برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی : فروش اسکریپت 500 الکسا ایران 20ت- فروش پکیچ آموزش سئو،طراحی-فروش مکالمه رایگان و.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
سلام چند هفته هست یک سایت فروشگاه اینترنتی زدیم با محصولات عالی و نایاب و قیمت غیرقابل رقابت
آدرس:
www.datagozar.com
دارای برنامه های رایگان و پولی !
لطفا هر 3 صفحه وب سایت را کاملا بازدید کنید 100% برنامه های که همیشه دنبالشان بودید پیدا خواهید کرد برای مثال:
اسکریپت یکی از سایت های الکسا 500 ایران که جدیدا دارن میفروشن به قیمت 150 هزار تومان که در اصل رایگان هست ما رایگان برای دانلود گذاشتم البته سایتی که 500 ایران هست اسکریپت را ویرایش و دستکاری کردند.
برنامه پیداکردن وبلاگ رنکدار میهن بلاگ و بلاگفا که 30 تومن قیمت فروش است در اینترنت و در سایت با قیمت باور نکردنی وجود دارد.
پکیج کامل آموزش سئو که با قیمت های گزاف تو اینترنت میفروشن ما خیلی ارزان قرار دادیم.
برنامه ها و ابزار های نایاب با قیمت های عالی هست مثلا:
برنامه تماس رایگان با آندروید با شماره ناشناس یا معمولی و 10 ها آموزش برنامه و اسکریپت غیر قابل رقابت.
به زودی برنامه ارسال اس ام اس رایگان و تماس رایگان برای کامپیوتر هم قرار داده میشود.

محصولات :
قالب وردپرس
طراحی سایت
اسکریپت
نرم افزار
آموزش
سئو و ....

از همه برنامه و اسکریپت ها به صورت کامل اسکرین شات از تمامی قسمت ها و درگاه پرداخت انلاین هست با تشکر.

100% سر بزنید : www.datagozar.com ;)

Last edited:

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
الله اکبر
چرا هر کس میاد بلاگ ریدر رو صاحب میشه؟
عزیزان کلاهبــــــــــــرداری دوباره
گول نخورید

دوستان بلاگ ریدر توسط گروه انفورماتیک مرصاد و تیم هیرا سرور پشتیبانی میشه و هیچ نوع اسکریپتی ازش نیست و هر گونه سو استفاده از نام و وبسایت بلاگ ریدر قطعا کلاهبرداری است

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
عزیزمن.اون دمویی که برای این اسکریپت خبرخوان گذاشتید برای بلاگ ریدر هست برای بقیه سایت هارو کار ندارم.ولی اگه میشه برداریدش @rabis
درضمن نوشتید 500 ایران میاد.تضمین میکنید بیاد زیر 1000 ایران؟
سلام دوست عزیز بله بلاگ ریدر هم از این اسکریپت استفاده میکنه همونطور که شما گفتید ولی برای بلاگ ریدر ساخته نشده و بلاگ ریدر اسکریپت رو دستکاری کرده قالب خودشون براش ساختن اسکریپت ما همون نمونه اولیه هست نویسنده این اسکریپت هستند که من اسکریپت رو از دوستشون اقای افشین 313 خریدم و اجازه فروش دارم اقای آراز سئو هم همین اسکریپت رو دارن میفروشن 150 تومن که آقای افشین 313 که دوست اقای هستند 50 تومن به من فروختن. امید وارم جوابتونو گرفته باشید و دیگه اسپم نکنید با تشکر.
درضمن شما اسکریپت فیسبوک رو داشته باشید تضمین میکنید اول و دومین سایت جهان باشید ؟

Last edited by a moderator:

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
سلام شما دوست گرامی چرا زور میگی دلت نمیخواد کسی مثل سایتت رو داشته باشه ؟
اولا این سایتی هست که خودم با این اسکریپت بالا آوردم :
www.camethod.org ماله من هست
و این هم سایت شما :
www.blogreader.ir
که هردو اسکریپت رو خریدیم و من اجازه فروش دارم ؟
حالا دوست من با بچه طرف نیستی تاپیک خراب کنی کلاه بردارم خودتی بنا به این دلایل:
www.camethod.org/backend/blog.php
www.blogreader.ir/backend/blog.php
و اما عکس های قالب اولتون که قبل این که تغییر بدید هم :
http://blogreader.ir/tmp_files/
www.camethod.org/tmp_files/
که همدیگه هستند پس بهتره طرز حرف زدنتون رو درست کنید ;)

Last edited:

