برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنی + هاست و دومین = 50 تومن

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خب من یه مدتی به دلیل فوت مادرم نبودم دوباره اینجا میگم :

اینو من قبلا آخرش 100 گذاشته بودم که الان میدمش 50 تومن اینم لینک قبلی : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2107547&postcount=1

آدرس : www.DigiMusic.ir

هاست : 11 ماه اعتبار داره . مقدار فضا : 750 مگابايت . پهنای باند : 4.5 گيگابايت

دومین : 5 ساله ثبت شده و 1 ماه ازش گذشته یعنی 4 سال و 11 ماه دیگه مهلت داره و پنلش دست خودمه و قابل انتقال

قیمت رو گذاشتم با هاست و دومین و خود فروشگاه که نصبه و اسکریپتش به صورت جداگانه : 50 تومن

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوست عزیز
ضمن عرض تسلیت خدمت شما عرض کنم شرایط فروش شما بسیار عالیست و بنده هم مدتی به دنبال سیستمی برای فروش شارژ و اعتبار میگشتم، فقط چند تا سئوال دارم

آیا این سیستم اپن سورس هست ؟
آیا ماژولار هست ؟ قابل ارتقا هست ؟
پرداخت آنلاین داره ؟
... ؟;)

متشکرم

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
سلام . من خریدارم اگه که اپن سورس باشه و کد شده نباشه اسکریپتش
لطفا شماره حساب و شرایط
ممنون

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
ضمن عرض تسلیت خدمت شما عرض کنم شرایط فروش شما بسیار عالیست و بنده هم مدتی به دنبال سیستمی برای فروش شارژ و اعتبار میگشتم، فقط چند تا سئوال دارم

آیا این سیستم اپن سورس هست ؟
آیا ماژولار هست ؟ قابل ارتقا هست ؟
پرداخت آنلاین داره ؟
... ؟;)

متشکرم

سلام خیلی ممنونم شما لطف دارید

در مورد اوپن سورس دقیق نمیدونم150 فقط دادم نصب کردن غیر از هزینه هاست و دومین که الان گرونتر شده قیمت فروشگاه

برای پرداخت آنلاین هیچ مشکلی نداره و شما اگه با بانک قرارداد ببندید تمامی ماژول هاش تو پنل ادمین هست و شما میتونید اتوماتیک شارژ ایرانسل یا هر چیزی بفروشید . اگر هم بخواید خودتون میتونید یه دومین دیگه پارک کنید .

امکانش رو عکسش رو میزارم خدمتتون :

http://i40.tinypic.com/9jj87s.jpg

برخی از امکانات برجسته نرم افزار ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به شرح زیر است:

بدون نیاز به دانش فنی برای مدیریت و ورود اطلاعات به فروشگاه اینترنتی راه اندازی شده
قابلیت پرداخت با کارت های بانک های داخلی (شبکه شتاب) و کارت های اعتباری بین المللی
قابلیت تغییر شکل ظاهری فروشگاه (قالب فروشگاه) به طرح دلخواه به سادگی و بدون نیاز به برنامه نویسی
امکان فروش محصولات مجازی (فایل، کارت اینترنت و تلفن، کارت های اعتبار تلفن همراه و ...)
بهینه شده برای موتورهای جستجو و کسب مقام های برتر در جستجو های انجام شده در موتورهای جستجو
امکانات و ابزارهای مدیریت فروشگاه بسیار قوی
ورود آسان اطلاعات و محصولات به فروشگاه الکترونیک
جستجوی سریع، دقیق و آسان محصولات

9jj87s.jpg

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87

در مورد اوپن سورس دقیق نمیدونم150 فقط دادم نصب کردن غیر از هزینه هاست و دومین که الان گرونتر شده قیمت فروشگاه

اگه 3-4 تا از فایلهای سیستم رو دانلود کنی از روی هاستت معلوم میشه که کد شده هست یا نه
مثلا index.php

