برگزیده های پرشین تولز

===+( فرانسه ، سالم P990i )+===

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
این گوشی رو 3 سالی میشه که دارم ، من ازش راضی بودم خدا هم ازش راضی باشه
هدف از فروش هم اینه که گوشی جدید تر گرفتم
این 3 ماه اخیر هم فقط برای استفاده از اینترنت ایرانسل استفاده میشده
لینک مشخصات :

دستگاه کاملا سالمه و تا به حال تعمیر یا فلش نشده
دستگاه فقط به صورت بدون فلپ استفاده شده و از همون روز اول فلپش رو باز کردم و توی جعبه بوده
دستگاه ساخت فرانسه هست ( جزو سری اول این گوشی بوده )
باطری کاملا سالمه و 3 روز با استفاده عادی شارژ نگه میداره
رنگ رفتگی گوشه ها و بعضی از دکمه های کی برد وجود داره که توی عکسها معلومه
عین 3 سالی که دارمش غیر از 3 ماه آخر روشن بوده و دائما کار کرده
یکعدد رم یک گیگ هم روی گوشی هست که تقدیم میکنم
در تهران امکان تحویل حضوری دارم

ن پیشنهاد حدود 100 تومان رو دارم و صد البته پیشنهاد های دوستان رو به هر شکلی در نظر می گیرم

هر گونه اسپم ، توی سر مال زدن ، پیشنهاد های بی شرمانه ، تحقیر کالا مبنی بر قدیمی بودن و غیره آزاد است

هر فرمایشی هم که دارید همین جا مرقوم بفرمایید ، نیازی به پ خ نیست

Last edited:

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
یه قیمت پایه میدادین !
کجا تشریف دارید ؟

همونطور که پست اول عرض کردم تهران هستم ، اصلا نمی دونم چه قیمتیه شما پیشنهاد بفرمایید البته فردا جمهوری کاری دارم قیمت رو می پرسم

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یه قیمت پایسه اعلام کنید خودتون ! گوشی رنگ رفتگی و احتمالا ضربدیدگی زیادی داره؛ نظر خودت روی چقدره ؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
یه قیمت پایسه اعلام کنید خودتون ! گوشی رنگ رفتگی و احتمالا ضربدیدگی زیادی داره؛ نظر خودت روی چقدره ؟

دوست گلم
من فردا باید در موردقیمت بپرسم .. شما با خیال راحت پیشنهادت رو بده
اگر از ضربدیدگی منظورتون از دست افتادن که درسته ، ولی ضربه شدید حتما قاب پلاستیک رو میشکنه که هیچ کجای گوشی ترک و شکستگی نداره
رنگ رفتگی هم که داره ولی بر اثر تماس با دست . بلاخره 3 سال کار کرده

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
قیمت بگیرید، تا ظهر خبر بدید... بر اساس اون تصمیم میگیریم . . .

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
قیمت بگیرید، تا ظهر خبر بدید... بر اساس اون تصمیم میگیریم . . .

سلام مجدد

امروز پنجشنبه گوشی رو قیمت کردم .. جالب اینکه یک جا نوی این گوشی رو دیدم به قیمت 250 تومان
من پیشنهاد حدود 100 تومان رو دارم و صد البته پیشنهاد های دوستان رو به هر شکلی در نظر می گیرم

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
من پیشنهادم رو از 50 تومن شروع میکنم؛ اگه مشتری بهتری بود، خوشحال میشم به قیمت بهتری بتونید بفروشید .

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
سلام مجدد

امروز پنجشنبه گوشی رو قیمت کردم .. جالب اینکه یک جا نوی این گوشی رو دیدم به قیمت 250 تومان
من پیشنهاد حدود 100 تومان رو دارم و صد البته پیشنهاد های دوستان رو به هر شکلی در نظر می گیرم
پس خوب شد من قیمت ندادم! :دی

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
اون 100 خيلي مناسب قيمت داده من ميخاستم 60 قيمت بدم.;)

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
اون 100 خيلي مناسب قيمت داده من ميخاستم 60 قيمت بدم.;)

مرسی از پیشنهاداتون .. من گوشی رو همراهم نبرده بودم ولی شرح کامل دادم تو چه شرایطیه ، به من از 60 گفتن تا 75 و فکر کردم وقتی بز خری این قیمته ممکنه حدود 100 بیرزه

حالا اگه از دوستای گل پی تی یکم پیشنهادشون رو یه کم بالا تر بیارن با هم کنار میایم ، و صد البته چیز قابل دار و با ارزشی نیست

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
دوست عزیز یا گوشی های تاپیک زیر عوض نمی کنی ؟؟؟
http://www.forum.persiantools.com/t159791.html
با هم کنار می یایم

