برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی بدون پرداخت در محل میتونه فروش خوبی داشته باشه ؟

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
سلام
لطفا کسانی که در این زمینه تجربه دارن نظر بدن که چنین چیزی امکان پذیر هست ؟
کسی اعتماد میکنه که خرید انجام بده ؟
قصد راه اندازی فروشگاه اینترنی با یکی از دوستام رو داشتم (داریم) اما پرداخت در محل با توجه به کامزد ها و دردسر هاش ضرر نباشه سود هم نداره با شرایط ما
باتشکر از کسانی که نظرشون رو اعلام میکنن

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل و محصولات دیجیتال قابل دانلود :

در اینگونه فروشگاه های آنلاین ، کالا بصورت مجازی و غیرفیزیکی بوده و مشتری پس از پرداخت آنلاین وجه ، کالای مجازی را که معمولا به صورت یک فایل فشرده شده می باشد ، دریافت می کند . این دریافت از طریق ارسال لینک دانلود به ایمیل ، مشاهده لینک دانلود و یا هردو روش می باشد .
فرآیند فروش فایل بدین صورت میباشد که با سفارش محصول توسط مشتری در سایت، مشتری به درگاه آنلاین بانکی منتقل میشود و پس از پرداخت وجه مورد نظر لینک دانلود فایل در اختیار مشتری قرار میگیرد .
لینکی که بعنوان لینک دانلود در اختیار مشتری قرار میگیرد ، یک لینک دینامیک و پویا است که به ازای هر خرید متفاوت میباشد همچنین این لینک دارای تاریخ انقضا (بطور مثال فقط ۲۴ ساعت) و نیز تعداد دفعات دانلود (بطور مثال فقط ۱۰ بار) میباشد، تا به هر نحوی از فایلهای شما محافظت شود. این تنظیمات بر حسب دلخواه مدیر قابل تغییر می باشد .

توجه فرمائید : این سیستم مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند وردپرس می باشد .

دانلود

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
متاسفانه این قضیه به هیچ عنوان توی ایران جا نیوفتاده و مردم فقط به پرداخت در محل علاقه و اعتماد دارند.
خب به طور صد درصد تقصیر مردم نیست وقتی به جای ساعت براش پست موز و خربزه می فرستن خدایی حساب کن اگر پول اینو داده باشه یعنی دیگه پول پرید حداقل تو پرداخت تو محل میگه برگشت می زنم خوب نبود باید طوری بشه که فرد اعتماد کنه و الا نمی خرن مثلا الان این دی جی فروش نقدی داره علتش اینه برند شده مردم اعتماد دارند که برا سود چندرقاز خودشو خراب نمی کنه اما یه فروشگاه که نه اسمی داره نه نشونی هیچی به نظرم تو این مورد مردم مقصر نیستن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خب به طور صد درصد تقصیر مردم نیست وقتی به جای ساعت براش پست موز و خربزه می فرستن خدایی حساب کن اگر پول اینو داده باشه یعنی دیگه پول پرید حداقل تو پرداخت تو محل میگه برگشت می زنم خوب نبود باید طوری بشه که فرد اعتماد کنه و الا نمی خرن مثلا الان این دی جی فروش نقدی داره علتش اینه برند شده مردم اعتماد دارند که برا سود چندرقاز خودشو خراب نمی کنه اما یه فروشگاه که نه اسمی داره نه نشونی هیچی به نظرم تو این مورد مردم مقصر نیستن
بله حرف شما هم درسته . اما همون دیجی کالا هم هنوز گزینه پرداخت در محل داره و اگه پرداخت در محل رو برداره میدونه که فروشش خیلی میاد پایین چون از همون دیجی کالا با اون اعتبار هم مردم ترجیح میدن پرداخت در محل خرید کنند.