اگه یه تیکه از کدشو اینجا یا توی پ خ بفرستی میشه فهمید که کد شده هست یا نه

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم یه سری از کدهای ایندکس اینطور که من فهمیدم کد شده :

2003120701�1�4295�5780�xù
Ÿ2 mZÇ…XrmY¶<Ñ{4"'Éc‹ œÃfD~äG ¿×k¿žB”.EݺU§NñSðOʱøQJ4ˏÛ~þ´ßlòÏ4N£B}û ø³8`í¥‹¿ü4$ýCý4cÕ§[ù/0F!èWî+ùS–ÍÒµ$°¿åOcÿëŸa…)%áŸíçÁþ†iî?ýìî¿^þ Fpš"Hä‡ßÞÿ&ÿN„Ä'òúýjú¡°gûäôG¡Ãë+І2åJXøìäZ¬ÖM¥'ì`å5Û¢ñÜ®oÅ´
z9Bó¸$/!s*À¬¾çl Þ‚¨ÌÈ€ÅÙi½jé©@h¢\è¹­ŒÓ©¦ß•¾( Ú’#Ðq1ÂMÀ³I‘ G¯$$ø¥+ZBØÝ(3£wV¢ƒÝÂÏM"Æ”?x�k*ùÜjZ,ìÚ-Ù(Ę×%¬dÈwí-¦ŠÒ zã÷=À†ST#uÁŽ½Vg…^¡ƒë`g 4tÔqb¹»’Êc)MÓîïÄÎß/ÏŠ&¬õҏH Ñ¡ tYÖœ?Cw°î”oâ¼gèz5Â&8<³²À&­Hdá
_ÒÄh -Ÿ¿yTߐ<t@ìIÛ.dÐMÜ$Ú/`¿ ˜o0l•d·”ÍÐÖBµ®äaûNHñÐáf˜_EÜ£b\ɲ„¾ô9±6gÑ5¦)!ºÉùæQ8hYÜTÜŒÌÙ¢¹¨™ »¢8’YGÛfü‚~"8XÌ»:…ù!;òþ>Ù™Ž1öu8¡%µ{¦
…H'*] yÚ$²1|5®s=¨wD¬¼Øòyx"&±˜µÄd?ïQonDÆ~Íר‹/u£¹ÔwxÆÁñª¸É^EøÙ“P
c Ç‹^®;ä¸ïóÝŽoè Bô¤•­^í··e[†d%›ør/0ÈÁf.9ûxÒN.fM3݆¾<šðsÇÛÈSlœôé[àš0!¿ ãj|-ÖTšˆ€-}{²|oÁøØ«mNž¡�>`¦á‚£DºãÈøêä—D4à¤:°aL28LL…«)è
ÀÙPM&Å ˜Ïq2tfM¥§BÌUˆÑ/2ÅÂ÷æËÔ‰?©ä>�]§}%YÔ["5³(ffÛBú‚®g÷…Rº8úöœym„‡ýÀÈcó:_\@Q§5<m’˜ž?2¬]¹«›š%aXG ÑXÕ@äõ‰ÀÜ<p²ëø3Üם�e\à?