فروشگاه بهترین های شما

shahab22

Registered User

فروشگاه
[HR][/HR] سلام دوستان
سفارش های شما ضرف دو روز به دست شما خواهد رسید
شما نیز برای سوال های خودتون میتونید از پشتیبانی ما مشاوره بگیرید
09374558242
__________________________________________________ _


فروش سريال كافه پرنسقيمت : 10000 تومان
__________________________________________________

خريد سريال پر طرفدار كره اي كافه پرنس
__________________________________________________

مشخصات سريال كره اي كافه پرنس :
» تعداد دي وي دي : ۵ عدد
» كيفيت : خوب
» تعداد : تمام قسمت ها (كامل) فارسي + پشت صحنه
» قابل پخش بر روي كامپيوتر و پليرهاي خانگي

___________________________________________

خلاصه داستان سريال كافي پرنس :
بيشتر شما با اين سريال دوست داشتني آشنايي داريد

فروشگاه كافي پرنس درباره زندگي عشقي و روياهاي ۴ جوان است كه در يك كافي شاپ همديگر را ملاقات ميكنند. هان گيول بازيگر گونگ يو جواني باهوش است كه از وابسته شدن به كسي در زندگي متنفر است.
او كه از درگير شدن با كارهاي خانواده متنفر است، به توصيه مادربزرگش يك كافي شاپ را مديريت ميكند.

او كه نميتواند از اوامر مادربزرگش سرپيچي كند مسئوليت راه اندازي كافي شاپ را ميپذيرد و خودش را با كارهاي كافي شاپ مشغول ميكند. يك روز اون چان كه يك دختر شاد است و شخصيت غير قابل پيش بيني دارد را ميبيند و معناي عشق واقعي را ميفهمد.
كافي پرنس داستاني درباره يك عده جوان است كه خودشان را غرق كارهاي كافي شاپ ميكنند و در عين حال در همان كافي شاپ عشقشان و اميدهاي نو را مي يابند. اين سريال نشان ميدهد كه چگونه ميتوان يك خانواده در محل كار تشكيل داد و چگونه ميتوان يك مسئول موفق كه ميتواند وراي يك فروشگاه كار كند، باشيم. در يك شهر افسرده كننده كه برج هاي آن تمام شهر را گرفته اند پويايي و فعاليت نسل جوان به شهر مرده ، انرژي ميدهد.
وقتي در شهر با اتوبوس ميگرديد، دلتان براي كساني كه كنار آسمان خراش ها راه ميروند ميسوزد.اما كساني هم هستند مانند شما كه درخيابان آنها را ميبينيد و اين ساختمان هاي بلند را ميسازند و به سختي در اماكن كار ميكنند تا براي خودشان و ديگران اميدهاي نو به زندگي ايجاد كنند. به يك شهر مرده چه چيزي ميتواند گرما و انرژي و تحرك ببخشد؟ همانطور كه يك تكه پارچه قلاب دوزي شده ه به ساعت ها كار كردن با نخ و سوزني نازك احتياج دارد ، مردم شهري هم مثل پارچه جامعه هستند.

بازيگران سريال كره اي كافه پرنس :
Gong oo
Yoon Eun-hye
Lee Seon-gyoon
Chae Jeong-an


__________________________________
خريد سريال همسان دوبله فارسي

خريد اينترنتي سريال همسان با دوبله فارسي ( فصل اول ) و قيمت بسيار مناسب

اطلاتي بيشتر درباره ي سريال بي نظير همسان
١-ژاده : دختري جوان ،با كاركتري قوي كه عرب و مسلمان(سني) است و براي خواسته هايش مجادله ميكند .عاشق لوكاس ميشود و بزور ازدواج ميكند ولي هميشه عاشق لوكاس بوده و با آمدن دانيال بين گذشته و آينده اش ميماند .
٢-لوكاس :او هميشه ژاده را دوست داشته ولي با از دست دادن برادرش ديئگو پدرش انتظارات ديگري از او دارد . او مانند ژاده در زندگي و تصميم گيري هيچ وقت نميتواند قوي باشد و با خواسته هايش و مانع عايي كه جلوش هستند مجادل كند . با عشق قبلي برادرش ماريسا ازدواج ميكند و دختري به نام ناتاليا دارد .
٣- لئوناردو :پدر لوكاس ،مردي ثروتمند كه عاشق كريستينا شده و وقتي ميفهمد كريستينا با پسرش رابطه برقرار كرده تصميم ميگيرد او را فراموش كند . همسر او وقتي دوقلوهايش دنيا مي آيد ميميرد .
__________________________________
خريد سريال ميراث


