برگزیده های پرشین تولز

فرستادن كاربر به صفحه دلخواه با توجه به زبان او

e-gold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان كسي بلده چه جوري ميشه بازديد كنندگان سايت را به صفحه اي (با توجه به كشوري كه از آجا آنلاين ) فرستاد؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من یه مدت در مورد این موضوع جستجو کردم. بهترین نمونه ای که این کار رو انجام میده صفحه گوگل است. که البته همیشه هم درست کار نمیکنه ولی با توجه به زبان انتخاب شده توسط سیستم عامل کامپیوتر طرف زبان صفحه رو عوض میکنه. اما اینکه چه متغیرهایی حاوی اطلاعات مربوط به این زبان هستن من اطلاعات خوبی ندارم.

hamineh

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فكر نكنم ربطي به زبان كامپيوتر داشته باشه. ظاهرا از روي آي پي سرور اصلي هست كه تشخيص ميده شما كجا هستين و بعدش زبان صفحه رو انتخاب ميكنه.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از hamineh :
فكر نكنم ربطي به زبان كامپيوتر داشته باشه. ظاهرا از روي آي پي سرور اصلي هست كه تشخيص ميده شما كجا هستين و بعدش زبان صفحه رو انتخاب ميكنه.
نه عزيز به win هست 99.9%

hamineh

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از tsotodeh :
نه عزيز به win هست 99.9%

من خودم از توي يه شركت ايراني كه از سايبرروت هلند سرويس اينترنت ميگرفت به اينترنت وصل ميشدم و هميشه وقتي گوگل رو باز ميكردم خودبخود گوگل Neatherland باز ميشد و گوگل فكر ميكرد من هلندي هستم. البته نه تنها گوگل كه بقيه سايتا مثل آلتاويستا هم زبونشون هلندي ميشد. واسه همين مجبور بودم گوگل انگليسي رو تو ليست Favorite بذارم. ويندوزم هم اكس پي و فارسي بود.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آخه اگه از روی IP بخواد تشخیص بده زمان زیادی میبره که از دیتابیس این IP رو Resolve کنه و زبان کشورش رو انتخاب کنه. البته برای گوگل این زمان زیاد در حد چند صدم ثانیه است! اما خب راه حل منطقی ایه!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از hamineh :
من خودم از توي يه شركت ايراني كه از سايبرروت هلند سرويس اينترنت ميگرفت به اينترنت وصل ميشدم و هميشه وقتي گوگل رو باز ميكردم خودبخود گوگل Neatherland باز ميشد و گوگل فكر ميكرد من هلندي هستم. البته نه تنها گوگل كه بقيه سايتا مثل آلتاويستا هم زبونشون هلندي ميشد. واسه همين مجبور بودم گوگل انگليسي رو تو ليست Favorite بذارم. ويندوزم هم اكس پي و فارسي بود.
من هم با نظر ايشان موافقم
من زماني كه وارد گوگل ميشم، گوگل مربوط به امارات عربي متحده باز ميشه

بالا