منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه عسل طبیعی بالامو

balamo

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
24 جولای 2017
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
0
سن
31
با سلام
امروز میخواستم مجموعه عسل بالامو رو خدمتتون معرفی کنیم
https://balamo.ir
مجموعه بالامو از سال 95 کار خودش رو در حوزه عسل طبیعی و فراورده های زنبور عسل نظیر ژل رویال ، گرده گل ، بره موم آغاز کرده و سعی داره این محصولات رو با حذف واسطه و مستقیم از زنبور دار به خریداز عرضه کنه
%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg

برای خرید عسل طبیعی کافیه وارد سایت بشید و عسل درخواستی خودتون رو سفارش بدید
ویا میتونید برای دریافت راهنمایی شماره 2 رو به شماره 09100043871 پیامک کنید
پیشنهاد ما به شما اینه که برای خرید عسلتون حداقل یکبارعسل بالامو رو انتخاب کنید پشیمون نمیشید
کامتون عسل
همواره سبز و پایدار باشید.

در ضمن پیشنهاد میکنم در رابطه با تشخیص عسل طبیعی مطالب زیر رو هم در نظر بگیرید :
۸ نکته علمی برای تشخیص عسل طبیعی
برای تشخیص عسل طبیعی روش های متفاوتی در مقالات و سایت ها وجود دارد ولی اکثر آنها پشتوانه علمی درستی ندارند و قاطعانه نمیتوان در موردشان نظر داد چرا؟ و چطور میتوان به تشخیص عسل طبیعی نزدیک شد؟ با بالامو همراه باشید :

%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-1.jpg


عسل دارای خواص پیچیده ایست و در محیط های گرم و سرد از خود واکنش متفاوتی نشان می دهد مثلا در محیط گرم به سادگی روان می شود و در محیط سرد بسیار سفت و چسبنده می شود ، همچنین در محیط مرطوب به راحتی رطوب جذب می کند و در محیط خشک رطوبت آن کاهش می یابد و مواردی از این قبیل ،

در حالت کلی تشخیص عسل طبیعی و مرغوب توسط خریداران ، بدون استفاده از وسایل آزمایشگاهی کار مشکلی است ولی زنبورداران و افرادی که با فرآوری عسل سر و کار دارند تشخیص نسبتا خوبی می دهند ، با این حال روش ساده ای برای تشخیص عسل توسط خریداران وجود ندارد.با دستگاه های ساده آزمایشگاهی ، مرغوبیت و صدمات مختلفی که به عسل وارد شده قابل اندازه گیری است. برای راهنمایی مشتریان برای و افزایش آگاهی آنها برای خرید عسل طبیعی مطالعه موارد زیر بسیار کار آمد خواهد بود :۱- ساده ترین و مطمئن ترین روش تهیه عسل از فروشگاه های عسل معتبر است. به خصوص افرادی که زنبوردار بوده و عسل تولیدی خود را ارائه میدهند و از سابقه فعالیت آنها آگاهید.

۲- اگر عسل را از دست فروش ها تهیه میکنید به برچسب آن که دارای نام و نشانی شرکت تولیدی ، شماره پروانه بهداشتی ، وزن و غیره است توجه نمایید.

۳- برخی مردم میزان رطوبت و مرغوبیت عسل را با کش سانی بودن آن و وجود حباب های درون آن تشخیص می دهند که تشخیص قطعی نیست زیرا در محیط نسبتا گرم عسل روانتر می شود و در محیط سردتر عسل سفت تر ، در هر صورت عسلی که رطوبت آن ۱۸% باشد عسل مطلوبی است.

۴- مساله مهم دیگری که در تشخیص عسل وجود دارد شکرک زدن عسل است ، طبق گفته اساتید این رشته بر عکس تصور اکثر ایرانیان شکرک زدن نشانه سلامتی عسل است و اروپاییان بیشتر مشتری عسل عای شکرک زده و کرم رنگ هستند.

اکثر عسل ها بعد از مدتی شکرک می زنند و این مدت بستگی به نوع گیاهان رطوب و موارد دیگر متفاوت است. و این زمان بین چند هفته ، چند ماه ، چند سال بین عسل های متفاوت است ، برای مایع کردن عسل شکرک زده باید ظرف نیم ساعت در دمای ۶۵ تا ۷۰ درجه سانتی گراد (حرارت غیر مستقیم) قرار بگیرد.

۵- وقتی عسل حاصل از شربت شکر را مزمزه کنید فقط مزه شیرینی را احساس می کنید ولی وقتی عسل طبیعی را مزمزه کنید به جز مزه شیرینی طعم مطبوع عسل که بسته به نوع گیان آن متفاوت است را به همراه سایر مخمر های آن متوجه می شوید.

تشخیص عسل طبیعی
۶- چنانچه درپوش ظرف عسل طبیعی برای مدتی بسته باشد و سپس درپوش آن را باز کنید حتما بو و رایحه عسل طبیعی را متوجه می شوید.

۷- اگر عسل را داخل لیوان آب بریزید ، چنانچه در آب حل شود و به شکل مشخصی در ته شیشه جمع نشود عسل مطلوبی نبوده این عسل رطوبت بالایی دارد ولی عسل مطلوب تر ابتدا بدون حل شدن به طور عمودی داخل شیشه ریخته شده انباشته می شود ،

البته هر یک از این روشها به تنهایی نمیتواند عسل طبیعی را از غیر طبیعی تشخیص دهد ولی میتواند به تشخیص درست تا حد زیادی کمک کند.

۸- اجسام و مواد خارجی در عسل موادی از قبیل ذرات موم ، گرده ، و غبار و غیره باعث شکرک زدن سریعتر عسل می شوند ، به همین دلیل برای جلوگیری از شکرک زدن ، عسل را صاف کرده و مواد زائد آن را خارج میکنند ، معمولا عسل های با موم اصطلاحا “شان” قدیمی و سیاه از شان های تازه زودتر شکرک می زند ، زیرا دارای اجسام و مواد خارجی بیشتری هستند.به نظر محققین عسل های با رنگ تیره تر مواد معدنی بیشتری نسبت به عسل های روشن داشته البته باید توجه داشت که این تیرگی تحت تاثیر حرارت زیاد و نور نباشد.

با سپاس از اینکه وقت گذاشتید و مقاله تشخیص عسل طبیعی رو مطالعه کردید.
https://balamo.ir
 
بالا