ÇB³²ÜÈš2BÌò`‘ª’ý–ðÚ‰ûÓ©3ÚہBöšŒmx™<©œÅ.I¡¼ÓYi5Åÿ|Õn°»}?pLîÅìÙNîêÃùÀ0¨¥Éï@ˆlôòn"˜Üñb“ïäĺ÷&øHn‹*,ëõ‡·á³Q?<æÐ1g†ìã0Oi(IPÝê@Äý…=A¹C;n¢²È9ͱQÓ{2è]·ë#fòÕ;ëÛ%ôAƒÏô½�l–o­P”6sß*ÅÆo¾Òd™\aӍäZ(‡<yhgÃ9+­µËuÐçPbø²¡WÄ1[¨cÐî’$õԍ}ù¤¯F;¶sæ‰ §oz³¸0è—MÕ«%vÏ@[]^KØU¯„¢‘Ì´ßs“È#,'z§ æ”B÷lRk`´ýaJáOmŽ ÀlÑ£õ3ŠVŒÕË»¨Û×”šgÚ”`ãèÌ•?»jàÍŠuž4llo*Ìwz¬“~¯³8ë0Ç“‡">5ŽÀ¤%avÎ:v³Ùl%oÁˆ³‘ï)ÑÁ[³×»k{»oû™Ö–Ÿ¨—XHÁWô<Ge6V—•JÇR6Ô P7ŽO]½ Ã|€S_d¾H[I±k;‡‰Ô¡%7÷»öMh�ǺüŒ°µ“nV÷’ìè’{ŽÿÖ„JêØÚ®uÒ i_B- öLtñèá56˜µÖbNPõìKrc
PáÓc!61ƒrï8¿,%1™Š£’ò"idùPµôkÌ³å žzåo¡< ¶ÛaYËùƒp©OŒ“õ¨Þ¶®wMH„¶ÅÓY¿0ÅÉ\L0›Ù7—ÝÎuÖþ3¤éÃÃ̱e/jyY‡Aé4‘U–’b–oj”¬£ŠEï
IGl}@âÈz©3Åõ(ËjT² »ñcÝwö&
=Å8Š‡X­¹µSÚŽ¹\[X 59я0}Ðþž¡zÖßµÄP¬IÉ• &4ÈŠ&c ˆžfû"…œ›€Ý"›1m;pŽ Ξu`*Ûå‹¡K�v²%„>98b1ìÉ¼™Cq2ê+H‹^›š<Dµ­°ž´l=ƒ]~²¡†ŠÐ2Ò}fœ¥0¹5‰×º¯×ˆœh)þêT>ا„ò
¤ûxçw€.Ï´JÏ0‡·�7ÍÆ<]¨ö
nŸ|ÇšJBfxŠŠD‰T¶Ñ-gì­¨ŽJxQ]H‚ÐÑ
ꥀ—ž¥†« ÏG}
>Š˜ŽÒ¹&m*
¹¯8ù‚ñ›2Úµ6.}ßPâ¥abÛ=ó±üø¡µm|ßAÁO¨ZꧦoµöIÑËòá]¬t™ö˜
+];H,ý†xkG{>¾‚­§èÀ¢@‘î^¹Ó°Àž„ñO+}­4¥y’^¡¡œ
NÆl7kj1৩c+
h¼0•ÈŽr¼Œ!L’dÕwÁ礽«$ÇH�¸å;�¡›sÚûz8¥|ö\ëlí~i”̸‚h
Yµ9د>™Ézá]ÐgOÖ‘Pk5\™O‹í/–Ç4õ´Õ£Åè£6Ær›·,|E­‹É·¥é·ô5À#ZÞš , >N‡—Æ–Æ¿¼®QÏ5£[-†¾£
â¤Ï‹d–3xûŒ“˜zÅžÆB‰Pe „`ÕÇ76�w´¹RZ}?Öƈ#‘p]T&á^Û”Ú£+ܝ;´·”– t•W ºÌä+ú<W/MHô