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
بنظر من واسه اول کار باید پرداخت در محل انجام بدین چون اگه حتی 2 نفر هم خرید کنن و پول رو در محل پرداخت در این صورت بهتون اعتماد میکنن که بعدا میتونی با حفظ مشتری هایت پرداخت رو اینترنتی کنی

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اگه از این جنسای چینی و یا چیزیه که تو بقیه فروشگاهها ریخته طبیعتا فروش نداره
جنستون خاص باشه ولی فروش داره

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
اگه از این جنسای چینی و یا چیزیه که تو بقیه فروشگاهها ریخته طبیعتا فروش نداره
جنستون خاص باشه ولی فروش داره
تقریبا خاص هست و چینی و بنجل نیست
اما نه اونقدر که کمیاب یا نایاب باشه

seomanager

Registered User
لایک‌ها
187
سلام.
متاسفانه پرداخت آنلاین نسبت به پرداخت در محل فیدبک بسیار پایینی داره!
ما برای تست اینکار رو انجام دادیم که خروجی کار افتضاح بود!

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
یه بار تو یه شرکتی که یه برنامه نوشته بودم بنا بود تعدادی اپراتور استخدام بشن تا با برنامه کار کنن و بعد آگهی تعداد زیادی اومده بودن که مصاحبه رو به لحاظ بحث فنی من انجام می دادم من داشتم از لپ تاب و یه مانیتور که رو به این بنده خدا بود توضیح می دادم که وسط ها گفت ببخشید سوالی دارم گفتم بفرمائید فرمودند اما چه فرمودنی گفتند من قراره با کامپیوتر کار کنم یا لپ تاب
yav_troll_rouzegar.com_125.jpg

حالا ربطش به بحث چیه میگم
خب حالا تصور کنید این فرد یه حقوق داره ماهی فلان مقدار می ریزن به کارت عابربانکش این پیش ذهنیت ها هم در اون داره ایجاد میشه

روزنامه : دستگیری کلاهبردار که از عابر بانک ها با کارت مردم برداشت می کرد
تیلویزیون اونم اخبار(8و نیم:D ): جوان هکر دستگیر شد که با استفاده از سایت های فروش اطلاعات کارت بانکی مردم رو سرقت می کرد
فک و فامیل و محل کار و سایت های خبری و غیره

حالا این بنده خدا میاد مقابل سایت شما مستقی زدی خرید نقدی حالا این در برزخ دو راهی می مونه
بخرم - کلاهبردار- جیب بی پول مشکلات تو خونه قسط عقب افتاده همش برا 20 هزار تومن
نخرم سری که درد نمی کنه دسمال نمی بندن :D

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
فقط فروش نقدی - سود نسبت به پرداخت درب منزل ۶۰۰ برابر -
بنده همکاری در فروش اینترنتی دارم و از اداره پست واقعا متشکرم که تحولی بسیار بزرگ تو سیاست کاری ما ایجاد کرد و باعث شد فقط خرید نقدی را سر لوحه کار خودمان قرار دهیم و همین امر باعث پیشرفت زیاد ما شده است. خدارو واقعا شکر میکنم از این نعمت واقعا بزرگ

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام.
متاسفانه پرداخت آنلاین نسبت به پرداخت در محل فیدبک بسیار پایینی داره!
ما برای تست اینکار رو انجام دادیم که خروجی کار افتضاح بود!
بر عکس شما برای ما اینقدر سود داشت و اینقدر موفقیت داشت که ایکاش سه سال پیش اینکارو میکردم .... حیف

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
فقط فروش نقدی - سود نسبت به پرداخت درب منزل ۶۰۰ برابر -
بنده همکاری در فروش اینترنتی دارم و از اداره پست واقعا متشکرم که تحولی بسیار بزرگ تو سیاست کاری ما ایجاد کرد و باعث شد فقط خرید نقدی را سر لوحه کار خودمان قرار دهیم و همین امر باعث پیشرفت زیاد ما شده است. خدارو واقعا شکر میکنم از این نعمت واقعا بزرگ
ميشه ماروهم راهنمايي كنين چطوريه كارتون؟

بالا