برگزیده های پرشین تولز

فرق بین مودم های 4G و TD-Lte چیه؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
پوشش 3جی و 4جی ربطی به پوشش TD-LTE نداره. پوشش اون باید جداگانه بررسی بشه. 4 جی از اون نظر می گم پوشش بهتری داره چون زمان بیشتری ازش می گذره و به جدیدی tdlte نیست. از این جا چک کنید و مطمئن باشید که حالت اینترنت ثابت رو انتخاب کردید، نه 4جی.
انتن دهی که جزو مناطق پوشش هست

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
td به این دلیل که روی دیوار و شیپور هر کی خریده گذاشته برای فروش میگن خوب نیست! حالا بنظرتون مودم 4G جیبی خوبه یا رومیزی؟!

دلیل نمی شه. خیلی هاشون ممکنه از اینایی بوده باشند که مجانی با مودم وایمکس قدیمی عوض کرده باشند. من خودم وایمکسم رو چند وقت قبل از این که این کار رو بکنن سلب امتیاز کرده بودم و با 4جی سر می کردم. بعد دیگه با مودم های سلب امتیاز شده هم تعویض کردن. در نتیجه شاید کسی نخواد دو جا هزینه ی اینترنت بکنه و مودم نو رو بذاره برای فروش.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دلیل نمی شه. خیلی هاشون ممکنه از اینایی بوده باشند که مجانی با مودم وایمکس قدیمی عوض کرده باشند. من خودم وایمکسم رو چند وقت قبل از این که این کار رو بکنن سلب امتیاز کرده بودم و با 4جی سر می کردم. بعد دیگه با مودم های سلب امتیاز شده هم تعویض کردن. در نتیجه شاید کسی نخواد دو جا هزینه ی اینترنت بکنه و مودم نو رو بذاره برای فروش.
یعنی این همه آگهی در مورد این مودم تو دیوار و شیپور زدند همه شون 2 تا اینترنت دارند و واسه صرفه جویی در هزینه اینترنت مودم td lte گذاشتن برای فروش!!!
نه عزیز 90% آگهی ها به خاطر پشیمانی از خریده
استقبال ضعیفی شده از این طرح و این نوع مودم ها

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
معمولا چند ساعت بعد از گرفتن سیم کارت و مودم فعال میشه؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
یعنی این همه آگهی در مورد این مودم تو دیوار و شیپور زدند همه شون 2 تا اینترنت دارند و واسه صرفه جویی در هزینه اینترنت مودم td lte گذاشتن برای فروش!!!
نه عزیز 90% آگهی ها به خاطر پشیمانی از خریده
استقبال ضعیفی شده از این طرح و این نوع مودم ها

من قبلا هم گفتم 4جی خیلی بهتره. می فرمایید دیگه الان تقریبا همه 4جی ندارند؟ در نتیجه وقتی همه قبلا 4 جی داشتند، بعد اینو می گیرند و می بینن بهتر نیست، دلیلی برای نگه داشتنش هم نیست. منم کلا تعویضش 50 هزارتومن خرج روی دستم گذاشته، 100 گیگ - 6 ماهه هم روش بوده، مودم وایمکس قدیمی که الان توی دیوار و شیپور هم بذاری کسی نمی خره رو بردن و اینو دادن. در ضمن به نسبت وایمکس که خیلی بهتره. چی بود اون.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
منطقه شما پوشش خوب نداره دلیل به بد بودن وایمکس نیست
من هم اینجا و هم تهران خانه اقوام بردم بهترین آنتن دهی و سرعت نت داره و کاملآ راضی هستم
وایمکس نامحدود داره یعنی سر تر بودن سرویس

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
منطقه شما پوشش خوب نداره دلیل به بد بودن وایمکس نیست
من هم اینجا و هم تهران خانه اقوام بردم بهترین آنتن دهی و سرعت نت داره و کاملآ راضی هستم
وایمکس نامحدود داره یعنی سر تر بودن سرویس

بالاترین سرعت وایمکس 2 مگ هست که اصلا صرفه ی اقتصادی خرید نداره. نامحدودش هم برای سرعت بالاتر از 512 باعث می شد زنگ بزنن بهت که آی چه خبره، می ری توی لیست سیاه. آدم بابت یه حجم معین پول بده، کمتر آت و آشغال دانلود کنه، سرعتش بالاتر باشه و وقتش کمتر تلف شه خیلی بهتره. حالا شما اون طوری راحتی، دلیل نمی شه بقیه هم این طوری باشن. من که 4 جی رو بهتر می پسندم، حتی با این که حجمیه.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
خوب مودم tdlte گرفتم
سرعتش خیلی خوب بود تو محل کارم پایین سرعت دانلودش بین 1 تا 2 مگابایت بود
طبقه بالا سرعت دانلودش 3 مگابایت بود
تو خانه که سرعتش 2 مگابایت است
از مال مخابرات که 2مگابایتی داشتم ولی سرعت دانلودش به 200k میرسید خیلی بهتره

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
راستی کسی میتواند راهنمایی کنه چطوری تو تنظیمات مودم برم و بگم فلان لپ تاپ که به وای فای وصله سرعتش محدود کنم یا بگم فلان مقدار دانلود کنه؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
بالاترین سرعت وایمکس 2 مگ هست که اصلا صرفه ی اقتصادی خرید نداره. نامحدودش هم برای سرعت بالاتر از 512 باعث می شد زنگ بزنن بهت که آی چه خبره، می ری توی لیست سیاه. آدم بابت یه حجم معین پول بده، کمتر آت و آشغال دانلود کنه، سرعتش بالاتر باشه و وقتش کمتر تلف شه خیلی بهتره. حالا شما اون طوری راحتی، دلیل نمی شه بقیه هم این طوری باشن. من که 4 جی رو بهتر می پسندم، حتی با این که حجمیه.
من 1 مگ دارم و دانلودم زیاده ولی تاحالا زنگ نزدند
با نت حجمی نیم ساعت برو اینستاگرام پدر حجمت در میاد(این یعنی استرس)

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
بالا