悉mwþÛ•±unlr=uò¶8BÑîZ™Ú>v˜7¯[²ò¬2´~Û^0}†œÐF{æBî šƒÚu§œ×s‘Š¥ËÑ®#òí®3Û“´–ÊÉû™•ÀbÏÓúë3kÈ6õ:Ù©Z¬ï{w¹ÞZ@_Woô–‹{•Ú°SïÎoΈîòÅ==#ÞëV{‰˜ôd§žªÞ€b|Å
Þ÷ô®V\ùsÇ¥?Âëí!JƒÊµóQô&U^SƒAü\qÛ·"»°N”¿!¾)É›û~ë¼+w>´°NIí§+‘¤ã™Ú†kÀŠ%¬¦6ÐîÖ=vŸÄ=××|E5çCqV„äÉ7æ“‘a r7SãîTŽÄŠpYÇvNi
§X¦ôß¼$hœ¡šËO/0«¡6@Øw+¸�"4õ»Q¶ÑÁjW•±)}V¼»v7YIÜÔïìÇ
”p`í»O‡$N²ü®�AÀ&Ò5åßHäü`0
]$ØJšïߜˎ÷Mÿ`˜+Zœ~pç+yKþæN [ï
6Þ'[ÛŠwXûÚõŒä©yãh)òÌHy7ÈöbI°@óµ„ëb/—o=+d•U¡;ðш™hŠ Ÿ=øâþ’“Íé½yH›êdÏ"ãèN¿.u¯&ž
*t.ž¬{•Îè¡Hª¦¢’F=CÛλº¼Hçó}7ôö-Í n:i6ÅNò
½¾èñ³¼ ¯UÌ핱–7´xí©Ø»ðÆ–²}!ÑdDÀül—7
Á¡Öi%†@/_ò£ ÇKÎ,lCkFt‰¥J}N{ÌÊ’™£IGv¼_ÑþÀªîâ½ß¾†T}/Ý\Pvܼñõï’¥ûä‚|¼:pã^&Zú„Ñg–0+»`‹÷b¥î¦yB¶ù.¿üæÌAÎ
㿨˜µ…
pª©ÎïLÛÿa֏Q
Êo -ƒ2–„ñAŠ£l¬²‘n;(æË4j–­|pŒÇípƒ’Êȹ«è/�’2á¿ÞŽ. Ä®ÑxyÊ/7CÙ Í9¡NË7žGC‘Ù7lä¤ø ÙÁ^¸ ÔÃn¡&sž:/à(g½t}·’ÓdÎÌa·7ÍÙáÎrQš‚Íå�À
ò¼!ìèåÞ|Ru(*¦{êmp¶í©'Ë+¥šÉ°7Ü(Ÿµ 8¿ þ%~jj%—âÔT‰]g‹Çc˜ùV¸A!G‚p´-~
PWÎHr̐[쌑ЗØ&‰M¥eæiåÌÄ}"¹<_É_PCH †ÚŒúlý:Ê/EÁιwEû¦¡|“ʨaÖÒZ?S¡rýðÔgßù°8ÃóC¬»Çªë@÷Q—&Q(
oÇeê ê{ͺkóB‰C®ÎΑ‰xY™t˜7™tߢúÓ5µ)ßmibžfoÉ+
Ò¾+T¢ÉÉ/2±¹,íZ·#í¾LœOôÊBg³C""¼š¿Ékr…%.øh†ö<’ÐUÌ…9Ÿé^fçË(¥ìܪÇ5OŒþB
K†
õj2œÅ±é(Øs´‰.û6‡°W>(U¨{©óÈ•«ÎæAUNbxL€5jvrVL£æ 8œ%¥#¢û7¯ÒæŽ 7éÝÝW¼ŠÑš4-¦œ

