برگزیده های پرشین تولز

فروش فرمان و پدال شبیه ساز رانندگی Thrustmaster T300 Ferrari GTE Edition

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127
با سلام خدمت گیمرهای عزیز.

ست فرمان و پدال زیر رو میخوام بفروشم چون مدتیه درگیر کار کشاورزی هستم و حالا حالاها تایم بازی کردن رو نخواهم داشت. بعدها وقتشو پیدا کنم مدل بالاترشو میخرم چون واقعا آدم وقتی فرمون رو
تجربه کرد امکان نداره بتونه دیگه از بازی با دسته و کیبورد و... لذت ببره.
این برند کمی تو ایران ناشناخته است و خودم شخصا از دوبی وارد کردم اما در دنیای شبیه سازها یا اصطلاحا Sim Racing یکی از بهترین هاست مخصوصا تو رنج قیمت خودش.
فرمونهای لاجیتک در برابر این اسباب بازی حساب میشن چه از لحاظ کیفیت ساخت چه از لحاظ حس و قدرت فیدبک رانندگی (خودم قبل از این لاجیتک جی تی و جی 27 داشتم)

مشخصات:

چرخش 1080 درجه
2 موتور براشلس قوی داره و قدرتشون اینقدر بالاست که توش چند تا فن تعبیه کردن برای خنک کردنش!! حجم موتور توی عکسا گویاست!
پدالهاش فلزی هستند
سازگار با PS3/PS4 و PC
فرمون Firmware داره و براش آپدیت میاد و با هر آپدیت بهتر میشه عملکردش.
پدالهاش حس فنری بسیار قوی دارند که برخلاف حس پلاستیکی لاجیتک رانندگی تون رو لذت بخش تر و دقیق تر میکنند.
فرمون رپلیکای 7:10 فرمون اصلی خود ماشین فراریه
این برند محصولاتش جوریه که بعدا اگه بخواین میتونید براش شیفتر بخرید پدالشو عوض کنید و حتی فرمونشم عوض کنید.
تو بازی مثل نیدفور اسپید شاید تفاوت خیلی زیادی بین این و محصولات لاجیتک متوجه نشید از لحاظ رفتار ماشین چون NFS در دسته آرکید قرار میگیره اما تو بازیهایی که سیمولاتور هستند
و فیدبک و فیزیکشون به واقعیت نزدیکه به شدت تفاوت رو حس می کنید.
سیمولاتورهای رایج اینا هستند:
Assetto Corsa
Dirt Rally 2
Automobilista2
iRacing
rFactor 2 (این یکی در حدی واقعیه که راننده های فرمول 1 ازش استفاده میکنن برای تمرین )
بازی های فان دیگه ای هم هستند که شاید به اندازه اینا دقیق نباشن اما هیجان خاص خودشونو دارن مثل فورزا هورایزن 4 و یا پروجکت کارز 3

با خرید نسخه اصلی بازی هایی مثل rFactor 2 شانس رقابت با راننده های رسمی سیم ریسینگ شرکت های معتبر مثل بی ام و، پورشه، لامبورگینی و فراری رو خواهید داشت و اگه استعداد و مهارتتون بالا باشه ممکنه از جاهای مختلف بهتون پیشنهاد همکاری بدن. این روزا Sim Racing داره روز به روز بزرگتر میشه و برندها روش مانور زیادی میدن. (میتونید به توییتر بی ام و موتور اسپورت یه سر بزنید ببینید)

قيمت: 7500

فردا وقت کردم ویدیو میذارم از عملکرد این فرمون تو کامنتهای پایین.

rsvf_playseat.png

wq8t_image3.jpeg

w22m_image0(1).jpeg

q75c_image4.jpeg

Last edited:

sir_Even

Registered User
لایک‌ها
49
سلام....
یه سوال...
برای جی تی ای هم میشه استفاده کرد؟

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127
سلام....
یه سوال...
برای جی تی ای هم میشه استفاده کرد؟

سلام. من يه بار رو ps4 خواستم همينكارو بكنم كه بازي جي تي اي فرمون رو نميشناخت. شايد به خاطر اين كه فرمون بعد از بازي ريليز شده. رو پي سي و يا نسخه هاي جديدتر تست نكردم. ولي برادرم رو سايبرپانك تست كرد و جواب گرفت.

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
دوست عزیز G29 همینجا 4500 گزاشتن فروختن که از این مدل شما بالاترهه و جدیدتره رقیبش T500 که مال شما T300 و مدل قدیمی تراست مستر هستش البته جز بهتریناست اما T500 بود دیگه بی نظیر میشد...

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
دوست عزیز G29 همینجا 4500 گزاشتن فروختن که از این مدل شما بالاترهه و جدیدتره رقیبش T500 که مال شما T300 و مدل قدیمی تراست مستر هستش البته جز بهتریناست اما T500 بود دیگه بی نظیر میشد...
من G29 دارم. کیفیت ساخت این فرمان بالاتره. درسته کلاچ نداره ولی کلا تراست مستر با لاجیتک قابل مقایسه نیست. دلاری هم این فرمان گرونتره.
متاسفانه این قیمت ها فروش نمیره این فرمون ولی خب در کل قیمتش بالاتره از G29.

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127

دوست عزیز میخوای تو سر مال بزنی حداقل اطلاعات نادرست منتشر نکن. تفاوت کیفیت و حس رانندگی g29 و این مدلی که من دارم مثل تفاوت سواری سی جی 125 با KTM 250 هست. کلا توی لیگ متفاوتی هستند!
در ضمن T500 از این مدل قدیمی تره و T300 اولین فرمون تراست مستر بود که ساپورت رسمی PS4 داشت.

من G29 دارم. کیفیت ساخت این فرمان بالاتره. درسته کلاچ نداره ولی کلا تراست مستر با لاجیتک قابل مقایسه نیست. دلاری هم این فرمان گرونتره.
متاسفانه این قیمت ها فروش نمیره این فرمون ولی خب در کل قیمتش بالاتره از G29.
دوست عزیز همین الان یه سرچ توی گوگل بزنید برای خرید فرمان تراست مستر متوجه خواهید شد چقدر قیمتی که گذاشتم خوبه.

این فقط یه نمونه اشه:

بالا