برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه تبلت رایان پردازش

JOE_COLE0

Registered User
لایک‌ها
34
1. شارژر چنده ؟

2. میخوره به این تبلت ؟

3. تبلت اگه مشکلی داشته باشه میتونم عوض کنم ؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
1. شارژر چنده ؟

2. میخوره به این تبلت ؟

3. تبلت اگه مشکلی داشته باشه میتونم عوض کنم ؟

سلام

شارژر 10 هزار تومان قیمتشه و 2 روز هم تبلتی که از ما گرفتید اگر ایراد داشت میتونید تعویض کنید.

سلام

دوست عزیز دست شما دردنکنه و خوشحالم که شما دست به کار تولید زدید اما بهتر نیست بجای تبلیغ برای خریداران عمومی با فروشندگان مذاکره کنید و ما تولید شما رو تست کنیم و به مشتریان خودمون اگر احساس کنیم مفید هست پیشنهاد خرید بدیم؟ اینطوری فروش شما بیشتر میشه و خریدار هم با اطمینان بهتری خریدشو انجام میده.

ضمنا" یکبار سوال کردم قیمت رو اعلام نکردی؟ و توی آدرس رفتم نفهمیدم این قطعه چطور به پشت میچسبه و محافظت میکنه و چطور روی پایه قرار میگیره و آیا از نظر امنیتی تست شده؟

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
اقای احسانی ممنون که تبلت رو برام عوض کردین . البته کیف هدیه رو دوستمون فراموش کردن برام بیارن. همچنین شارژر فندکی. ضمنا برای این تبلت هم مهلت تست داریم دیگه درسته:rolleyes:
البته تا الان فقط یکبار قفل کرده و ریست شد بعد درست شد. البته گاهی اوقات تاچش عمل نمیکنه مخصوصا توی منو هنگامی که میخای یک برنامه و ران کنی و باید چند ضربه بزنی تا برنامه اجرا بشه ولی در بقیه موارد مشکلی نداره.
این کیو 75 اس باطریش خیلی دوم زیادی داره ، دختر من بیشتر از 3 تا 4 ساعت باهاش سرگرمه و بازم باطری داره البته اولش هم فول نبود.
پشت دستگاه رو هم من تست کردم باید با انگشت حسابی فشار بدی تا حالت اعوجاج ظاهر بشه .

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
اقای احسانی ممنون که تبلت رو برام عوض کردین . البته کیف هدیه رو دوستمون فراموش کردن برام بیارن. همچنین شارژر فندکی. ضمنا برای این تبلت هم مهلت تست داریم دیگه درسته:rolleyes:
البته تا الان فقط یکبار قفل کرده و ریست شد بعد درست شد. البته گاهی اوقات تاچش عمل نمیکنه مخصوصا توی منو هنگامی که میخای یک برنامه و ران کنی و باید چند ضربه بزنی تا برنامه اجرا بشه ولی در بقیه موارد مشکلی نداره.
این کیو 75 اس باطریش خیلی دوم زیادی داره ، دختر من بیشتر از 3 تا 4 ساعت باهاش سرگرمه و بازم باطری داره البته اولش هم فول نبود.
پشت دستگاه رو هم من تست کردم باید با انگشت حسابی فشار بدی تا حالت اعوجاج ظاهر بشه .

سلام

ببخشید دیروز خیلی روز شلوغی بود و فراموش شده که شارژر و کیف رو تقدیم کنن. امروز هم تست کنید موردی بود من درخدمتم. مبارک باشه جناب ناطقی

ehsan.js

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبلت q73 و مدل 9اینچی من هم رسید با تشکر از آقای احسانی
امیرجان محافظ تاچ واسه تبلت 9 اینچی پیدا میشه؟ و اینکه گرافیکش mali 400 درسته؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
تبلت q73 و مدل 9اینچی من هم رسید با تشکر از آقای احسانی
امیرجان محافظ تاچ واسه تبلت 9 اینچی پیدا میشه؟ و اینکه گرافیکش mali 400 درسته؟

سلام احسان جان

گرافیک mali400 هست و محافظ هم باید براش یک 10 اینچ بگیرید برش بدید .

