برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی تاپ هدفون/فروش به صرفه ترین محصولات صوتی دنیا

Rizam1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کارکرده هست ؟
میزان کارکردش ؟ درحده ؟
شارژ چقدر نگه میداره ؟

vahid8521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
باسلام
امکان تهیه پلیر جدید xduoo x10 وجود داره؟ و هزینه اش چقدر میشه؟
و یه سوال تخصصی آیا اطلاع دارید این پلیر مانند پلیرهای fiio x3,x5 از امکان usb dac هم پشتیبانی میکنه یا نه؟
باتشکر

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
باسلام
امکان تهیه پلیر جدید xduoo x10 وجود داره؟ و هزینه اش چقدر میشه؟
و یه سوال تخصصی آیا اطلاع دارید این پلیر مانند پلیرهای fiio x3,x5 از امکان usb dac هم پشتیبانی میکنه یا نه؟
باتشکر

سلام بله امکانش هست قیمتش ۷۲۰ تومنه.خیر متاسفانه usb dac نداره.ولی قیمتش کاملا رقابتی هست.اگر usb dac براتون خیلی مهمه پیشنهاد من colorfly c200 هست
قیمتش ۸۲۰ تومنه

kourosh909

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام benjie k9 موجوده؟ قيمت اخرش و خبر ميدين

kourosh909

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وسايلش تكميله ؟ هدفونش اگه معموليه بردارين به جاش دستگاه و كمتر بدين

kourosh909

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بی زحمت یه عکس از benjie k9 بزارین

vahid8521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
اگر usb dac براتون خیلی مهمه پیشنهاد من colorfly c200 هست
قیمتش ۸۲۰ تومنه
در ابتدا باید از شما دوست عزیز تشکر کنم که این محصولات بسیار کمیاب رو میارید و به قیمت کمتر از سایت های فروش دیگر (که هدفی غیر از سود بیشتر ندارند) و نزدیک به قیمت جهانی در اختیار علاقمندان به موسیقی میذارید
راستش من الان یک ماه است که دنبال یک پلیر مناسب میگردم که علاوه بر امکانات پخش موسیقی hifi امکان usb dac رو هم داشته باشه و در آخر به پلیر fiio x3ii رسیده بودم تا اینکه شما این پلیر colorfly c200 رومعرفی کردید و بسیار برام جالب بود، ولی متاسفانه به غیر از چند ریویو که در سایت head-fi پیدا کردم نوشته ای مفصل و مقایسه کاربردی در هیچ جا پیدا نکردم و بیشتر این جمله ای که یک کاربر در همون سایت نوشته بود
"the C200 is more emotional and engaging. It is more detailed and 'realistic'"
منو مشتاق به این پلیر کرد! ولی همونطور که گفتم تو هیچ کدام از سایتهای فروش معتبر بین المللی در مورد این پلیر حتی یک ریویو هم نمیشه پیدا کرد!!
برا این خاطر چندتا سوال از خود شما داشتم:
1-خودتون صدای این پلیر رو شنیدین یا تجربه ای ازش دارین؟
2-این امکان usb-dac تو سیستم عامل های دیگر بجز مک (windows, linux, android) تست شده و قابل استفاده هست؟
3-در رنج قیمتی 500-800 گزینه دیگری هم میشناسین که هم پلیر پرتابل باشه و هم usb-dac؟
شرمنده کمی طولانی شد، بازم ممنون از شما

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
در ابتدا باید از شما دوست عزیز تشکر کنم که این محصولات بسیار کمیاب رو میارید و به قیمت کمتر از سایت های فروش دیگر (که هدفی غیر از سود بیشتر ندارند) و نزدیک به قیمت جهانی در اختیار علاقمندان به موسیقی میذارید
راستش من الان یک ماه است که دنبال یک پلیر مناسب میگردم که علاوه بر امکانات پخش موسیقی hifi امکان usb dac رو هم داشته باشه و در آخر به پلیر fiio x3ii رسیده بودم تا اینکه شما این پلیر colorfly c200 رومعرفی کردید و بسیار برام جالب بود، ولی متاسفانه به غیر از چند ریویو که در سایت head-fi پیدا کردم نوشته ای مفصل و مقایسه کاربردی در هیچ جا پیدا نکردم و بیشتر این جمله ای که یک کاربر در همون سایت نوشته بود
"the C200 is more emotional and engaging. It is more detailed and 'realistic'"
منو مشتاق به این پلیر کرد! ولی همونطور که گفتم تو هیچ کدام از سایتهای فروش معتبر بین المللی در مورد این پلیر حتی یک ریویو هم نمیشه پیدا کرد!!
برا این خاطر چندتا سوال از خود شما داشتم:
1-خودتون صدای این پلیر رو شنیدین یا تجربه ای ازش دارین؟
2-این امکان usb-dac تو سیستم عامل های دیگر بجز مک (windows, linux, android) تست شده و قابل استفاده هست؟
3-در رنج قیمتی 500-800 گزینه دیگری هم میشناسین که هم پلیر پرتابل باشه و هم usb-dac؟
شرمنده کمی طولانی شد، بازم ممنون از شما

سلام.خواهش میکنم.
۱:نه متاسفانه
۲:توی ریویوی twister 6 که دوست خوبم اقای پورشفیعی لینک دادن نوشته usb dac هنوز فعال نشده توی این پلیر(چهارماه پیش این ریویو نوشته شده)
۳:بررسی میکنم تا بهترین گزینرو معرفی کنم بهتون

vahid8521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
این اقای twister6 در دنیای صدا بسیار معتبر و باتجربه هست.نقدشو مطالعه بفرمایید.
https://twister6.com/2016/12/04/colorfly-c200/
ممنون از آقای پورشفیعی که چندین بار برادرانه بنده رو راهنمایی کردند و استفاده بردیم از نظراتشون.
ریویو کامل و مقایسه و نتیجه گیری ایشون جالب بود.

