برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی شتاب سی دی

bita343

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروشگاه اینترنتی شتاب سی دی که فروشگاه ساز HAM3D نسخه حرفه ای با قیمت 400 تومان روش نصب شده رنکینگش یک هستش و 3 ماهه فعالیت نمی کنه (2 سال کار کرده)
آدرس : www.shetabcd.com
مشخصات فروشگاه: http://www.ham3d.net/shop_type.html

به بالاترین پیشنهاد واگذار می شود.

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
یه قیمت پایه بگین خوب .

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
فروشگاه اینترنتی شتاب سی دی که فروشگاه ساز HAM3D نسخه حرفه ای با قیمت 400 تومان روش نصب شده رنکینگش یک هستش و 3 ماهه فعالیت نمی کنه (2 سال کار کرده)
آدرس : www.shetabcd.com
مشخصات فروشگاه: http://www.ham3d.net/shop_type.html

به بالاترین پیشنهاد واگذار می شود.

سايتش كه قالبش خوبه. فقط اگه ميشه يه يوزر برام درست كن بيام پنل مديريتش رو ببينم. منتظرم.

yas89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
80 با هاست و دامنه میخرم

bita343

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
deleted

Last edited:

maziar2267

Registered User
لایک‌ها
91
دوست عزیز معمولا فروشگاهی رو با قیمت بالاتر از خودش میفروشن که به عنوان مثال بگه ماهی 300 تومن فروش داره و 400 تومن هم خریدمش و .... الان 500 -600 میفروشم
ولی فروشگاه شما فکر نمیکنم رنکینگ یا ایندکس داشته باشه
فروشگاههای حامد ساعتی هم همچین پشتیبانی ندارن که شما نوشتی مادام الامر میدونی چرا اینو میگم ؟
چون شما یه کار کوچیک پشتیبانی که داشته باشی یه کار کوچیکا نه کار بزرگ حداقل 2 ماه زمان میبره تا انجام بشه
اینو گفتم که دوستان بدونن و فکر نکنن الان 4 نفر پای خط منتظرن به شما پشتیبانی بدن نه از این خبرا نیست

با تمام این اوصاف من 100 تومن خریدار هستم یه نسخه دیگه هم پارسال با همین مشخصات و تو همین فروم 100 تومن خریدم و کلا ارزشش بیشتر از این نیست

منتظر خبرت هستم
بای

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
فروشگاههای حامد ساعتی هم همچین پشتیبانی ندارن که شما نوشتی مادام الامر میدونی چرا اینو میگم ؟
چون شما یه کار کوچیک پشتیبانی که داشته باشی یه کار کوچیکا نه کار بزرگ حداقل 2 ماه زمان میبره تا انجام بشه
اینو گفتم که دوستان بدونن و فکر نکنن الان 4 نفر پای خط منتظرن به شما پشتیبانی بدن نه از این خبرا نیست

کاملا تایید میشه
پشتیبانی رو تقریبا صفر حساب کنین...:eek:

best20

Registered User
لایک‌ها
0
دادن 400 تومن براي فروشگاه ساز دور ريختن پول هست

چيز خاصي نداره ( حداقل از نظر امكانات ) خيلي بهتر از اين هست با قيمت 150 يا حتي 100

Last edited:

bita343

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
deleted

Last edited:
بالا