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
محافط تاچ فابریکی من موجود دارم! قیمت هم 12 تومن .
قاب پشتش هم که برای تماشای ویدیو هم میشه استفاده کرد موجوده! تاپیکش هم تو امضام اومده.
http://forum.persiantools.com/t349361.html#post6424527

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
محافط تاچ فابریکی من موجود دارم! قیمت هم 12 تومن .
قاب پشتش هم که برای تماشای ویدیو هم میشه استفاده کرد موجوده! تاپیکش هم تو امضام اومده.
http://forum.persiantools.com/t349361.html#post6424527

سلام

دوست عزیز شماره حسابت رو بده یک نمونه برام پست کن تست کنم اینشاالله بتونم با شما همکاری کنم.

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
امیرجان سلام و ارادت
اگه میشه یه تبلت خیلی قوی و خوب به من معرفی کنید همراه با لینک مشخصات و عکس فقط واسه بازی میخام صفحش هم زیاد بزرگ نباشه اگه کمتر از 7 شد که بهتر نشد همون 7 اینچ کیفیت صفحه رزولیشن و باتری خیلی قدرتمندی هم داشته باشه قیمت هم روی مرز 600 حالا کمی بالاتر یا پایینتر مهم نیست ممنون میشم جواب بدید

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام دوستانی که تبلت کیو 75 خریدند مودم تری جی تست کردند؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
امیرجان سلام و ارادت
اگه میشه یه تبلت خیلی قوی و خوب به من معرفی کنید همراه با لینک مشخصات و عکس فقط واسه بازی میخام صفحش هم زیاد بزرگ نباشه اگه کمتر از 7 شد که بهتر نشد همون 7 اینچ کیفیت صفحه رزولیشن و باتری خیلی قدرتمندی هم داشته باشه قیمت هم روی مرز 600 حالا کمی بالاتر یا پایینتر مهم نیست ممنون میشم جواب بدید

سلام

کمی صبر کنی برام تبلت جدید میاد.

سلام دوستانی که تبلت کیو 75 خریدند مودم تری جی تست کردند؟

من 6 مدل رو تست کردم ساپورت نمیکنه. البته چندین رام هم روش ریختم که با این رامها میشد 3جی رو ساپورت کنه ولی تبلت تاچش کار نمیکرد.

Sinas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امر جان آقا آی دی یاهوت که کلا نیستی جواب بدی تبلت میخواستم تا سقف 450-500 چیزه خاصیو پیشنهاد میدی؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام امر جان آقا آی دی یاهوت که کلا نیستی جواب بدی تبلت میخواستم تا سقف 450-500 چیزه خاصیو پیشنهاد میدی؟

سلام

ببخشید داداش. چه کاربردی بیشتر داری؟ اینترنت و آفیس یا بازی؟ ضمنا" وجود سیم کارت و کال - اس ام اس لازمه یا خیر- 3جی رایتل چطور؟

Sinas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا نت و بازی هر دو ولی سیم خوردن چندان ضروری نیست و در مورد 3g هم نبودش مهم نیست

سلام

ببخشید داداش. چه کاربردی بیشتر داری؟ اینترنت و آفیس یا بازی؟ ضمنا" وجود سیم کارت و کال - اس ام اس لازمه یا خیر- 3جی رایتل چطور؟

والا نت و بازی هر دو ولی سیم خوردن چندان ضروری نیست و در مورد 3g هم نبودش مهم نیست

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333

به نظر من مدل R9 که 9 اینچ هست هم قیمتش عالیه (390) و هم برای صفحات نت و بازی سایزش عالیه.

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
ارادت
امیرجان یه تبلت 7 اینچی قوی فقط و فقط واسه بازی میخام با قیمت مناسب 2 هسته ای با رم 1 گیگ و رزولیشن بالا چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

بالا