برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی با تمامی وسایل و ارشیور کامل و درآمد بالا

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام خدمت تمامی دوستان .

فروشگاه مورد نظر نزدیک به 3 سال هست فعالیت خودش رو شروع کرده اما فعالیت فروشگاه در خصوص فروش بازی بوده که فروش خوبی نداشته اما دقیقا 365 روز پیش فروشگاه هدف خودش رو از فروش بازی تغییر داده و فروش سریال های غربی رو اغاز کرد . !

خلاصه از همون موقع فروشگاه به رونق افتاد و هر روز پیشرفت چشم گیری داشته تا به امروز که نزدیک به 9500000 تومان طی این 1 سال تنها از طریق پست فروش داشته این نکته رو هم ذکر کنم 9500000 تومان پول های واریز شده به حساب فروشگاه می باشد . فروش نقدی فروشگاه هم حدود 2 میلیون تومانی هست ( بیشتر نباشه کمتر نیست ) دوستانی هم که فروشگاه دارند این رو میدونند که در آمد ثابت یک فروشگاه رو نمیشه گفت اما فروشگاه از 5 ماه پیش که دیگه وقت نداشتم و سپردم دست کس دیگه ماهی 180 تومان دارم از درآمد فروشگاه حقوق میدم که فروشگاه رو بگردونن . ! همینطور اگر تخمین بزنید با در آمد یکساله سایت ماهیانه حدود 950000 تومان فروش سایت بوده که 60% سود فروشگاه بوده و بعضا 40% برای مواقعی که تبلیغات گوگل صورت میگرفت . !

zpnuif4gguc3nqmv3.jpg

یک توضیح هم در مورد عکس بالا بدم که 200 تومان الباقی معلق و ارسال شده می باشد . !

محصولات داخل فروشگاه 300 عنوان می باشد از سریال های کره ای و غربی و هر روز به این عناوین اضافه میشه . !
برای دریافت دامنه پیغام خصوصی ارسال کنید،درخواست در تاپیک ممنوع است

فروشگاه دارای 1 دامین پشتیبانی می باشد که تمامی مشتریان آدرسش رو دارند وقتی سایت فیلتر میشه و ادرس عوض میشه تمامی مشتریان سریعا از طریق سایت پشتیبانی ادرس جدید رو پیدا میکنند . ! همینطور یک دامین برای خرید پستی که به تازگی این 2 دامین تمدید شدند 1 سال دیگه . !

چون به پول نیاز دارم فروشگاه رو همراه با دابلی و تمامی عناوین ارشیو شده و تعداد خییلی زیادی کاور و همینطور تعداد خیلی زیادی سریال اماده از عناوین فروشگاه میفروشم . !

اسکریپت فروشگاه میشه گفت اختصاصی هست . ! چون پروژه پایان ترم هست که کاملا ajax و از صفر طراحی شده و دارای امکانات خیلی خیلی خوبی هست که تعداد انگشت شماری از این سیستم استفاده میکنند که از انگشتان دست هم کمتر هستند . !

قیمت رو با این شرایط به انصاف دوستان میسپارم .
فقط قیمت پرت ندین . ! مثال ( با تمام وسایل 50 هزار تومان :blink: )

داشت یادم میرفت ادرس رو فقط برای دوستانی که واقعا خریدار هستند از طریق پیام خصوصی ارسال خواهد شد . !
برای دریافت دامنه پیغام خصوصی ارسال کنید،درخواست در تاپیک ممنوع است

Last edited by a moderator:

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
آدرس !؟

ورودی گوگل ؟!

مشتری ثابت ؟!

سیستم پستی ؟!

قیمت مد نظرت !

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
دارم به شهرستان برای کار میرم و میخوام داخل یک شرکت شبکه سرمایه گزاری کنم و به پول نیاز دارم ماشین و خیلی از وسایل دیگه هم فروختم تا به نوبت فروشگاهم رسیده در حال حاظر . !

الان نگاه کردم 42 % ورودی از گوگل بود . ! البته چند هفته اخیر . !

مشتری ثابت خدارو شکر اینقدر هست که هر موقع سریال جدید اضافه میکنم سریع یا از طریق تلفن یا سایت خرید میکنن و همینطور بیشتر سریال های جدید سایت رو به درخواست مشتریانمون اضافه میکنیم .

پارس پیک . !

گفتم قیمت رو میسپارم به دوستان . !

Last edited:

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
این نکته رو هم ذکر کنم در مورد مشتریان ثابت خدارو شکر تا به امروز تمام سعی خودمون رو کردیم که تمامی مشتریان خودمون رو راضی نگه داریم و هیچ موقع کیفیت کار فروشگاه رو پایین نیاریم و همیشه بر روی بهترین کیفیت دیسک های مصرفی سریال هارو ارسال کنیم اما چون آدرس سایت رو بعد از فیلتر شدن عوض میکنیم مشتریانمون اینقدر به ما لطف دارن و بعضا ادرس پشتیبانی رو ندارن دنبال فروشگاه میگردن که شما وقتی داخل گوگل اسم اول فروشگاه رو وارد کنید اولین پیشنهاد گوگل اسم فروشگاه هست همچنین اولین جستجو سایت پشتیبانی و فروشگاه . !

تعداد خیلی زیادی هم تنها از طریق تماس تلفنی در ارتباط هستند و سفارش میدن که به خریدار شماره تلفن های فروشگاه هم میدم که 2 خط ایرانسل هستند . !

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
خب دوستان وقتی استارتر گفته برای گرفتن آدرس پ.خ بدید شما چرا توی تایپیک درخواست میدید. درخواست توی تایپیک خلاف قوانین هست. بعد میگید چرا پست من حذف شد .
لطفا به قوانین احترام بزارید .

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دوست عزیز فروشگاهتون فقط با IE سازگاری داره؟
من قسمت های مختلفشو چک کردم مثله ثبت نام | وردود کاربران | جستو | ارتباط با ما و... با اپرا و فایر فاکس کار نمیکنه و فقط با IE اکی هست
درسته؟

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز فروشگاهتون فقط با IE سازگاری داره؟
من قسمت های مختلفشو چک کردم مثله ثبت نام | وردود کاربران | جستو | ارتباط با ما و... با اپرا و فایر فاکس کار نمیکنه و فقط با IE اکی هست
درسته؟

زمانی که اسکریپ فروشگاه نوشته شد تنها برای ie بهینه شده بود و هنوز هم بعضی از قسمت ها با IE کا میکنه مثل قسمت کاربری کاربران . !

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان سایت رو دوباره برای فروش میگزارم .

متاسفانه زمانی که سایت رو برای فروش گذاشتم چند روز بعد هاست سایت به مشکل خورد و تمامی اطلاعات به فنا رفت . !
دیدم اینجوری شده 250 تومان برای یک فروشگاه ساز جدید هزینه کردم و فروشگاه ساز جدید روی هاست جدید نصب کردم و تمامی محصولات هم مجددا به فروشگاه اضافه کردم و خدارو شکر دوباره فروشگاه به فروش قبلی خودش برگشته و البته بیشتر هم شده و خیلی از مشتریان قدیمیمون دوباره دارن از سایت خرید میکنن اما همینطور که عرض کردم نمیتونم روی فروشگاه کار کنم به پولش بیشتر احتیاج دارم اگر کسی خریدار بود با همون شرایط قبلی که عرض کرده بودم در خدمت دوستان هستم .

بالا