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
شما مطمئنی اسکریپت بلاگ ریدر رو داری؟
اخوی روی بلاگ ریدر 8 ماه کار شده شما میتونی فرض کنی از 0 دوباره نوشته شده
شما به هر دلیلی حق ندارید چیزی که نمیدونید چیه رو به عنوان نمونه قرار بدید
در ضمن ما کاری نداریم چندهزار نفر سایتی مثل بلاگ ریدر میزنن ایشالله موفق باشن ولی شما نمیتونید بلاگ ریدر رو جز نمونه های خودتون قرار بدید

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
در ضمن من اشاره نکردم شما کلاه برداری گفتم هر کس از اسم بلاگ ریدر استفاده کنه کلاهبرداریه چون هیچ اسکریپتی ازش بیرون نیست
ابنا فرق داره باهم
پیروز باشید

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
این هم همین اسکریپت اولتون قبلش که براش قالب طراحی کنید : در ضمن هر آدم فهمیده ای با مشاهده کار هر دو سایت میفهمه موضوعو
اینم عکس امید وارم خجالت زدتون کرده باشم :
عکس از قالب اول اسکریپت در روی بلاگریدر که ما میفروشیم:
7cc4842fb72354701.png

عکس سایت camethod.org که ماله ما هست با همین اسکریپت و با طراحی اولیش:
7cc4e162e17219733.png

عکس دیگر از بلاگریدر:
7cc45baedc3ab35f2.png

از کامتد :
7cc474f64b47900f4.png

در ضمن پست شما بدلیل اسپم خراب کردن تاپیک دیگران و تهمت گذارش شد .

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
الله اکبر
من صحبت هام رو گفتم قبلا
صحبت من قالب نیست صحبت من خود اسکریپت هست برادر من
این وظیفه منه تا قضیه رو روشن بکنم حالا شما تا ابد بیا بگو یکیه
تماس بگیری با خود سعید اقای کوشافر توضیح میدن بهتون بلاگ ریدر چه فرق هایی داره نیاز نیست من خودمو اذیت کنم توضیح اضافی بدم
وگر نه میخوای سایت و اسکریپت برات بزنیم با قالب یاهو این که دلیل نمیشه ما اسکریپت یاهو رو داریم!میشه؟
شما حق استفاده از نام و ادرس بلاگ ریدر رو ندارید
و من الله التوفیق

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
دوست گرامی و خریداران محترم میتوانند از طریق عکس زیر و تست کردن تمامی لینک و فایلها هم بر روی بلاگریدر و هم برروی کامتد امتحان کنند و بدانند حق با من است
اتمام شبهه به بنده و اسکریپت با ارائه مدرک کامل : عکس زیر از تمامی فایلهای این اسکریپت هست و شما میتوانید تمامی نام فایل های آن را بر روی سایت های مشابه چک نمایید :
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/924b8503c50b4a0f1.png

تاییده دوم ،خود دوست شما که صداتون زد بیاید تاپیک اعتراف به یکی بودن کرد و بعدا پستش رو پاک کرد :

به نقل از foozoli :
عزیزمن.اون دمویی که برای این اسکریپت خبرخوان گذاشتید برای بلاگ ریدر هست برای بقیه سایت هارو کار ندارم.ولی اگه میشه برداریدش @@rabis

Last edited:

azadarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام
من مدیر بلاگ ریدر هستم...
دوست عزیز با تشابه چندتا فایل نمیتونید ادعا کنید این اسکریپت بلاگ ریدر هست و تضمین میدید که سایت رو به رتبه بلاگ ریدر برسونید و این کاملا کلاه برداریه...
بلاگ ریدر هرچی باشه اسکریپتش کاملا با این اسکریپت ها تفاوت داره (ادیت و ارتقا داده شده) به طوری که چیزی از اون اسکریپت باقی نمونده...
شما اگه اسکریپت فعلی بلاگ ریدر با پنل مدیریت و حتی پنل تبلیغات و سایر امکاناتشو داری رو کن و دروغ نباف و اسکریپتت رو اسکریپت بلاگ ریدر معرفی نکن...
این رو میتونید اسکریپت سایتای دیگه ای معرفی کنید نه بلاگ ریدر...
تاکید میکنم روز شنبه از طریق قانونی خود بنده راسا پیگیری خواهم کرد که از اسم بلاگ ریدر داره سو استفاده میشه...
لینک هایی هم که شما دادی حتی قسمت admin و blog.php در بلاگ ریدر وجود ندارن و شما ادعاتون کاملا واهی هست و فقط قسمت عکسهارو ما گذاشتیم بمونه...
پس این اسکریپتی که شما دارید مال بلاگ ریدر نیست و بلاگ ریدر اسکریپتش از همه نظر حتی شیوه ایندکس متفاوت هست و این یک کلاهبرداری محسوب میشه که بگید اسکریپت بلاگ ریدر چون اسکریپت بلاگ ریدر ویرایش شده و کاملا متفاوت هست و اسکریپتی که شما دارید به جرات میگم ایندکس نمیشه و به زور توی 1 سال به زیر 5000 ایران هم نمیرسه درحالی که بلاگ ریدر ظرف 60 روز الان 500 ایران هست پس لطف بفرمایید مردم رو گول نزنید و اگه شما درست میگید خودتون 20 تا سایت بزنید که بیاد زیر 1000 ایران از پاپ آپ هر کدومش ماهی 500 تومن گیرتون میاد که جمعا میشه ماهی 10 میلیون و لازم نمیشه شما با قیمت 20 تومن از مردم کلاهبرداری بکنید...
چندمورد هم اینجوری پیش اومده که دوستان میفروشن اسکریپت رو به اسم بلاگ ریدر اما این اسکریپت متفاوت هست با بلاگ ریدر و وقتی جواب نمیده مثل بلاگ ریدر با ما تماس میگیرن و تهدید به شکایت میکنن پس ما ناچاریم پیگیری کنیم...

