برگزیده های پرشین تولز

فرق بین جاوا و سیمبین و ویندوز موبایل و لیتوکس برای آماتورها

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بعله . بنده هم گفتم سهام سیمبیان برای نوکیا شد . سهام یو آی کیو هم (که اتفاقا مثل اینکه جدا از سهام سیمبیان هست) توسط سونی اریکسون و موتورولا داره کاملا خریداری میشه. راستی نوکیا گفته اولین دستگاهی که از همکاری 100% با سیمبیان بیرون میده 2011 بیرون میاد . یعنی فعلا دنبال معجزه نباشید:happy:

Farshid Masomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام فرشید جان (جواب سلام واجبه :D)

بالکل فرض رو بر این میگیرم که گفته های شما جنبه مزاح و شوخی داره و کاملا رفاقتی و جهت رفع و رجوع و بستن بحث برپا شده . البته بنده و شما در یک سری موارد که برای ما و شنونده و بیننده ! جوابشون اساسی و حیاتی است به تفاهم رسیدیم (بعید میدونم از اول تفاهمی موجود نبوده باشه) این وسط یه مقدار سلیقه و شیطنت و بازی با کلمات و تعصب موجود بود که کماکان به قوت خودش باقیه اما بین خودمون بمونه بهتره!
بنده که از این بابت یه برنامه به شما بدهکار شدم . امیدوارم از خجالتتون در بیام و خودم بتونم برنامه رو برای شما بنویسم . اما باور بفرمائید برای یک برنامه هیچوقت اینجا رو ترک نخواهم کرد;) اما از این بابت که چقدر وقت میبره نمیتونم نظری بدم . همه چیز خوب بگذره و من وقت داشته باشم 1-2 هفته . بد بگذره من وقت نداشته باشم 1-2 ماه ! اما قول میدم سعیم رو بکنم هر چه سریعتر این زیان شما از بین بره. (شما هیچ خبری مبنی بر الگوریتم برنامه ، روش کد گذاریش یا اصلا اینکه چه کار میخواهند بکنند دارید؟ اگر خبری دارید میتونم زمان بندی دقیق تر در اختیارتون بگذارم) :happy:

1. خيلي ممنون از لطفت + با اينكه مدته كوتاهيه آشنا شديم ولي دوست دارم هوارتا
2. فرضت در مورد مزاح بودن مطالب و انگيزه نوشتن مطلب و تفاهم ايجاد شده و ساير مطالب كااااااااملا تائيد ميشه :D
3. در مورد برنامه دمت قييييييژ :rolleyes: ولي تا اونجا كه من ميدونم خودشونم توش موندن چون يه بار برا دانلود گذاشتن بعد هواپيما دچار نقص فني شد و لينكشو برداشتن حالا به قول شما تا شنبه صبر ميكنيم ببينيم به قولشون عمل ميكنن يا نه !
4. در مورد صورتك ها هم خونِ خودتو كثيف نكن اينم بزار به حساب شیطنت و بازی با کلمات ;) از قديم گفتن سعادت بجز اذيت خلق نيست !! و اينجانب براي درمان روح بيمار خودم به اين جريان شديدا معتقدم (البته اين بند كوپي رايتش برا من محفوظه ها)

------------------
اما جواب آقا سياوش : والا درست نفهميدم ، ولي اگه منظورت صرفه جويي در مصرف آقا عماد هستش . موافقم و چشم ما دست از تحريك برميداريم [سكوت]

Farshid Masomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نظر ندم می میرم ، نوکیا صدردصد سهام شرکت سیمبین رو خرید ، به این معنی که دیگه کسی در این شرکت شریک ش نیست

سلام استاد
اصلا من كلي مثل پاپكرن بالا پايين پريدم كه بالاخره شما يه چيزي بگي (خواهشا چون اينجا پاپكرن در باب شرح حال من اومده از فارسي سازيش شديدا بپرهيزيد ) :blush:

من سه شنبه 4 تير بود كه شنيدم قراره نوكيا 52 درصد باقیمانده از سهام Symbian که مال نوکیا نبوده رو با مبلغ 264 میلیون یورو خریداري كنه . ولي فكر نميكردم به اين زودي كار تموم شه !!!!!!!!! :blink:

در ضمن شنيدم بعدش طی دو سال آینده سیمبیان را تحت لیسانس بازمتن Eclips ارایه خواهد کرد :blink::blink:

منبع

شما چيزي در اين خصوص نشنيديد ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام استاد
اصلا من كلي مثل پاپكرن بالا پايين پريدم كه بالاخره شما يه چيزي بگي (خواهشا چون اينجا پاپكرن در باب شرح حال من اومده از فارسي سازيش شديدا بپرهيزيد ) :blush:

من سه شنبه 4 تير بود كه شنيدم قراره نوكيا 52 درصد باقیمانده از سهام Symbian که مال نوکیا نبوده رو با مبلغ 264 میلیون یورو خریداري كنه . ولي فكر نميكردم به اين زودي كار تموم شه !!!!!!!!! :blink:

در ضمن شنيدم بعدش طی دو سال آینده سیمبیان را تحت لیسانس بازمتن Eclips ارایه خواهد کرد :blink::blink:

منبع

شما چيزي در اين خصوص نشنيديد ؟

قربان تفسیر ام اس موبایلز از این حرکت استراتژیک ، مقابله با سیستم عامل گوگل است ، به این دلیل که با وجود دیگر شرکا ، امکان اوپن سورس کردن ش وجود نداشت. اما حالا نوکیا ، احتمالا با روش های دیگری سعی در سود ده نگه داشتن شرکت می کنه و او اس رو مجانی می ده همه بریزن رو دستگاهاشون، تا یه جای گوگل بسوزه ، البته که من فکر می کنم اینها همه آب در هاون کوبیدن هست ، عشاق سرویس های گوگل ، از همین الان چشم ها در راه این او اس پر پتانسیل برای دیولوپر ها و هکر ها گذاشته اند ، یک ذره وقت که جای خودش رو داره.
موفق باشید

sahandali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لطفا بطور ساده و بصورت لیست یا جدول تفااوت های ویندوز موبایل و سیمبین رو بگید . بطور مثال : قابلیتهای نرم افزاری - اینترنت- تاوچ- GPS- قابلیت آپتدیت - راحتی کار - پشتیبانی و کار با نرم افزارهای مختلف- امکان استغاده از ویندوز آقیس یا مشابه- مرور گرها - و....

badform

Registered User
لایک‌ها
97
اینجا تاپیک آماتوریه یا بحث های عریض و طویل...
لطفا Maemo و Android را هم شرح مختصری بدید و بگید آندورید بهتره یا ویندوز؟ ( برای یک کاربر ایرانی و برای استفاده های معمول)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
Maemo سیستم عاملی جدیدی هست که روی ان 900 معرفی شده پایه لینوکسی هست راستش من زیاد کار نکردم باهاش و معمولا هم از گوشی که ویندورز موبایل یا اندروئید نداشته باشه به کسی پیشنهاد نمیدم.

بین ویندوز موبایل و اندروئید ، بدونه اینکه طولانی کنم بحث رو الان که هنوز ویندوز 7 رو کار نکردم بدونه شک اندروئید البته هنوز یه سری مشگلات وجود داره براش..

بالا