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2003120701�1�4295�5780�xù
Ÿ2 mZÇ…XrmY¶<Ñ{4"'Éc‹ œÃfD~äG ¿×k¿žB”.EݺU§NñSðOʱøQJ4ˏÛ~þ´ßlòÏ4N£B}û ø³8`í¥‹¿ü4$ýCý4cÕ§[ù/0F!èWî+ùS–ÍÒµ$°¿åOcÿëŸa…)%áŸíçÁþ†iî?ýìî¿^þ Fpš"Hä‡ßÞÿ&ÿN„Ä'òúýjú¡°gûäôG¡Ãë+І2åJXøìäZ¬ÖM¥'ì`å5Û¢ñÜ®oÅ´
z9Bó¸$/!s*À¬¾çl Þ‚¨ÌÈ€ÅÙi½jé©@h¢\è¹­ŒÓ©¦ß•¾( Ú’#Ðq1ÂMÀ³I‘ G¯$$ø¥+ZBØÝ(3£wV¢ƒÝÂÏM"Æ”?x�k*ùÜjZ,ìÚ-Ù(Ę×%¬dÈwí-¦ŠÒ zã÷=À†ST#uÁŽ½Vg…^¡ƒë`g 4tÔqb¹»’Êc)MÓîïÄÎß/ÏŠ&¬õҏH Ñ¡ tYÖœ?Cw°î”oâ¼gèz5Â&8<³²À&­Hdá
_ÒÄh -Ÿ¿yTߐ<t@ìIÛ.dÐMÜ$Ú/`¿ ˜o0l•d·”ÍÐÖBµ®äaûNHñÐáf˜_EÜ£b\ɲ„¾ô9±6gÑ5¦)!ºÉùæQ8hYÜTÜŒÌÙ¢¹¨™ »¢8’YGÛfü‚~"8XÌ»:…ù!;òþ>Ù™Ž1öu8¡%µ{¦
…H'*] yÚ$²1|5®s=¨wD¬¼Øòyx"&±˜µÄd?ïQonDÆ~Íר‹/u£¹ÔwxÆÁñª¸É^EøÙ“P
c Ç‹^®;ä¸ïóÝŽoè Bô¤•­^í··e[†d%›ør/0ÈÁf.9ûxÒN.fM3݆¾<šðsÇÛÈSlœôé[àš0!¿ ãj|-ÖTšˆ€-}{²|oÁøØ«mNž¡�>`¦á‚£DºãÈøêä—D4à¤:°aL28LL…«)è
ÀÙPM&Å ˜Ïq2tfM¥§BÌUˆÑ/2ÅÂ÷æËÔ‰?©ä>�]§}%YÔ["5³(ffÛBú‚®g÷…Rº8úöœym„‡ýÀÈcó:_\@Q§5<m’˜ž?2¬]¹«›š%aXG ÑXÕ@äõ‰ÀÜ<p²ëø3Üם�e\à?ÇB³²ÜÈš2BÌò`‘ª’ý–ðÚ‰ûÓ©3ÚہBöšŒmx™<©œÅ.I¡¼ÓYi5Åÿ|Õn°»}?pLîÅìÙNîêÃùÀ0¨¥Éï@ˆlôòn"˜Üñb“ïäĺ÷&øHn‹*,ëõ‡·á³Q?<æÐ1g†ìã0Oi(IPÝê@Äý…=A¹C;n¢²È9ͱQÓ{2è]·ë#fòÕ;ëÛ%ôAƒÏô½�l–o­P”6sß*ÅÆo¾Òd™\aӍäZ(‡<yhgÃ9+­µËuÐçPbø²¡WÄ1[¨cÐî’$õԍ}ù¤¯F;¶sæ‰ §oz³¸0è—MÕ«%vÏ@[]^KØU¯„¢‘Ì´ßs“È#,'z§ æ”B÷lRk`´ýaJáOmŽ ÀlÑ£õ3ŠVŒÕË»¨Û×”šgÚ”`ãèÌ•?»jàÍŠuž4llo*Ìwz¬“~¯³8ë0Ç“‡">5ŽÀ¤%avÎ:v³Ùl%oÁˆ³‘ï)ÑÁ[³×»k{»oû™Ö–Ÿ¨—XHÁWô<Ge6V—•JÇR6Ô P7ŽO]½ Ã|€S_d¾H[I±k;‡‰Ô¡%7÷»öMh�ǺüŒ°µ“nV÷’ìè’{ŽÿÖ„JêØÚ®uÒ i_B- öLtñèá56˜µÖbNPõìKrc
PáÓc!61ƒrï8¿,%1™Š£’ò"idùPµôkÌ³å žzåo¡< ¶ÛaYËùƒp©OŒ“õ¨Þ¶®wMH„¶ÅÓY¿0ÅÉ\L0›Ù7—ÝÎuÖþ3¤éÃÃ̱e/jyY‡Aé4‘U–’b–oj”¬£ŠEï
IGl}@âÈz©3Åõ(ËjT² »ñcÝwö&