Last edited:

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام
دوست عزیز با تشابه چندتا فایل نمیتونید ادعا کنید این اسکریپت بلاگ ریدر هست و تضمین میدید که سایت رو به رتبه بلاگ ریدر برسونید و این کاملا کلاه برداریه...
بلاگ ریدر هرچی باشه اسکریپتش کاملا با این اسکریپت ها تفاوت داره (ادیت و ارتقا داده شده) به طوری که چیزی از اون اسکریپت باقی نمونده...
شما اگه اسکریپت فعلی بلاگ ریدر با پنل مدیریت و حتی پنل تبلیغات و سایر امکاناتشو داری رو کن و دروغ نباف و اسکریپتت رو اسکریپت بلاگ ریدر معرفی نکن...
تاکید میکنم روز شنبه از طریق قانونی خود بنده راسا پیگیری خواهم کرد که از اسم بلاگ ریدر داره سو استفاده میشه...
خدا خیرت بده رسیدی من هنگ کردم:general208:

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
الله اکبر
چرا هر کس میاد بلاگ ریدر رو صاحب میشه؟
عزیزان کلاهبــــــــــــرداری دوباره
گول نخورید

دوستان بلاگ ریدر توسط گروه انفورماتیک مرصاد و تیم هیرا سرور پشتیبانی میشه و هیچ نوع اسکریپتی ازش نیست و هر گونه سو استفاده از نام و وبسایت بلاگ ریدر قطعا کلاهبرداری است
چرا دروغ میگید ؟

شما 2 خط کد نویسی بلد نیستید چند وقت پیش یه پروژه خواستم که گفتید ما برنامه نویسی نمیکنیم بدید کسی که میتونه

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
با سلام

منم الان با یه یوزر دیگه ثبت نام میکنم میام میگم مدیر گوگل هستم

پیشاپیش خوشبختم بچه ها

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
من دلیلم بخاطر حذف این بود که شما اسپم حساب نیاری.وگرنه بفرما
عزیزمن.اون دمویی که برای این اسکریپت خبرخوان گذاشتید برای بلاگ ریدر هست برای بقیه سایت هارو کار ندارم.ولی اگه میشه برداریدش @@rabis
-------------------
من کاری به فیس بوک اینا ندارم اینجا حرف از اسکریپت شماس.اگه تضمین میدید زیر 1000 بیاد بنده خریدارم.با اینکه خودم نسخه اصلی شو دارم
و چیزه دیگه کلا از بحث بلاگ ریدر بیایم بیرون.تاجایی که من خبر دارم بلاگ ریدر 8تا سرویس بلاگدهی رو ساپورت میکنه ولی اسکریپت شما فقط بلاگفاس.کلا بیایم بیرون قصد بحث و اسپم ندارم

azadarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
منم الان با یه یوزر دیگه ثبت نام میکنم میام میگم مدیر گوگل هستم

پیشاپیش خوشبختم بچه ها
دوست گرامی ایشون مدیر گروه مرصاد هستند...
بنده مدیر تیم هیرا هستم که برنامه نویسی بلاگ ریدر رو برعهده داشتیم میتونید با اطلاعات whois بلاگ ریدر تماس بگیرید و با اطلاعات whois سایت مرصاد هم تماس بگیرید ببینید چندنفریم...
درضمن الکی تهمت به کسی نزنید...

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام
سلام فکر کنم در این عکس جایی برای بحث نگذاشتم :
ادیت و ارتقا رو بنده نمیدانم ولی انقدر که اینجانب اشاره کردم گفتم یکی از سایتهای که از این اسکریپت استفاده میکنه بلاگریدر هست که اصلا و ابدا خلاف نیست !که شما هم خودتون گفتید ! کافیه برام :D اسکریپت فعلی رو نخیر ندارم و نمیدانم چه تغییراتی دادید ولی اسکریپت اصلی شما رو من اجازه فروش دارم و دارم میفروشم ! بنده هر سایتی که دیدم و از این اسکریپت استفاده کرده ذکر کردم !
در ضمن تاکید میکنم روز شنبه هم نتوانستید یک شنبه از طریق قانون پیگیری نمایید.