فروش سريال كره اي ميراث خريد پستي سريال ميراث
نام : / Shining Inheritance / Brilliant Legacy / Beautiful Legacy
نام سريال كره اي : ميراث
كشور : كره جنوبي
سال : 2009 : در حال پخش در كانال هاي ماهواره اي فارسي زبان
ژانر: عاشقانه / درام
اپيزود : 30 قسمت كامل
زبان : فارسي
كيفيت : عالي
____________

داستان سريال كره اي ميراث باشكوه

داستان درباره دختري زيبا و جسوره كه در خانواده ثروتمندش همراه با پدر و برادرش و نامادري و دخترش زندگي مي كنه همه چيز خوب پيش مي ره تا اينكه پدر ورشكسته مي شه و يك سانحه پيش مي ياد و پدرش فوت مي كنه درحاليكه پدر زنده است و مراسم تدفين خود را هم مي بيند اما نامادري مكار همه ارث را بالا مي كشه و دختر و برادرش را از خانه بيرون مي كنه و دختر بيچاره تن به هر كاري مي ده تا خرج خودش و برادرش دربياره در اين بين پسري عاشق دختر مي شه كه ديگه بقيه اش را بايد خودتان ببينيد و لذت ببريد

دوستان عزيز دقت كنيد كه تعدادي از فروشگاه هاي اينترنتي اين سريال را براي فروش قرار داده اند اما كيفيت تصوير سريال بسيار پايين و تعداد قسمت ها ي آن نيز كم ميباشد و با قيمت پايين براي جلب مشتري به فروش گذاشته اند پس دقت كنيد !
اين محصول با كيفيت عالي براي شما ارسال مي شود
سريال از نظر صدا و تصوير داراي كيفيت عالي مي باشد


__________________________________
فروش مجموعه رقص شيمي


«شيمي» (به انگليسي Shimmy)، يك مجموعه مستند تلويزيوني كانادايي است كه

به آموزش حركت رقص شكم ميپردازد. اين مجموعه مستند محصول شركت «اومني فيلم» (Omnifilm) در كشور كانادا است. مجموعه مستند «شيمي» بر وجه شهواني اين نوع رقص تمركز دارد و براي آموزش آن از چندين رقصنده زيباروي و خوشاندام و پسزمينههاي جلوهدار استفاده ميكند.
__________________________________
خريد سريال مرد بدلي


كشور : كره

سال : 2008

ژانر: عاشقانه / رمانتيك

كيفيت : عالي
زبان : فارسي

داستان در مورد يك مرد پولداره Lee Joon Hee كه زندگيش رو با يك شخص ديگه كه كاملا شبيهش هست و تنها تفاوتشون اينه كه فقيره هي جابجا ميكنه . Seo Yeo Jin دختريه كه در پاريس در مدرسه fashion design درس ميخونه و با مرگ پدرش مجبور به ترك پاريس و بازگشت به كشورش يعني كره ميشه