=Å8Š‡X­¹µSÚŽ¹\[X 59я0}Ðþž¡zÖßµÄP¬IÉ• &4ÈŠ&c ˆžfû"…œ›€Ý"›1m;pŽ Ξu`*Ûå‹¡K�v²%„>98b1ìÉ¼™Cq2ê+H‹^›š<Dµ­°ž´l=ƒ]~²¡†ŠÐ2Ò}fœ¥0¹5‰×º¯×ˆœh)þêT>ا„ò
¤ûxçw€.Ï´JÏ0‡·�7ÍÆ<]¨ö
nŸ|ÇšJBfxŠŠD‰T¶Ñ-gì­¨ŽJxQ]H‚ÐÑ
ꥀ—ž¥†« ÏG}
>Š˜ŽÒ¹&m*
¹¯8ù‚ñ›2Úµ6.}ßPâ¥abÛ=ó±üø¡µm|ßAÁO¨ZꧦoµöIÑËòá]¬t™ö˜
+];H,ý†xkG{>¾‚­§èÀ¢@‘î^¹Ó°Àž„ñO+}­4¥y’^¡¡œ
NÆl7kj1৩c+
h¼0•ÈŽr¼Œ!L’dÕwÁ礽«$ÇH�¸å;�¡›sÚûz8¥|ö\ëlí~i”̸‚h
Yµ9د>™Ézá]ÐgOÖ‘Pk5\™O‹í/–Ç4õ´Õ£Åè£6Ær›·,|E­‹É·¥é·ô5À#ZÞš , >N‡—Æ–Æ¿¼®QÏ5£[-†¾£
â¤Ï‹d–3xûŒ“˜zÅžÆB‰Pe „`ÕÇ76�w´¹RZ}?Öƈ#‘p]T&á^Û”Ú£+ܝ;´·”– t•W ºÌä+ú<W/MHô
悉mwþÛ•±unlr=uò¶8BÑîZ™Ú>v˜7¯[²ò¬2´~Û^0}†œÐF{æBî šƒÚu§œ×s‘Š¥ËÑ®#òí®3Û“´–ÊÉû™•ÀbÏÓúë3kÈ6õ:Ù©Z¬ï{w¹ÞZ@_Woô–‹{•Ú°SïÎoΈîòÅ==#ÞëV{‰˜ôd§žªÞ€b|Å
Þ÷ô®V\ùsÇ¥?Âëí!JƒÊµóQô&U^SƒAü\qÛ·"»°N”¿!¾)É›û~ë¼+w>´°NIí§+‘¤ã™Ú†kÀŠ%¬¦6ÐîÖ=vŸÄ=××|E5çCqV„äÉ7æ“‘a r7SãîTŽÄŠpYÇvNi
§X¦ôß¼$hœ¡šËO/0«¡6@Øw+¸�"4õ»Q¶ÑÁjW•±)}V¼»v7YIÜÔïìÇ
”p`í»O‡$N²ü®�AÀ&Ò5åßHäü`0
]$ØJšïߜˎ÷Mÿ`˜+Zœ~pç+yKþæN [ï
6Þ'[ÛŠwXûÚõŒä©yãh)òÌHy7ÈöbI°@óµ„ëb/—o=+d•U¡;ðш™hŠ Ÿ=øâþ’“Íé½yH›êdÏ"ãèN¿.u¯&ž
*t.ž¬{•Îè¡Hª¦¢’F=CÛλº¼Hçó}7ôö-Í n:i6ÅNò
½¾èñ³¼ ¯UÌ핱–7´xí©Ø»ðÆ–²}!ÑdDÀül—7
Á¡Öi%†@/_ò£ ÇKÎ,lCkFt‰¥J}N{ÌÊ’™£IGv¼_ÑþÀªîâ½ß¾†T}/Ý\Pvܼñõï’¥ûä‚|¼:pã^&Zú„Ñg–0+»`‹÷b¥î¦yB¶ù.¿üæÌAÎ
㿨˜µ…
pª©ÎïLÛÿa֏Q
Êo -ƒ2–„ñAŠ£l¬²‘n;(æË4j–­|pŒÇípƒ’Êȹ«è/�’2á¿ÞŽ. Ä®ÑxyÊ/7CÙ Í9¡NË7žGC‘Ù7lä¤ø ÙÁ^¸ ÔÃn¡&sž:/à(g½t}·’ÓdÎÌa·7ÍÙáÎrQš‚Íå�À
ò¼!ìèåÞ|Ru(*¦{êmp¶í©'Ë+¥šÉ°7Ü(Ÿµ 8¿ þ%~jj%—âÔT‰]g‹Çc˜ùV¸A!G‚p´-~
PWÎHr̐[쌑ЗØ&‰M¥eæiåÌÄ}"¹<_É_PCH †ÚŒúlý:Ê/EÁιwEû¦¡|“ʨaÖÒZ?S¡rýðÔgßù°8ÃóC¬»Çªë@÷Q—&Q(
oÇeê ê{ͺkóB‰C®ÎΑ‰xY™t˜7™tߢúÓ5µ)ßmibžfoÉ+
Ò¾+T¢ÉÉ/2±¹,íZ·#í¾LœOôÊBg³C""¼š¿Ékr…%.øh†ö<’ÐUÌ…9Ÿé^fçË(¥ìܪÇ5OŒþB
K†
õj2œÅ±é(Øs´‰.û6‡°W>(U¨{©óÈ•«ÎæAUNbxL€5jvrVL£æ 8œ%¥#¢û7¯ÒæŽ 7éÝÝW¼ŠÑš4-¦œ

