برگزیده های پرشین تولز

فرستادن ایمیل بکمک جاوا و پی اچ پی

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من از اونجایی که جاوا خیلی زیاد بلدم نتونستم این کد به این سادگی رو بنویسم حالا این چیه ؟ :)
یه دکمه که وقتی روش کلیک کنیم یه پنجره باز بشه و اطلاعات رو ازمون بخواد و بعد از اینکه اطلاعات رو تایید کردیم یه ایمیل بزنه و خودش به یه لینک دیگه ریدایرکت بشه همین :p من بلد نیستم :(

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از sinahosting :
سلام
من از اونجایی که جاوا خیلی زیاد بلدم نتونستم این کد به این سادگی رو بنویسم حالا این چیه ؟ :)
یه دکمه که وقتی روش کلیک کنیم یه پنجره باز بشه و اطلاعات رو ازمون بخواد و بعد از اینکه اطلاعات رو تایید کردیم یه ایمیل بزنه و خودش به یه لینک دیگه ریدایرکت بشه همین :p من بلد نیستم :(
یعنی یه چیزی تو مایه های صفحات کانتکت؟
خوب کاری نداره که این !

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خوب با جاوا به تنهایی نمیشه.
جاوا فقط کاری که میکنه اینه که اطلاعات فرم رو میفرسته به یه سرور که با اسکریپت php یا asp اون اطلاعات رو میل میکنه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اصل و موتور اين قضيه با کمک برنامه هاي سمت سرور مثل همون php مثلا تابع mail انجام ميشه !

phpkar

Registered User
لایک‌ها
0
من یه CMS نوشتم که یه تیکه از اون که برنامه contact بود رو به صورت attachment برات فرستادم . قربون دستت خودت ویرایشش کن . چون این وابسته به چند فایل دیگس خودت راست و ریسش کن .
اگرم نمیخوای خودتو درگیر ساخت فرم و php و این حرفا بکنی بت توصیه می کنم این نرم افزار پرشین فرم رو روی سایتت نصب کنی . نصبش رایگانه و 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه
اینم آدرس نصبش : http://www.persianform.com/free.php

فایل های ضمیمه

• Contact.zip
    2.4 KB · نمایش ها: 40
بالا