برگزیده های پرشین تولز

فرق واردات توسط خود فرد با سپردن به شرکت های وارد کننده؟

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سلام . چه فرقی هست بین این که شخصی خودش کارت بازرگانی بگیره + ثبت شرکت(فرضا شرکت وارد کننده محصولات بهداشتی) با اینکه کار رو بده دست شرکتهای وارد کننده ؟ مزایا و معایب هرکدوم چیاست؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام . چه فرقی هست بین این که شخصی خودش کارت بازرگانی بگیره + ثبت شرکت(فرضا شرکت وارد کننده محصولات بهداشتی) با اینکه کار رو بده دست شرکتهای وارد کننده ؟ مزایا و معایب هرکدوم چیاست؟
مزایا : سود بیشتر
معایب : دردسر بیشتر
اگه بخوای شرکت بزنی و .... دردسر داری البته نه در اون حد و خود بنده هم همین کار رو کردم اما اگه بخوای بخوای کار رو بدی دست یه شرکت وارد کننده خیلی ببخشید اون شرکت عاشق شما نیست که هزینه ای ازتون دریافت نکنه و خوب هم دریافت می کنه....اما اگر خودتون اقدام کنید و یه تیم کاری برای خودتون داشته باشین براتون بهتره....البته باز هم به چیزی که وارد می کنید بستگی داره...

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
مزایا : سود بیشتر
معایب : دردسر بیشتر
اگه بخوای شرکت بزنی و .... دردسر داری البته نه در اون حد و خود بنده هم همین کار رو کردم اما اگه بخوای بخوای کار رو بدی دست یه شرکت وارد کننده خیلی ببخشید اون شرکت عاشق شما نیست که هزینه ای ازتون دریافت نکنه و خوب هم دریافت می کنه....اما اگر خودتون اقدام کنید و یه تیم کاری برای خودتون داشته باشین براتون بهتره....البته باز هم به چیزی که وارد می کنید بستگی داره...
سلام.یعنی هزینه سپردن به اونها از هزینه ای که خودم باید بکنم بیشتر میشه؟
منظورتون از تیم کاری رو میشه بدونم ؟ و اینکه به نظرتون مجوز بگیرم برای واردات مکمل های غذایی و محصولات پزشکی بهداشتی چون مثل لباس دست زیاد نیست میصرفه و شدنی هست کلا ؟؟

Last edited:

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
این سوال منم هست .....
فکر میکنید این کار حدودا به چه میزان سرمایه نیاز داره؟؟؟

بالا