__________________________________
فروش سريال آتيش بازي
داستان سريال كره اي آتيش بازي

نارا زني ست كه در آستانه سي سالگيه او براي دوست پسرش كه از يه سفر كاري برگشته ترتيب يك شام را ميدهد كه در اين مراسم دو نفره نارا متوجه ميشود كه دوست پسرش با زن ديگري رابطه دارد و به او خيانت كرده وي براي تسكين خود از خانه بيرون ميرود و مقدار زيادي الكل مينوشد و از روي مستي حلقه اي را كه دوست پسر سابقش به او داده در فنجان يك غريبه مياندازد .غريبه (اين جائه ) بدون انكه درون فنجانش را نگاه كند با يك حركت فنجان را سر ميكشد و حلقه را نيز ميبلعد كه اين كار او منجر به ان ميشود كه هر دو از بيمارستان سر در بياورند . نارا براي حمايت از خواهر بيست ساله اش در يك مغازه لوازم ارايشي كار ميكند (مغازه دوست دختر دوست پسر سابقش) اما تقدير اين جائه را هم به ان مغازه ميكشاند و انها غافلگيرانه آنجا عاشق هم ميشوند جايي كه اين جائه عاشق مي را هم بوده كه در ادامه اين سريال موضوعات خيلي جالب و عاشقانه اي پيش مياد كه ديدنش رو به شما عزيزان حتما پيشنهاد ميدم .....
با حضور بازيگران دوست داشتني ...

بازيگران سريال كره اي آتيش بازي
Han Chae Young as Shin Na Ra / Shin Na Kyung
Kang Ji Hwan as Nah In Jae
Park Eun Hye as Chae Mi Rae
Yoon Sang Hyun as Kang Seung Woo

مشخصات سريال كره اي آتش بازي
نام ها : 불꽃놀이 / Fireworks / Exhibition of Fireworks
نام سريال كره اي : آتيش بازي
كشور : كره جنوبي
ژانر: رومانتيك ، ملودرام
پخش : فارسي
كيفيت : عالي


__________________________________
خريد طنز كريسمس مهران مديري

خريد طنز كريسمس مهران مديري 2011
توجه : برخي از فروشگاه هاي سودجو اين سريال را با قيمت بسيار كم عرضه كرده اند اما كيفيت پايين،در خريد خود دقت كنيد و اين نسخه را با كيفيت بالا خريداري نماييد

طنز كريسمس مهران مديري
جديدترين اثر مهران مديري بعد از قهوه تلخ ! سورپرايز كريسمس امسال ، ويژه كريسمس۲۰۱۱، سرشار از خنده ! مهران مديري و عوامل قهوه تلخ را در شكلي ديگر ببينيد ! براي اولين بار توسط شاپ آث مهران بعد ازاجراي پروژه عظيم قهوه تلخ اين بار با طنز نيش دار ديگري وارد خانه هاي .مردم ميشود
! اين برنامه كه بر پايه انتقاد از شبكه هاي لس آنجلسي ساخته شده است ! با قدرت ميتوان گفت كه خنده دار ترين طنز مهران مديري اين ساخته ميباشد ! مهران مديري در قالب كارگردان و بازيگز در اين مجموعه از تمامي بازگيران سريال قهوه تلخ استفده مي كند !

قيمت 10000 تومان .. ارزان تر از همه جا
مهران مديري و عوامل قهوه تلخ رادر شكلي ديگر ببينيد !مديري اين بار نيز شما را حيرت زده
خواهد كردشبهاي سرد زمستان را با عوامل دوست داشتني قهوه تلخ
به گرمي سپري كنيدو دقايقي را در كنار اعضاي خانوادهبا تمام وجود بخنديد.

طنز 2011 مهران مديري
__________________________________فروش سريال كره اي رودخانه ماه


فروش سريال كره اي رودخانه ماه با كيفيت بي نظير و قيمت بسيار مناسب​


____________________________
توضيحات بيشتر
سلام به تمامي بازديدكنندگان عزيز . امروز يك مژده براتون دارم و اونم اينه كه قراره فيلم كره اي جديد شبكه سه يعني سريال رودخانه ماه (ايجيليما) با بهترين كيفيت در سايت به فروش برسه
تماشاي اين سريال بسيار زيبا رو به همه ي شما عزيزان توصيه مي كنم.اين سريال ۲۴ قسمته و تا به حال در ۲۰ كشور پخش شده و پيش بيني ميشه بيننده هاي اين سريال بيشتر از بيننده هاي سريال جومونگ باشه.اين سريال زيبا رو از دست ندين و حتما ببينين!


