برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه عطر و اسانس آروماتو | ارزان ترین، با کیفیت ترین | انواع اسانس اعلای سوئیس ، فرانسه و اسپانیا

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
به نام حق

فروشگاه عطر و اسانس آروماتو ، عرضه کننده انواع عطر و اسانس با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت کار خودش را در انجمن پرشین تولز آغاز می کند، عرضه انواع اسانس اعلای سوئیس ، فرانسه و اسپانیا با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت.

اسانس های موجود در سطح بازار دارای کیفیت و قیمت متفاوت هستن ، از یک رایحه مشخص، یک شرکت عطر سازی چندین سطح کیفی ارائه میکند که متاسفانه اکثر فروشندگان به منظور کاهش قیمت، درجه کیفی نازل انتخاب می کنند. آروماتو به شما اطمینان می دهد تمامی محصولات دارای بالاترین درجه کیفی می باشد. ما به حدی به کار خود ایمان داریم و به نظر شما احترام می گذاریم که این امکان را گذاشته ایم اگر از محصول راضی نبودید آن را بازپس دهید. تمام کارها با پست سفارشی فرستاده میشن و طبق فاکتور (بعلاوه هزینه پاکت که در فاکتور محاسبه نمیشود) حتی اگرریالی بیشتر گرفته باشیم، به شما بازگردانده خواهد شد.

تخفیفات پویا

نسبت به حجم خرید خود، از ما تخفیف دریافت کنید. خرید بین 15 تا 19 میل، 5 درصد تخفیف، 20-29 میل، 8 درصد ، 30-49 میل، 15 درصد ، بالای پنجاه میل، 20 درصد تخفیف. ضمنا خرید بالای 70 هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد

لیست محصولات

برای مشاهده لیست محصولات وارد سایت ما شوید. اگر محصول خاصی مد نظر دارید، در پیام خصوصی پرشین تولز و یا در بخش تماس با ما سفارش خود را بدهید. لیست سایت در حال تکمیل است. اکثر محصولات معروف و مرسوم بازار موجود است.

عطر های جیبی با کیفیت Swiss Army موجود است. (در حال اضافه به سایت)
انواع عطر های ژک ساف با زیر قیمت بازار موجود است.

کیفیت محصول و اعتماد سازی

همانطور که ذکر شد، محصولات آروماتو گلچینی از شرکت های مختلف و در حداکثر گرید کیفی موجود عرضه می شود. و در صورت عدم رضایت ، مطابق شرایط مقرر در سایت، کالا را پس بدهید. به منظور اعتماد سازی بیشتر امکان فروش محصول در سایت ایسام مقدور است. از این طریق می توانید ابتدا محصول دریافت و کیفیت آن را تایید کنید، سپس مبلغ به حساب ما واریز خواهد شد. البته از این طریق، 12 درصد از مبلغ معامله سهم ایسام خواهد بود. لذا قیمت محصولات در ایسام حدود 12 درصد بیشتر است.

نحوه پرداخت و ارسال

جهت سفارش محصول و پرداخت ، میتوانید سفارش خود را در سایت ثبت کرده و به طور آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب پرداخت کنید. ارسال محصولات به صورت پیشفرض با پست سفارشی است. خرید بالای 70 هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 4 تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش، ارسال در روز کاری انجام می گیرد.

مشاوره رایگان

هر گونه سوال و نیاز به مشاوره در زمینه عطر و ادکلن داشته باشید ، با رویی گشاده پاسخگو هستیم. البته بنده مسئول فروش کالا هستم و اطلاعاتم از اکثر اساتید کمتر، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی، در بخش پشتیبانی سایت، سوال خود را مطرح کنید

تماس با ما

شاید همیشه در پرشین تولز در دسترس نباشیم، برای برقراری تماس ، وارد صفحه تماس با ما شده و راه ارتباطی خود را انتخاب کنید

عکس با نام کاربری
IMG_20160702_201450.jpg

تصویر فروشگاه
20160515_185334[1].jpg

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
عطرهای خودکاری 8 میل آروماتو، در 4 درجه کیفی عرضه می شوند و حتی درجه 4 آن به مراتب سرتر (و در عین حال ارزان تر) از موارد مشابه همچون هیدالو می باشد. انواع روایح موجود است، اکثر عطرهای معروف با حداکثر کیفیت و شباهت به محصول اصلی، شبیه سازی شده اند. لطفا قیمت انواع پک ، و همچنین روایح موجود را، در تصویر دوم مشاهده نمایید. ضمنا ، ماندگاری عطرها با نهایت صداقت و برای بدترین شرایط اعلام شده نه مثل دیگر برند ها که میگویند 12 ساعت ماندگاری ولی 1 ساعت هم نمی مانند.

356.jpg

IMG_20161005_235342.jpg

hassanbwa

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام --دوست گرامی خرید در هر مقداری مجازه و یا حداقلی خاصی مد نظره ؟

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
با سلام --دوست گرامی خرید در هر مقداری مجازه و یا حداقلی خاصی مد نظره ؟
سلام دوست عزیز، هر مقداری مجازه البته خب علاوه بر این مساله که حجم بالای 15 میل شامل تخفیف خواهد شد، خرید حجم پایین برای
خریداران گرامی شاید به صرفه نباشه چون مثلا شاید به انازه ارزش محصول، پول پست بدن اما با خرید بیشتر، فقط یک پول پست خواهید داد
به هر صورت، شما مجازید از یک میل به بالا سفارش بدید، در خدمتم

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
با سلام مجدد، دوستان پس از یک وقفه ی یک ماهه به علت خدمت سربازی، مجدد در خدمت هستیم

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام لطفا قیمت اخر بلک افغان و شرایط خرید رو بفرمایید باتشکر

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
حراج اسانسها به قیمت عمده ، فقط گرمی 500 تومان. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیام بدید

ساراعسلی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام من قصد خرید و بعد فروش به دوستان همکارم رو دارم و قبلا از جای دیگه خرید میکردم و راضی نبودم اسانسه خالص 100 درصد نبود و قاطی داشت من حداقل 100 گرم فعلا میخام تا کیفیت کار شما رو ببینم و اگه کارها خوب و خالص بودن با شما کار کنم بس لطفا کار با کیقیت میخام و اگه میشه با قیمت بایین تر باهام حساب کن تا چیزی هم برای من داشته باشه حالا قیمتها رو از کجا باید بگیرم ممنون میشم زودتر جواب بدید

ساراعسلی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بعضی از عطرها رو که میخام تو سایت نداشتین

lordmerkit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
رحیمیان هستم از بازرگانی عطر صفارزاده
آدرس سایت Http://IranPerfume.Com
یک سری به وبسایت ما بزنید دیروز با تلفن روی سایت تماس گرفتم کسی جواب نداد ساعتی رو اعلام کنید در خدمت شما باشم
ممنونم

بالا