برگزیده های پرشین تولز

فرق minidv با digital 8

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام

در خصوص دوربین فیلمبرداری می خواستم فرق می نی دی وی با دیجیتال 8 رو از نظر امکانات و کیفیت تصویر

بدونم :) مرسی :)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ramin_njf :
سلام

در خصوص دوربین فیلمبرداری می خواستم فرق می نی دی وی با دیجیتال 8 رو از نظر امکانات و کیفیت تصویر

بدونم :) مرسی :)
:blink: تا حالا شايد 10 - 15 دفعه بحث شده ولي باز هم ميگم :
اين دو تا فرمت نوارهاي دوربين هستند . ميني دي وي جديدتره و ديجيتال 8 قديمي تره . دوربينهايي كه با ديجيتال 8
كار مي كنند ارزان تر از دوربينهاي ميني دي ويند و قيمت نوارهاي مي ني دي وي حدودا 1000 تومان گرونتره . كيفيت
بستگي به دوربين داره نه نوع نوار ولي ديگه خريد دوربين ديجيتال8 اگر شخص توانايي مالي پرداخت 200 تومان بيشتر
رو داشته باشه اشتباهه چون داره از رده خارج ميشه . سواله ديگه اي هست ؟

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
فك نميكنم ديگه بنده خدا جرات كنه چيزي بپرسه....:cool:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
فك نميكنم ديگه بنده خدا جرات كنه چيزي بپرسه....:cool:
مگه من چي بهش گفتم ؟ فحش دادم ؟ جواب كامل رو كه بهش گفتم . شما هم قوانين انجمن رو نديدي كه ميگه اول سرچ بعد پست .

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
:blink: تا حالا شايد 10 - 15 دفعه بحث شده ولي باز هم ميگم :
اين دو تا فرمت نوارهاي دوربين هستند . ميني دي وي جديدتره و ديجيتال 8 قديمي تره . دوربينهايي كه با ديجيتال 8
كار مي كنند ارزان تر از دوربينهاي ميني دي ويند و قيمت نوارهاي مي ني دي وي حدودا 1000 تومان گرونتره . كيفيت
بستگي به دوربين داره نه نوع نوار ولي ديگه خريد دوربين ديجيتال8 اگر شخص توانايي مالي پرداخت 200 تومان بيشتر
رو داشته باشه اشتباهه چون داره از رده خارج ميشه . سواله ديگه اي هست ؟

وقت سرچ كردن برام نمونده. بهرحال مرسي بابت جواب

بنظر شما براي من كه دوربين فيلم برداري هيچ اهميتي نداره و نميخوام زياد پول براش بدم خريد يك

ديجيتال 8 مناسبتر نيست. سالي 3 الي 4 بار شايد بخوام تو مسافرتي ... فيلم يادبودي بگيرم

البته ميخوام خيلي راحت روي كامپوتر منتقل بشه . همين والسلام

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ramin_njf :
وقت سرچ كردن برام نمونده. بهرحال مرسي بابت جواب

بنظر شما براي من كه دوربين فيلم برداري هيچ اهميتي نداره و نميخوام زياد پول براش بدم خريد يك

ديجيتال 8 مناسبتر نيست. سالي 3 الي 4 بار شايد بخوام تو مسافرتي ... فيلم يادبودي بگيرم

البته ميخوام خيلي راحت روي كامپوتر منتقل بشه . همين والسلام
دقيقا ديجيتال 8 براي شما مناسبتره و براي افرادي مثل شما ساخته ميشه :) شما مدل Sony trv 480 رو بگير خيلي بدردت ميخوره .

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
دقيقا ديجيتال 8 براي شما مناسبتره و براي افرادي مثل شما ساخته ميشه :) شما مدل Sony trv 480 رو بگير خيلي بدردت ميخوره .
از نظر مارك كه حتما سوني

ديروز يدونه ديدم مدلش يادم نيست ولي قيمتش 350 تومن بود با 990X فكر كنم همين مدلي كه شما گفتيد بود

متشكرم :cool:

بالا