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
من دلیلم بخاطر حذف این بود که شما اسپم حساب نیاری.وگرنه بفرما
-------------------
من کاری به فیس بوک اینا ندارم اینجا حرف از اسکریپت شماس.اگه تضمین میدید زیر 1000 بیاد بنده خریدارم.با اینکه خودم نسخه اصلی شو دارم
و چیزه دیگه کلا از بحث بلاگ ریدر بیایم بیرون.تاجایی که من خبر دارم بلاگ ریدر 8تا سرویس بلاگدهی رو ساپورت میکنه ولی اسکریپت شما فقط بلاگفاس.کلا بیایم بیرون قصد بحث و اسپم ندارم
ما هم تو سایت ذکر کردیم که فقط اسکریپت ما برای بلاگفا هست .
پلاگین وبلاگدهی های دیگر رو یکی از دوستان داره که 50 تومن میفروشه انشالله اجازه فروش ازشون میگیرم و در سایت اضافه میشه ;)در ضمن نه در اینجا و نه در وبسایت حرفی از تضمین نشده.

azadarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام فکر کنم در این عکس جایی برای بحث نگذاشتم :
ادیت و ارتقا رو بنده نمیدانم ولی انقدر که اینجانب اشاره کردم گفتم یکی از سایتهای که از این اسکریپت استفاده میکنه بلاگریدر هست که اصلا و ابدا خلاف نیست !که شما هم خودتون گفتید ! کافیه برام :D اسکریپت فعلی رو نخیر ندارم و نمیدانم چه تغییراتی دادید ولی اسکریپت اصلی شما رو من اجازه فروش دارم و دارم میفروشم ! بنده هر سایتی که دیدم و از این اسکریپت استفاده کرده ذکر کردم !
در ضمن تاکید میکنم روز شنبه هم نتوانستید یک شنبه از طریق قانون پیگیری نمایید.
من دقیقا از این اسکریپت استفاده نمیکنم شما با اسم چندتا فایل میخواید یه چیزی اثبات کنید که این فایل ها باز نصفشون اسمشون عوض شده...
اما چیزی که وجود داره کد نویسی این فایل ها هست که شما دارید اشتباه میکنید و کاملا متفاوت هست...
این اسکریپت رو اگه شما دقیقا مال بلاگ ریدر داری بگو بلاگ ریدر دموشه اگه نداری واسه ما دردسر درست نکن واسه خودتم درست نکن مردم هم گول نزن...
شما خودت سایتی داری میتونی بگی این اسکریپت روشه ولی استغفرالله شما خدا نیستی که داخل سایت مارو بدونی و بگی این دقیقا همونه...
اسکریپت شما هم برای دوستان در همین تاپیک به صورت رایگان قرار میگیره که سر مردم کلاه نزارید اگه مدعی سایت زیر 1000 هستید 20 تا سایت بزنید از پاپ آپ هرکدوم ماهی 500 تومن در میارید میشه ماهی 10 میلیون مجبور نمیشید دیگه اسکریپتو بفروشید 20 تومن و سر مردم رو کلاه بزارید...

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
چرا دروغ میگید ؟

شما 2 خط کد نویسی بلد نیستید چند وقت پیش یه پروژه خواستم که گفتید ما برنامه نویسی نمیکنیم بدید کسی که میتونه
عزیز شما در کل زندگیت یکبار طرف ما اومدی؟
اصلا میشناسی ما رو؟
ما نیازی به تخریب نداریم هر کس بخواد بشناسه میشناسه
چرا حرف حقیقت میزنیم ناراحت میشید رو میارید به تخریب تخیلی
در ضمن درحال حاظر 16 برنامه نویس از بهترین های ایران در شرکت ما فعالیت دارن پس...
سربلند باشید

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
عزیز شما در کل زندگیت یکبار طرف ما اومدی؟
اصلا میشناسی ما رو؟
ما نیازی به تخریب نداریم هر کس بخواد بشناسه میشناسه
چرا حرف حقیقت میزنیم ناراحت میشید رو میارید به تخریب تخیلی
در ضمن درحال حاظر 16 برنامه نویس از بهترین های ایران در شرکت ما فعالیت دارن پس...
سربلند باشید
بله تو یاهو حتی پنل اس ام اس هم پیشنهاد دادید

آهان پس مایکروسافت ایران که میگن شما هستید

نکنه از شرکت بیان هم برتر هستیبد ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا