برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه کیان عرضه کننده انواع کنسول بازی و لوازم جانبی کنسول و فروش انواع بازی ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Romin

Registered User
لایک‌ها
2
هنوزم GTA IV :EFLC ریجن 1 دارید؟! قیمت؟!

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
آقا ارشين ديگ ا؟ زنگ زدم مغازه گفتن نيستين ديروز برا ليست که پخ زدم ، لطف کنيد برّسی کنيد
و اقيمت رو بدين
:)

dani_music

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید. اقا بازی red dead redmption رو واسه ps3 اوردید یا نه؟

محمدرضا mr

Registered User
لایک‌ها
2
سلام من یه کابل vgaمیخوام و یه تبدیل دوسر مادگی(که یه سرش کابل vgaرو بزنم و یه سرشم سر کابل نر مانیتورمو)
دارین؟چنده؟اگه با پیک بفرستید چقدر میشه؟

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
من دیروز اولین سفارشم رو دادم، قرار بود همون دیروز برام با ترمینال بفرستید که نفرستادید
خواهشا اگه میشه امروز برام بفرستید
ممنون

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
دستگاه من psp slim 2004 pb کپی خور دائمه می خوام ب ps3 80گیگ کارتن دار تعویض کنم داداش تعویض می کنی؟
مشخصات ps3 80gig چیه؟:eek:

سلام خدمت شما دوست عزیزم داداش گلم مشکلی نداره شما تشریف بیارید فروشگاه دوستان راهنمائی کامل کامل میکنند و شمارو توجیهتون میکنند مشخصاتش هم یک عدد دستگاه PS3 با لوازم کامل داخل پکیجش هستش....منظورم یه کابل AV و یک کابل برق و یک عدد دسته و خود کنسول.....ولی در کل تشریف بیارید فروشگاه در خدمتتون هستیم..

Split Second

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Red Dead Redemption

ModNation Racers

سلام. این بازی های بالا برای ps3 آمدند یا نه هنوز ؟
بعد یک سوال دیگه دارم اینکه این بازی fifa world cup رو چند برمیدارین ؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم ندارم متاسفانه دوست خوبم یعنی هنوز ریلیز جهانی نشده و برامون هر موقع رسید درخدمتتون هستم....

سلام و درووووووووود

پلی استیشن 3 60 گیگ اکبند گیر میاد یا خودتون دارید ؟؟؟اگه باشه من 100% میخوام :D:D

سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی فداتشم الان فکر میکنم نزدیک به 2 سالی هستش که تولیدش جمع شده ولی اگر دوست داشتید میتونید کارکردش را بخرید....

من برد دسته هاي مختلف چك كردم
از كجا ميشه فهميد دسته 360 اصل هست يا بدل ؟
گوبا 2 نو برد داريم

داداش گلم من تا حالا به برد دسته ایکس باکس 360 توجه نکردم و نمیدونم چجوری هستش ولی برای صحت دسته ایکس باکس خودتون میتونید برید داخل سایت ایکس باکس .کام و قسمتی داره به اسم Refenshenal Code که سریال نامبر دسته خودتون را وارد میکنید و از صحت دسته خودتون با خبر میشوید....

سلام......خسته نباشید
تو این بساط شما DS Lite هم گیر میاد...
اگه هست میشه یه قیمت کلی بدید.

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیزم Nintendo Ds Lite اصلاً ما کار نمیکنیم ....قیمتش هم فکر کنم تو رنج قیمت 125.000 تومان هستش....

سلام. واقعا دمتون گرم با قیمتای عالیتون:)
یه سوالی داشتم از خدمتتون. من قصد خرید ps3 slim 120g از شما رو دارم. چند پست قبل گفتین که تعویض هم می کنین.
xbox ام چند روز پیش ترکید! می خواستم ببینم اگه یه هارد 20 گیگ + کابل HD Component + گیتار Les Paul + یک دسته بی سیم + یک دسته سیم دار رو ازم وردارین، چقدر دیگه باید پول بدم تا یه ps3 بگیرم؟ ( خود دستگاه xbox رو انداختم تو رودخونه از بس حرصم گرفت از مایکروسافت!!!)
ممنون از لطفتون.

سلام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه ایکس باکس 360 خراب اصلاً خرید ندارم و فقط فقط دستگاهی را میخریم و یا تعویض میکنیم که اولاً بردش جاسپر باشه و ثانیاً سالم سالم باشه و زیر دست متخصصان ما تست میشود و بعد خریداری میشود در خدمتتون هستم......

هنوزم GTA IV :EFLC ریجن 1 دارید؟! قیمت؟!

سلام خدمت شما دوست عزیزم نه متاسفانه GTA IV دارم الان ولی متاسفانه رجیون3 هستش....به قیمت 53.000 تومان...در خدمتتون هستم...

آقا ارشين ديگ ا؟ زنگ زدم مغازه گفتن نيستين ديروز برا ليست که پخ زدم ، لطف کنيد برّسی کنيد
و اقيمت رو بدين
:)

سلام داداش گلم نبودم لابد فروشگاه ....باشه هنوز فرصت نکردم ببینم ولی در اولین فرصت در خدمتتون هستم...

سلام خسته نباشید. اقا بازی red dead redmption رو واسه ps3 اوردید یا نه؟

سلام خدمت شما داداش گلم نه هنوز ندارم بازی RED Deae برامون نیومده....

سلام من یه کابل vgaمیخوام و یه تبدیل دوسر مادگی(که یه سرش کابل vgaرو بزنم و یه سرشم سر کابل نر مانیتورمو)
دارین؟چنده؟اگه با پیک بفرستید چقدر میشه؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم کابل VGA هم دارم ولی تبدیلش را متاسفانه ندارم و خود کابل هم اگر خواستید 13.000 تومان تقدیمتون میکنم....

سلام
من دیروز اولین سفارشم رو دادم، قرار بود همون دیروز برام با ترمینال بفرستید که نفرستادید
خواهشا اگه میشه امروز برام بفرستید
ممنون

سلام خدمت شما دوست عزیزم دوست عزیزم شما ساعت چند پول را حواله کردید اگر قبل از ساعت 3 بوده حتماً براتون میفرستادن ولی اگر نه بعد از این ساعت بوده میفته فردا که امروز هم تعطیل هستش و انشاءلله فردا صبح براتون میفرستیم....

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
سلام خدمت شما دوست عزیزم دوست عزیزم شما ساعت چند پول را حواله کردید اگر قبل از ساعت 3 بوده حتماً براتون میفرستادن ولی اگر نه بعد از این ساعت بوده میفته فردا که امروز هم تعطیل هستش و انشاءلله فردا صبح براتون میفرستیم....
ممنون از جواب
اتفاقا چون کار من هم فوری بود، حدود ساعت 10 و نیم صبح واریز کردم
با این که تأکید کردم که همون دیروز واسم بفرستن، اما متأسفانه نفرستادن

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دوست عزیز من شهرستانم برای تابستان هر جور شده میام تهران.( اگه میشه بگو چقدر بابت تفاوت سر می گیری؟؟) چون خودمم یه حسابی بکنم ممنون
مشخصات دستگاهم:
دستگاهم با كاركردي بسيار كم ,سری اول, دستگاه بدون حتی یک خش و بدون تعمیری,
مشخصات: PIANO BELAK
psp slim 2004
كپي خور شده دائميpsp به ورژن 5.3m33_6 همراه با رم2gig وكابل مخصوصTV
5سره
و3 عددdvd شامل تعدادي بازي و كابلusbويك عدد بازي ارجينالpsp به نامumd كه شامل جديدترين بازيjta هستش ازدبي برام اوردند حدود30 دلار با پك کامل همراه با نقشه كامل بازي

خداییش بازم شرمنده:)

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از جواب
اتفاقا چون کار من هم فوری بود، حدود ساعت 10 و نیم صبح واریز کردم
با این که تأکید کردم که همون دیروز واسم بفرستن، اما متأسفانه نفرستادن

سلام خدمت شما دوست عزیزم .....دوست عزیزم یک مقدار مشکل بانکی وجود داشته که امروز تمامی پولها به حساب ما واریز شده است ...هیچ مشکلی نداره ما امروز براتون حتماً میفرستیم....ولی در کل شما هم فقط فقط یک تماس بگیرید فروشگاه....

دوست عزیز من شهرستانم برای تابستان هر جور شده میام تهران.( اگه میشه بگو چقدر بابت تفاوت سر می گیری؟؟) چون خودمم یه حسابی بکنم ممنون
مشخصات دستگاهم:
دستگاهم با كاركردي بسيار كم ,سری اول, دستگاه بدون حتی یک خش و بدون تعمیری,
مشخصات: PIANO BELAK
psp slim 2004
كپي خور شده دائميpsp به ورژن 5.3m33_6 همراه با رم2gig وكابل مخصوصTV
5سره
و3 عددdvd شامل تعدادي بازي و كابلusbويك عدد بازي ارجينالpsp به نامumd كه شامل جديدترين بازيjta هستش ازدبي برام اوردند حدود30 دلار با پك کامل همراه با نقشه كامل بازي

خداییش بازم شرمنده:)

سلام خدمت شما دوست عزیزم دوست خوبم تا زمانی که ما دستگاه را نبینیم نمیتونیم براورد هزینه کنیم و بگیم که چقدر باید شما سر بدهید.....

سلام دوست عزیز بهتون pm دادم.

سلام خدمت شما دوست عزیزم امروز میچکونمش......

Ali_Saadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازبازی های racing پلی 3 هم چیزی دارین ؟
GT 5
DIRT 2
GRID
F1 2010
Blur

هر کدوم رو که دارین اگه میشه قیمتشو بدین.
ممنون

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
خوب پس امدين ديگه ،، لطف کنيد ليست رو که تو پخ دادم هر وقت برّسی کردين يک دونه پخ کوچول از
نتيجه و قيمت به من بدين و اينکه چند درسدش قابل تهيه هستش

ب اتشکر

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
سلام خدمت شما دوست عزیزم امروز میچکونمش......[/QUOTE]

منتظرم.:(

AGENT73

Registered User
لایک‌ها
59
Split Second

Red Dead Redemption

ModNation Racers

سلام. این بازی های بالا برای ps3 آمدند یا نه هنوز ؟ فکر کنم اومدند چند تاشون. پرینس رو که مطمئنم.

Alixxx66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میشه لطف کنید بگید در داخل جعبه xbox elite دقیقا چی هست و آیا کارت live توش هست یا نه
مرسی

SONY_SHOP

Registered User
لایک‌ها
0
ازبازی های racing پلی 3 هم چیزی دارین ؟
GT 5
DIRT 2
GRID
F1 2010
Blur

هر کدوم رو که دارین اگه میشه قیمتشو بدین.
ممنون

سلام خدمت شما دوست عزیزم دوست خوبم بازی تو سبک Racing فقط فقط بازی الان Need For Spead Shift داریمکه اوونم پلمپش 58.000 تومان هستش......

خوب پس امدين ديگه ،، لطف کنيد ليست رو که تو پخ دادم هر وقت برّسی کردين يک دونه پخ کوچول از
نتيجه و قيمت به من بدين و اينکه چند درسدش قابل تهيه هستش

ب اتشکر

سلام خدمت شما دوست عزیزم من پیام خصوصی شما را دیدم منتهی هیچ کدوم را موجود ندارم فدات شم...

سلام خدمت شما دوست عزیزم امروز میچکونمش......

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیزم هنوز وقت نکردم ببینم ولی تماس بگیرید فروشگاه در خدمتتون هستیم....اینجوری بهتر هستش...

منتظرم.:([/QUOTE]

Split Second

Red Dead Redemption

ModNation Racers

سلام. این بازی های بالا برای ps3 آمدند یا نه هنوز ؟ فکر کنم اومدند چند تاشون. پرینس رو که مطمئنم.

سلام خدمت شما دوست عزیزم فقط فقط الان فقط بازی Prince Of Persia را دارم که اوونم 75.000 تومان هستش...

سلام
میشه لطف کنید بگید در داخل جعبه xbox elite دقیقا چی هست و آیا کارت live توش هست یا نه
مرسی

سلام خدمت شما دوست عزیزم داخل پکیجهای کنسول الایت فقط فقط یک دستگاه هستش و یک عدد هارد 120گیگ و یک عدد دسته و یک عدد کابل لن و یک عدد هدست و یک عدد اسکارت و یک عدد پاور و یک عدد کابل پاور....

Alixxx66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبلا یک عدد کارت سیلور لایو هم توش بود
پس الان اگه بخواهیم باید جدا بخریم دیگه؟درسته؟
قیمت کارت لایو سیلور و گلد چنده؟

u.t.a

Registered User
لایک‌ها
54
قبلا یک عدد کارت سیلور لایو هم توش بود
پس الان اگه بخواهیم باید جدا بخریم دیگه؟درسته؟
قیمت کارت لایو سیلور و گلد چنده؟

سیلور خریدنی نیست برادر شما گلدت تموم شه اتومات سیلور میشی و میمونی تا شارژ کنی گلد رو

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
پ.خ دادم چک کن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا