برگزیده های پرشین تولز

فرق بین پروتکل PPPOA و PPPOE در چیست

alimetal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا فرق بین پروتکل PPPOA و PPPOE را توضیح دهید به طور کامل
با تشکر

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
سلام

تو carricksolutions.com/pppoe/pppoevspppoa.php به طور کامل توضیح داده!

newpersian

Registered User
لایک‌ها
3
آشنايي با معماري شبكه دسترسي ‌اينترنت پرسرعت

در صنعت خدمات مخابراتي و ارتباطي، شركت‌هاي كهنه كار تلفن با اتكا به ميليون‌ها كيلومتر كابل، فيبر و بسترهاي آماده و فراهمِ خود از طرفي و شركت‌هاي نوظهور با اتكا به فناوري و روش‌هاي نوين از طرف ديگر، پا به اين عرصه گذاشته‌اند تا به رقابت بپردازند و از اين خوان پرنعمت سهمي نصيب خود كنند. در ايران نيز، در چند سال اخير شاهد حضور شركت‌هاي فراهم كننده خدمات دسترسي (PAP) هستيم كه البته به دلايل بسياري كه از حوصله اين نوشتار خارج است، هنوز نتوانسته‌اند نيازهاي روزافزون جمعيت جوان و تحصيلكرده كشور را پاسخ گويند.

از ديدگاه فني، مودم‌هاي ADSL يكي از مناسب‌ترين گزينه‌هاي ايجاد دسترسي به اينترنت پرسرعت در سراسر جهان محسوب مي‌شوند و در مركز ثقل تجارت شركت‌هاي فراهم‌كننده خدمات دسترسي قرار دارند. البته به كارگيري اين مودم‌ها بدون چالش‌ نيز نيست. براي مثال، مشكلات ارائه خدمات در ابعاد كلان، هزينه‌هاي نصب كه با توجه به لزوم اعزام متخصصان به محل سكونت يا كار كاربران افزايش مي‌يابد، حفظ امنيت و جلوگيري از استفاده‌هاي غيرمجاز، برخي از اين مشكلات به حساب ميآيند.

ADSL انواع متعددي دارد، ولي دسترسي به سرعت‌هاي تا چند ده مگابيت بر ثانيه با آن امكانپذير است. البته سرعت معمول در سمت دريافت (Downstream) معمولاً ميان 348Kbps تا 1Mbps و سرعت ارسال (Upstream) معمولاً كمتر از 224kbps در نظر گرفته مي‌شود.

.
.
.
.
منبع :http://www.shabakeh-mag.com/ اینهم کپی رایت ;) ;) ;)
من این مطلب رو توی چندین سایت دیدم ولی فکر کنم منبع اصلی اون سایت مجله شبکه باشه که خودم عضوشم ;) ;) ;);) ;) ;)

برای ادامه فایل ضمیمه رو دانلود کنید :lol: :lol: :lol:

آشنايي با معماري شبكه دسترسي ‌اينترنت پرسرعت

بالا