__________________________________

فروش مجموعه 100 فيلم برتر شاهكار سينما
فروش مجموعه
100 فيلم برتر شاهكار سينما در قالب 1پكيج بي نظير

كل مجموعه فقط 15هزار تومان

با سلام خدمت كاربران و بازديد كنندگان عزيز در اقدامي طلايي و منحصر بفرد تصميم به فروش گلچين بهترين فيلم هاي تاريخ سينما با دوبله فارسي را گرفته ايم.. دوستاني كه مايل به خريداري و نگهداري اين آرشيو فراموش نشدني هستن هر چه زودتر براي سفارش اقدام كنند..

ليست فيلم هاي طلايي تاريخ سينما :

DVD1 ديميتريوس و گلادياتورها ، كلئوپاترا ، دكتر ژيواكو ، جنگ و صلح ، سقوط
امپراطوري رم ، شير و باد..

DVD2 بيليارد باز ، لوك خوش دست ، مردان حادثه جو ، نيش ، پرده پاره ،
تابستان گرم و طولاني ، كرايمر عليه كرايمر ، بزرگ مرد كوچك..

DVD3، شورش در كشتي بونتي ؛ پاپيون ، كاراگاه بوليت ، هفت دلاور ، دانه هاي شن ، آسمانخراش جهنمي

Dvd 4 چگونه غرب تسخير شد ، در بار انداز ، دزيره ، هاتاري ، ايستگاه زبرا ،
پنج ورق سرنوشت ، تعقيب ، زنده باد زاپاتا..

Dvd 5 ده فرمان ، ال سيد ، ريو براوو ، ريو لوبو ، شاهين مالت ، طلاي مكنا... در ادامه مطلب
__________________________________

فروش ۵۵ فيلم ساخته شده توسط آلفرد هيچكاك

درباره ي آلفرد هيچكاك بهترين كارگردان دنيا :
اين مجموعه بي نظير شامل تمامي ۵۵ فيلم ساخته شده توسط آلفرد هيچكاك مي باشد كه به دوستداران فيلمهاي كلاسيك مخصوصا فيلمهاي استاد تاريخ سينماي دلهره ي جهان عرضه ميشود . از تفاوت هاي بارز اين مجموعه با ساير محصولات ارائه شده از اين كارگردان وجود فيلمهاي بسيار قديمي از اين كارگردان كه كمياب بوده و برخي از آنها حتي در ايران وجود ندارند . همچين فيلم A Talk With Hitchcock كه مصاحبه اي است با آلفرد هيچكاك نيز در اين مجموعه ي بي نظير وجود دارد .سر آلفرد جوزف هيچكاك (زاده ۱۸۹۹ ميلادي – درگذشته ۱۹۸۰). كارگرداني انگليسي كه فعاليت عمده اش در آمريكا بود. هيچكاك بيشتر در زمينه فيلم هاي معمايي و دلهره آور فعاليت داشت .او كه در آلمان تحت تأثير سبك هيجان نمايي (اكپرسيونيسم) قرار گرفته بود در انگلستان كارگرداني را آغاز نمود و از سال ۱۹۳۹ در آمريكا به فعاليت پرداخت .هيچكاك طي شش دهه در ساخت بيش از پنجاه فيلم شركت داشت (از فيلم هاي صامت تا فيلم هاي تكني كالر) تا به امروز به عنوان سرشناس ترين و محبوب ترين كارگردان فيلم هاي سينمايي شناخته مي شود. يكي از ويژگي هاي بارز فيلم هاي هيچكاك اين است كه خود او در همهٔ فيلم هايش در يك صحنه، حتي بسيار كوتاه به عنوان بازيگر حضور دارد.از فيلم هاي معروف او مي توان به سر گيجه، پنجره عقبي، شمال از شمال غربي، رواني، نتريوس، ربكا و پرندگان اشاره كرد . 

Vahid_cezar

Registered User
سلام دوست عزیز
فکر نمی کنین قیمت ها خیلی بالاست.
اینجا حدود قیمت هر دی وی دی 500 میباشد.
 
بالا