برگزیده های پرشین تولز

فرستادن فايل از مسنجر و خود ياهو

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
دو سوال
1-در مسنجر بعضي وقتا كه مي خوام فايل بفرستم مي بينم كه تو پنجره send file غير فعال هست يعني خاكستري ديده ميشه تا اونجا كه دقت كردم تو اون موقعيت اغلب پنجره كسايي اونجوري مي شه كه اونا رو ادد كردم .در اين مورد چيكار مي شه كد؟ اشكال از كجاست؟

2-وقتي با خود سايت ياهو و از طريق ايمايلم چيزي رو مي فرستم بعد از دقايقي يه نامه از ياهو بهم مي اد كه خلاصه ميگه نشد yahoo.mayle:r اين يعني چي؟ چرا اينجوري مي شه راهي نداره؟:D

:wacko:

farzad14817

Registered User
لایک‌ها
0
جواب سوال اولت چونکه برای کسی که داری فایل می فرستی از یاهو مسنجر قدیمی داره استفاده می کنه.
در مورد سوال دومت هم ممکنه که ایمیلت برگشت میخوره یعنی یا آدرس گیرنده اشتباه هست یا به یک "ایمیل آدرس" ایمیل نمیزنی و به یک پروفایل داری ایمیل می فرستی.

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
توضيح سوال 1:من با مولتي ياهو هم با چند تا اي دي on بودم ديدم تو اون ايدي كه طرف رو add كردم send file غير فعال هست بعد با اون يكي ايدي كه طرف رو ادد نكرده بودم بهش پي ام دادم ديدم send file قابل استفاده هست.تازه وقتي با اون ايدي هم منو add كرد باز غير فعال شد. البته اين مشكل هميشه وجود نداره ولي بعضي وقتا ديده مي شه از خيلي ها سوال كردم بعضي ها گفتن كه واسه اونا هم شده مه send fileغير فعال باشه :happy:

توضيح سوال 2:يعني چجوري ممكنه ادرس اشتباه نوشته شده باشه؟نحوهي درستش چيه؟شايد من اشتباه كردم:blink:

بالا