برگزیده های پرشین تولز

فرمت مناسب dv و i-link سوال در مورد

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من از طریق کابل ( i-link(IEEE1394 اقدام به انتقال فیلم روی کامپیوتر می کنم و از نرم افزار
ULEAD VIDEO STUDIO 9.0
استفاده می کنم. همان طور که می دونین می شه فیلم را به فرمت های مختلف ذخیره کرد برای اینکه
در ابتدا برای انتقال کیفیت خیلی پایین نیاد باید از فرمت AVI استفاده کرد که باعث می شه حجم فیلم
یک ساعته به حدود 40 گیگ برسه.حالا من می خوام این فیلم را به vcd تبدیل کنم ایا از شما کسی
نرم افزار خاصی برای کامپرس و فشرده سازی یا تغییر این فرمت که در عین حال که حجم را کاهش بده
ولی کیفیت را چندان تغییر نده می شناسه؟

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از jraminj :
سلام دوستان
من از طریق کابل ( i-link(IEEE1394 اقدام به انتقال فیلم روی کامپیوتر می کنم و از نرم افزار
ULEAD VIDEO STUDIO 9.0
استفاده می کنم. همان طور که می دونین می شه فیلم را به فرمت های مختلف ذخیره کرد برای اینکه
در ابتدا برای انتقال کیفیت خیلی پایین نیاد باید از فرمت AVI استفاده کرد که باعث می شه حجم فیلم
یک ساعته به حدود 40 گیگ برسه.حالا من می خوام این فیلم را به vcd تبدیل کنم ایا از شما کسی
نرم افزار خاصی برای کامپرس و فشرده سازی یا تغییر این فرمت که در عین حال که حجم را کاهش بده
ولی کیفیت را چندان تغییر نده می شناسه؟

اگه با برنامه نرو بصورت vcd رایت بشه مشکل حل نمیشه ؟ البته ممکن دوباره کیفیت افت کنه

حالا کو رایتر:lol:

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من خودم تمام راه ها را امتحان كردم.با تمام فرمت ها و تمام انكدينگ ها امتحان كردم ولي هر كاري كردم كيفيت خوب درنيومد.تا اينكه بالاخره تصميم به خريدن يك دي-وي دي رايتر گرفتم و الان با كيفيت خوب به دي-وي-دي تبديل ميكنم.
پيشنهاد ميكنم براي كيفيت بهتر از فرمت دي-وي-دي استفاده ميكنم

بالا