برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه جوره

iMap

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروود
می خواستم از اینجا گوشی بگیرم
دوستان کسی از جوره خرید کرده ؟ http://jooreh.com/home

k1ozil

Registered User
لایک‌ها
25
دروود
سایت معتبره ای من همین امشب گوشی سفارش دادم خیالت راحت تو سایت موبایل هم برو چندین نفر به خاطر قیمت های مناسبش رو لومیاها خریدن ازش به خیال راحت خرید کن.

eszmath

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دروود
سلام
من از سایت جوره خریدم هم پشتیبانی شون خوبه هم از گوشی راضی ام. سایت خوب و قابل اعتمادی ِ بعد از سفارش و بعد از تحویل کالا تماس میگیرن.کادر فوق العاده خوش برخورد و پیگیری داره. با خیال راحت بخرید

golabam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من از جوره خرید کردم جنس اصلی میفرستن ولی معمولا پک های ناقص دارن مثلا ممکنه هندزفری یا کابل usb نداشته باشه البته خیلی با احترام برخورد میکنن از هر فروشگاهی خرید میکنید قبلش باهاشون هماهنگ کنید و دقیقا مطمن بشین چی براتون میفرستن چون گاها لوازم داخل پک تا صد هزار تومن قیمتشونه و شما در حالی که فکر مینی ارزون خریدی گرون خریدی بنده شخصا خاطره خوبی از خرید از فروشگاه جوره ندارم و ترجیح میدم از فروشگاه های دیگه خرید کنم این نظر شخصی من بود و قصد محکوم کردن کسی را ندارم ولی ضرب المثل قدیمی میگه هیچ گرونی بی حکمت نیست!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
کابرایی با یک پست و سه پست چطور شد یهو پست ارسال کردن ؟ منتظر بودن این تاپیک زده بشه ؟ نمی دونم حالا دو احتمال هست یا جوره مال خودتون هست و این کاربران هم خودتون هستید که خودتون سوال پرسیدید و خودتون هم تعریف کردید . یا شما یکی دیگه هستید و این کاربران تازه وارد جوره هستند و چندتا اکانت ساختن که جواب شما رو بدن و تعریف کنند .

باشد که همتون رستگار شوید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

amh1366

Registered User
لایک‌ها
54
من هم از جوره گوشی خریدم قرار بود با یه بک کاور اشانتیون باشه.و گوشی هندسفری داشته باشه.... اما وقتی رسید دستم هیچ خبری از بک کاور نبود.هندسفری هم نداشت...
الان حدود 5 ماهه هر دفعه که بهشون زنگ میزنم یا پیام میدم میگن باهاتون تماس گرفته میشه... اما نه تماس میگیرن نه چیزی میفرستن....
حواستون باشه گول دروغ هاشون رو نخورین... هرچی میخاین بخرید اول زنگ بزنید مطمئن شید... و موقع ارسال هم دوباره زنگ بزنید بپرسید همه چی رو براتون بزارن...
ضمنا اگه بسته ناقص بود سریع پسش بفرستین.... نه مثل من خام حرفاشون بشین که گفتن امروز میفرستیم...

jackhaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فروشگاه بزرگ و خوبیه . بنده با مدیرش آشنایی دارم . بسیار آدم متشخص و سالمی هستند .
قطعا اطمینان دارم هر محصولی بخرید . با کیفیت تمام براتون ارسال میکنن .
اما متاسفانه نسبت به سال گذشته قیمت هاشون رو بالا کشیدن . حدود یکسال پیش دو تا لومیا ازشون خرید کردم عالی بوده .
و قطعا هر فروشگاه موفقی مشتریان راضی و ناراضی داره .

موفق باشید

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
هشدار: اگر قصد خرید تلویزیون از فروشگاه اینترنتی jooreh دارید...

متاسفانه تجربه خرید خوشایند گذشته باعث شد به این فروشگاه یعنی jooreh دات کام برای بار دوم اعتماد کنم و مبلغ 8.5 میلیون در تاریخ 18 دی 97 برای یک تی وی 55 اینچ به حساب شخصی بنام مجید کیومرث نیا واریز کنم.
در ابتدا فراموش کردن انبار برای ارسالو بهانه قرار دادن و سپس خیلی شیک پاسخ تلفن و پیامهای تلگرامی بنده رو ندادن. امروزم بلاکم کردن.
به همین قشنگی
smilingsmiley.gif

مدرک واریز وجه و چت ها در صورت نیاز قابل ارایه هستن.
خلاصه هوشیار باشید.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
قشنگ معلومه ادمین سایته اومده تو صفحه :D

mmilad200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هشدار: اگر قصد خرید تلویزیون از فروشگاه اینترنتی jooreh دارید...

متاسفانه تجربه خرید خوشایند گذشته باعث شد به این فروشگاه یعنی jooreh دات کام برای بار دوم اعتماد کنم و مبلغ 8.5 میلیون در تاریخ 18 دی 97 برای یک تی وی 55 اینچ به حساب شخصی بنام مجید کیومرث نیا واریز کنم.
در ابتدا فراموش کردن انبار برای ارسالو بهانه قرار دادن و سپس خیلی شیک پاسخ تلفن و پیامهای تلگرامی بنده رو ندادن. امروزم بلاکم کردن.
به همین قشنگی
smilingsmiley.gif

مدرک واریز وجه و چت ها در صورت نیاز قابل ارایه هستن.
خلاصه هوشیار باشید.
متاسفانه این موضوع برای بنده نیز رخ داده خواستم ببین شما شکایت کردید و به جایی رسیدی؟

mmilad200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه این موضوع برای بنده نیز رخ داده خواستم ببین شما شکایت کردید و به جایی رسیدی؟
به تمام دوستان عزیز عرض کنم مشکلی نیست و سایت پول بنده رو برگشت داد با توجه به عدم موجودی در انبار
می تونید با خیال راحت خرید کنید اون دوستمونم که تاپیک زده فراموش کده فکز کنم پاکش کنه داره با آبروی ملت بازی میکنه جدی نگیرید ادمین سایتم نیستم سابقه اکانتم مشخصه

بالا