هنوز لینک شما رو ندیدم .. ولی مشکل من اینه که گوشی لازم دارم که edge کلاس 32 داشته باشه که با این طرح جدید ایرانسل حدود 20k دانلود بهم بده و گرنه همین 990 کارمو راه میندازه ولی چون edge نداره حداکثر سرعت دانلودم به 10K با ایرانسل میرسه .. من دارم به خرید 5230 نوکیا فکر می کنم

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
مرسی از پیشنهاداتون .. من گوشی رو همراهم نبرده بودم ولی شرح کامل دادم تو چه شرایطیه ، به من از 60 گفتن تا 75 و فکر کردم وقتی بز خری این قیمته ممکنه حدود 100 بیرزه

حالا اگه از دوستای گل پی تی یکم پیشنهادشون رو یه کم بالا تر بیارن با هم کنار میایم ، و صد البته چیز قابل دار و با ارزشی نیست

بدون دیدن گوشی مطمئن باشید قیمت خیلی بالایی زدن ! گوشی رو ببرید و بعد قیمت بگیرید !
خدا رو چه دیدی، شاید همونجا یه مشتری خوب به پستت خورد و راحت شدی !؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
بدون دیدن گوشی مطمئن باشید قیمت خیلی بالایی زدن ! گوشی رو ببرید و بعد قیمت بگیرید !
خدا رو چه دیدی، شاید همونجا یه مشتری خوب به پستت خورد و راحت شدی !؟

راحت چیه عزیزم ، من همین که اینجا با چند نفر - به هر بهانه ای - سلام و علیک می کنم راحتم

من شخصا دوست ندارم با کاسب ها جمهوری سر وکله بزنم .. روالشون اینه که از من مثلا 60 یا 70 می خرن یه قاب براش عوض می کنن و میزان پشت ویترین 150 تومن و یکی مثل خودم باید بره جنس 60 یا 70 تومن رو 150 یا 160 بخره . جلوی پاساژ رو هم دیدین که ! انگار همه جنس دزدی دارن میفروشن و دوستان عزیز !! هم چنان مشغول مبارزه با بدحجابی هستن که نمی بینن اموال دزدی تو روز روشن داره خرید و فرش میشه !
یه بنده خدایی تو علائدین عین همین گوشی رو گزاشته بود 140 ( گوشی من حداقل فلیپش نو مونده )و خیلی داغون تر از مال من بود .. پرسیدم همین رو از من چند میخری گفت آخرش 70 - می دونم که کاسب های جمهوری هم باید درآمد داشته باشن و ممکنه جنس کلی پشت ویترین خاک بخوره تا فروخته بشه -

ولی ترجیح من اینه که همینجا به یه مصرف کننده بفروشم . داخل پرانتز عرض می کنم من ماشین هم زیاد عوض می کنم ولی واسه فروش هیچ وقت دم بنگاه نمیرم چون با رفتار های کاسبی خیلی از این ملت حال نمی کنم . کاسب نمیاد بگه آقا جون من اینقدر برام صرف می کنه بخرم حالا هر جور دوست داری ! اول یه نگاه عاقل اندر سفیه بهت میکنه و میگه این گوشی حداقل 3 بار توی زاینده رود افتاده ، 2 بار خر گازش گرفته و 4 بار هم ال سی دیش یورتمه رفته و بعد میگه مثلا 60 تومن
از جهت خاطره عرض کنم که من چاقم ، حدود 110 کیلو . یه 206 واسه فروش گزاشته بودم و یه آقای دلالی اومد در خونه و تقریبا قولنامه کردیم که حضرت آقا سر قولنامه گفت 80 تومن باید کم کنی .. پرسیدم از چه جهت ؟ فرمودن شما وزنت زیاده و من بخوام ماشین رو بفروشم باید صندلی راننده رو سرویس کنم .. بنده هم سریعا آقا رو به بیرون راهنمایی کردم . من حاضرم پایین تر بفروشم ولی با این کاسب های منطقی :rolleyes: سر و کله نزنم

خلاصه یه مقدار -:rolleyes: مثلا 15 یا 20 تومن:f34r: - پیشنهاد بالاتر بدین تا من انجام وظیفه کرده و گوشی رو تقدیم کنم .. واقعا هم ارزش داره اینقدر .. وایر لس ، تاچ قوی ، کیبورد ، دو دوربین ، اتو فوکوس ، فلاش ، طول عمر مناسب باطری ، راحتی کارکردن ، دندان آبی :lol: نسخه 2 !!! ... همه اینها بعلاوه یه فروشنده تپل ! روی یک گوشی واقعا 80 تومن میارزه
باز هم عرض می کنم در مقابل همین سلام و علیکی با دوستان پیدا کردم ، اصلا چیز ارزشمندی نیست

بالا