۲:توی ریویوی twister 6 که دوست خوبم اقای پورشفیعی لینک دادن نوشته usb dac هنوز فعال نشده توی این پلیر(چهارماه پیش این ریویو نوشته شده)
درسته ولی چون شرکت سازنده تو مشخصات این پلیر نوشته احتمالاً بایستی یک آپدیت جدید برای firmware داشته باشند؟! ولی انگار مشخص نیست کی قراره این کارو بکنند! آخرین آپدیت برای این پلیر تو سایت سازنده مربوط به 02.09.2016 هستش! که تو اون هم اشاره ای به usb-dac نشده!!

۳:بررسی میکنم تا بهترین گزینرو معرفی کنم بهتون
بله ممنون میشم اگه این لطف رو درحق بنده بکنید! خیلی ممنون

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ممنون از آقای پورشفیعی که چندین بار برادرانه بنده رو راهنمایی کردند و استفاده بردیم از نظراتشون.
ریویو کامل و مقایسه و نتیجه گیری ایشون جالب بود.

درسته ولی چون شرکت سازنده تو مشخصات این پلیر نوشته احتمالاً بایستی یک آپدیت جدید برای firmware داشته باشند؟! ولی انگار مشخص نیست کی قراره این کارو بکنند! آخرین آپدیت برای این پلیر تو سایت سازنده مربوط به 02.09.2016 هستش! که تو اون هم اشاره ای به usb-dac نشده!!

اره قراره با اپدیت اضافه بشه ولی معلوم نیست کی

بله ممنون میشم اگه این لطف رو درحق بنده بکنید! خیلی ممنون

خواهش میکنم

vahid8521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
سلام مجدد، ببخشید دیگه من زیاد مزاحمتون میشم!
این پلیر Cayin N3 قابل تهیه است؟
http://en.cayin.cn/products_info?itemid=105
تو آمازون 149.9 دلار قیمت خورده! دکش مال fiio x5 3rd gen هست و آمپ و پری آمپش مال fiio x5 2nd gen و fiio e17k ولی این total harmonic distortion اش بالاست 0.03% ولی بجز این مورد، روی کاغذ از همه پلیرهای fiio بجز x7 سرتره! بنظرتون به درد میخوره؟

Last edited:

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام مجدد، ببخشید دیگه من زیاد مزاحمتون میشم!
این پلیر Cayin N3 قابل تهیه است؟
http://en.cayin.cn/products_info?itemid=105
تو آمازون 149.9 دلار قیمت خورده! دکش مال fiio x5 3rd gen هست و آمپ و پری آمپش مال fiio x5 2nd gen و fiio e17k ولی این total harmonic distortion اش بالاست 0.03% ولی بجز این مورد، روی کاغذ از همه پلیرهای fiio بجز x7 سرتره! بنظرتون به درد میخوره؟
سلام من توی بررسی که کردم به همین گزینه رسیدم.میخواستم بهتون معرفی کنم.قابل خریدم هست.بلوتوث هم ساپورت میکنه.در کل خیلی گزینه مناسبی هست

vahid8521

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
سلام من توی بررسی که کردم به همین گزینه رسیدم.میخواستم بهتون معرفی کنم.قابل خریدم هست.بلوتوث هم ساپورت میکنه.در کل خیلی گزینه مناسبی هست
نفرمودید هزینه اش چقدر میشه؟ بیزحمت هزینه نهایی با نهایت تخفیف رو برای بنده ارسال کنید ایشالا که مشتری همیشگیتون بشیم!
در ضمن برای ارسال عجله ای ندارم هر روشی ارزونتر بود اونو انتخاب کنید حتی یکی دو ماه هم شد ایرادی نداره!
خیلی خیلی ممنون

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
نفرمودید هزینه اش چقدر میشه؟ بیزحمت هزینه نهایی با نهایت تخفیف رو برای بنده ارسال کنید ایشالا که مشتری همیشگیتون بشیم!
در ضمن برای ارسال عجله ای ندارم هر روشی ارزونتر بود اونو انتخاب کنید حتی یکی دو ماه هم شد ایرادی نداره!
خیلی خیلی ممنون

باشه چشم خبرشو بهتون میدم درباره قیمت.در ضمن الان دیدم که usb dac فعلا برای mac و ویندوز فعال شده.احتمالا با اپدیت برای اندروید و ios فعال بشه

mehdikh423

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
خیلی خیلی ممنون

سلام قیمتی که به دستتون میرسه ۷۵۰ تومن هست

بالا