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
متاسفانه اسکریپتتون زند شده هست
و فقط روی دامین digimusic بالا میاد
دامینتون هم واسه فروش موزیک خوبه فقط

اگه کسی از دوستان واسه سایت موزیک بخوان با قیمتی که دارین میدین خیلی به صرفه هست
ولی واسه من متاسفانه ... نه

به هر حال ممنون

digimusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اینو از سبد خریدم بدون هاست و دومین 150 خریدم که با هاست و دومین شده 200

الان سبد خرید اینو گذاشته 289

من رفتم تو کار دیگه وگرنه اینجوری مفت نمیفروختم

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
من حاضرم بخرم . در صورتی که با سبد خرید تماس بگیرین و ازشون بخواین روی دامین دیگه ای لاک کنن اسکریپت رو
روی دامینی که من بتونم باهاش کار کنم .

ممکنه کمی بابت این کار هزینه بخوان که من پرداخت میکنم

چون کار من موزیک نیست

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
اگه کسی بخواد بخره من براش نال میکنم . موردی نداره .

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
کاملا کد اصلی رو تحویل میدم .

هزینه اینا یاهو . . .

ساناز گل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فایلها رو بدین من رایگان دی زند و نال میکنم

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دوستان اشتباه نشه . من برای دیزند کردن . پولی نمیگیرم . میخوایین نرم افزار رو بدم خودتون دزند کنید . اصلا تو نت ریخته براادر .

اگه شما اینو دیزند کنید . متوجه خواهید شد که باز هم کد ه . !!

و نال هم باید بشه و بک دور هم داره ! ( البته اگر بعد ازدی کد کردن 2 باره برسی دقیق کنید .)
هزینه هم برا اینه .

frog

Registered User
لایک‌ها
36
عزیز من اگه بخوام این رو واسه فروشگاه فیلم به کار ببرم می تونم عکس هاش رو عوض کنم یا نه !

مثلا فول آلبوم و ... رو یه عکس جدید بزارم !

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
دوستان اشتباه نشه . من برای دیزند کردن . پولی نمیگیرم . میخوایین نرم افزار رو بدم خودتون دزند کنید . اصلا تو نت ریخته براادر .

اگه شما اینو دیزند کنید . متوجه خواهید شد که باز هم کد ه . !!

و نال هم باید بشه و بک دور هم داره ! ( البته اگر بعد ازدی کد کردن 2 باره برسی دقیق کنید .)
هزینه هم برا اینه .

تایید میشه ;)
کار سختی نیست ولی بالاخره هزینه نال شدنش هم باید پرداخت بشه !

بالا