برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه معتیر آنلاین؟!!!

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال در مورد سایت های زیر داشتم که میخام بدونم کدومشون برای خرید معتبر تر هستند و به قول معروف توی قطعات گوشی دست نمیبرند

لطفا اگه شما اطلاعی ندارید از چه سایت یا منبعی میشه سوال کرد در مورد اصل بودن کالا؟

http://www.digirooz.com/product/128731/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-G8–32GB-3GB-Ram

http://mobotak.com/Product/id/2397/Huawei G8 Dual SIM Mobile Phone

http://meghdadit.com/product/41400/...وی-g8-با-قابلیت-4-جی-32-گیگابایت-دو-سیم-کارت/

بازم مثل همیشه ممنون میشم جوابمو بدید ..

0mojtabasko

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من چند بار از موبوتک خرید کردم خیلی سایت خوبیه و واقعا قیمتاش خوبه من هفته پیش ایغون خریدم خیلی خوب بود هم نوع ارسال و هم پاسخگویی

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام من چند بار از موبوتک خرید کردم خیلی سایت خوبیه و واقعا قیمتاش خوبه من هفته پیش ایغون خریدم خیلی خوب بود هم نوع ارسال و هم پاسخگویی
تاریخ عضویت و تعریف تمجیدها کمی مشکوکه :general406::)

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاریخ عضویت و تعریف تمجیدها کمی مشکوکه :general406::)

به نظر خودت کدوم معتبر تره جون خودت اگه میدونی بگو یه ماه دارم ازین سایت به اون سایت میگردم ولی کسی درست و حسابی جواب نمیده:general602::(

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
به نظر خودت کدوم معتبر تره جون خودت اگه میدونی بگو یه ماه دارم ازین سایت به اون سایت میگردم ولی کسی درست و حسابی جواب نمیده:general602::(
این همه فروشگاه اینترنتی معتبر هست , برای چی میخواید بخاطر 10-20 تومن ارزون تر ریسک کنید !!
بهترین گزینه برای شما فروشگاه های سطح شهر هستند
بقول معروف سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این همه فروشگاه اینترنتی معتبر هست , برای چی میخواید بخاطر 10-20 تومن ارزون تر ریسک کنید !!
بهترین گزینه برای شما فروشگاه های سطح شهر هستند
بقول معروف سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن
آخرش من نفهمیدم فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد هستن یا نه منظور از قابل اعتماد ارسال کالا نیستش منظورم دست نبردن توی گوشی وعوض کردن قطعات یا دیگر چیز های گوشی هستش

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
آخرش من نفهمیدم فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد هستن یا نه منظور از قابل اعتماد ارسال کالا نیستش منظورم دست نبردن توی گوشی وعوض کردن قطعات یا دیگر چیز های گوشی هستش
فکر کنم تقریبا واضح گفتم , شما برای چی میخوای بخاطر 10-20 تومن ارزونتر از اینترنت خرید کنید !! یعنی در شهر شما فروشگاهی نیست که گوشی مورد نظر شما رو داشته باشه ؟
فرض بر اینکه گوشی مورد نظرتون در فروشگاه شهر پیدا نمیشه , این همه فروشگاه معتبر اینترنتی , شما چرا دست گذاشتی روی این سه تا ؟
قطعا تنها دلیلش ارزونتر بودن قیمت هست , پس بازم برمیگردیم به همون چیزی که من اشاره کردم , بخاطر 10-20 تومن ارزونتر هرگز ریسک خرید از مکانهایی که در مورد اعتبارشون اطلاع ندارید رو به جون نخرید

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حضوری خرید کنید خیلی خیلی بهتره عزیز دل

خب همون حضوری هم فروشنده نمیدونه اونی که من میگم هست یا نه g8دو نوع615و616 داره توی پردازنده که هیچ کجا توی اطلاعات گوشی نزده من از کجا بفهمم که پردازنده گوشی615 هس یا616!؟

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
خب همون حضوری هم فروشنده نمیدونه اونی که من میگم هست یا نه g8دو نوع615و616 داره توی پردازنده که هیچ کجا توی اطلاعات گوشی نزده من از کجا بفهمم که پردازنده گوشی615 هس یا616!؟

اونم هست ولی من یه راهنمایی میتونم بکنم
اینکه روی جعبه بعضی از مدل های 616 نوشته Maimang 4 و این مدل برای چین زده شده ، یعنی اکثرا روی گوشی منطقه رو چین عنوان کرده ، منظورم سازنده نیست! مقصد ارسال برای چین بوده

یه کار دیگه هم میتونی بکنی زنگ بزنی همی مقداد آی تی ازشون بپرس بگو من میخوام این گوشی رو بخرم ازتون! الکی :)) چجوری بفهمم چه مدلیه

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونم هست ولی من یه راهنمایی میتونم بکنم
اینکه روی جعبه بعضی از مدل های 616 نوشته Maimang 4 و این مدل برای چین زده شده ، یعنی اکثرا روی گوشی منطقه رو چین عنوان کرده ، منظورم سازنده نیست! مقصد ارسال برای چین بوده

یه کار دیگه هم میتونی بکنی زنگ بزنی همی مقداد آی تی ازشون بپرس بگو من میخوام این گوشی رو بخرم ازتون! الکی :)) چجوری بفهمم چه مدلیه

داداش اونا خودشون7خطن بعدم یه بار زنگ زدم اصلا درست جواب نمیدن

بعد این نوع پردازنده نه روی گوشی زده شده نه توی مشخصات که گوشیو روشن میکنی شما خودت دیدی کجای جعبش زده 616 من هر چی روی جعبه نگا کردم نزده بودo_O

محمد147

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انصافا یه نفر پیدا نمیشه ی سایت معرفی کنه ک معتبر باشه من ازش بخرم؟!عجب!!!
از هر کی میپرسیم بلد نیس!!

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
رفیق الان تو ایران بچه نوزاد یکروزه دیجی کالا رو میشناسه , یعنی شما نمیشناسی !!

STABILO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من نظر خودم رو میگم بهتره این جور چیزا رو حضوری بخرید مگر اینکه دیگه خیلی مجبور باشید من از دیجیکالا خرید داشتم ولی همیشه لوازم جانبی بوده راضی بودم از نحوه ارسال پشتیبانی ارسال سریع

ehsanpoolad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من این روزا فروشگاه های شهری از اعتماد مردم سو استفاده میکنند و فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد تر هستن

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دیجی کالا. کیمیا انلاین

من از این دوتا خرید کردم خیلی خوب بودن سفارش به موقعه امده ارزون گرفتم کیفیت مناسب بود هر محصولی رو خریداری کردم

بالا