• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آيپد ipad 3

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام و احترام خدمت دوستان
يه آيپد دارم مشخصاتش بدين شرح هستش
٦٤گيگ مشكي پارت كانادا وايفاي نسل سوم(رتينا يا نيوآيپد)
همراه با يك كاور چرمي اوزاكي
فول برنامه ميتونم بكنم برا خريدار
دليل فروش:خريد آيپد ١٢٨گيگ چون ٦٤ جواب كارمو نميده
حضوري تهران كرج باشه فقط ممنون
قيمت نهايي١٤٠٠
يه تجربه از خودم رو هم به اشتراك بذارم براي دوستاني كه دنبال آيپد سيمكارت خور ميگردن و ميگن وايفاي خوب نيست
دوستان تفاوت سيمكارت و وايفاي١٠٠$ هست يني ٣٠٠الي٤٠٠تومن در ايران و من خودم سيمكارتخور اولش داشتم اما ديدم حتي رايتل سرعتش جواب كارمو نميده و فروختم اين مدل رو به همراه يك مودم جيبي وايمكس مبين نت و از نهايت سرعت لذت بردم با همون تفاوت قيمت٣٠٠-٤٠٠تومن اونم با طرح يكساله
به نظر اين كار اقتصادي تر مياد حالا هركس نظر خودش رو داره و محترم هستش
4azeza8a.jpg
4e2upe9e.jpg
vapazyju.jpg

درضمن گوشه ي پايين سمت راست همونطور كه در تصاوير مشخصه يه فرورفتگي داره كه براي آيپد عادي هستش
دوستان هركس تمايل داشت پخ بده
سر قيمت هم بگم قيمتم رو خوب گفتم كه راه چونه باز و تخفيف باز نمونه براي كسي وقت كسي سر قيمت تلف نشه
باتشكر از همه كاربران

Sent from my iPhone using Tapatalk

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
اقا یه سوال این نیو ایپد یا ایپد ۳ چه داستانی داشت که تولیدش محدود بودش؟
فکر کنم از سایت اپل هم حذف شدش...

Sent from my MK16i using Tapatalk 2

عرض کنم خدمتت که هرسال محصول جدیدی که اپل میده معمولا تولید قبلی رو متوقف میکنه نمونه ی اون رو توی تولید آیفون۵ میبینید که دیه توی سایت اپل در معرض دید نیست و جاش رو به آیفون۵اس داد بعد از یک سال
.آیپد هم همین داستان رو داره و نسل های بعدی جایگزین میشن و نامی از نسل قبلی برده نمیشه مگر در موارد محدود مثل آیپد۲ یا آیفون۴اس که خط تولیدش هنوز هست اما خب کسی نمیخره معمولا تو ایران
تولید این دستگاه هم نزدیک به یک سال بوده و محدود نبوده و خب هرسال مدل جدیدتر وارد میشه مثل اینکه الان آیپد۴ رو بگیم چرا محدود شده خب برای اینکه یک سال ازش گذشته و مدل جدید ینی آیپد ایر اومده به جای اون و خب بعد از یه مدت کلا آیپد۴ نایاب میشه و مثل آیپد۳ دیگه آکبندش پیدا نمیشه و همشون کارکرده میشه

Last edited:

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
بزرگواربرا وایفای قیمتت بالانیست?

Sent from my HTC 802w using Tapatalk

بزرگواری شما
عرض کنم خدمتت که شما توی فروم یه نگاه بنداز آیپد ۱ و۲ ۶۴گیگی رو و با اون تراکم پیکسل و گرافیک داغون و در حد آیفون۲جی رو قیمت گذاشتن ۱۲۰۰تا۱تومن خب کسی اگه ارزش رتینا رو (که تکنولوژی روز دنیاست و هنوز خیلی شرکتها در حسرت اون کیفیت هستند )درک بکنه با۲۰۰ت بیشتر دستگاه منو خواهد خرید و به نظر اصلا کمتر پیدا نخواهی کرد مگر ۵۰تومن اینور اونورتر ...در مورد جو غلط سیمکارت خور بودن هم توضیح دادم به دوستان که راه حل بهتری هستش تا خرج الکی نکنند
ارادت

Last edited:

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
سلام تا1200 خواستید بفروشید در خدمتم
خير اون قيمت ترجيح ميدم به رفيقم كه مغازه داره بفروشم بعدا خير برسونه يجايي
قيمت مصرف كننده گذاشتم مناسب باشه و همه اگه كلاهشون رو قاضي كنند قيمتش مناسبه نسبت به قيمت كساييكه الان آيپد٢رو زدن١٢٠٠

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
داش با مینی 32 وایفای میزنی؟
سر به سر

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
Last edited:

Koukou

Registered User
لایک‌ها
51
داداش ببخش نمیخوام اسپم بدم ولی دلم سوخت واقعا
به نظر من قیمت خوب دادی تو تاپیک یکی از برادران نگاه کنید ایپد2 رو 1200000 میدن!!!
در هرصورت فکر کنم اگه قیمت میدادی 1500000 یا 1600000 بهتر بود تا یک جماعت خاصی اینجوری ...
حالا من موندم تو تاپیک یکی که گرون فروش باشه اینجوری بکوبن ادم ناراحت نمیشه ولی ...

اپ حساب کن داداش
خوب بفروشی

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
به نظر من قیمت خوب دادی تو تاپیک یکی از برادران نگاه کنید ایپد2 رو 1200000 میدن!!!
در هرصورت فکر کنم اگه قیمت میدادی 1500000 یا 1600000 بهتر بود تا یک جماعت خاصی اینجوری ...
حالا من موندم تو تاپیک یکی که گرون فروش باشه اینجوری بکوبن ادم ناراحت نمیشه ولی ...

اپ حساب کن داداش
خوب بفروشی
فدات داداش شما خيلي آقايي بازم ازين آپا بكن:دي
نميدونم داستان چيه كه تو اين مملكت هرچي رو كه بالاتر بذاري بهتر ازت ميخرن و لارج ميشن مردم موقع خريدش
اما به قيمت مناسب بذاري رغبت نميكنن بخرن بازم ميزنن توي سر مال و انتظار دارن تخفيف تپل بگيرن
اگه ديدم فروش نميره همين كار رو خواهم كرد و تاپيك جديد ميزنم با قيمت بالاتر يهو ديدي جواب گرفتم اونجوري:)؛-)

tnt5124

Registered User
لایک‌ها
15

اپ حساب کن داداش
خوب بفروشی

جائیکه آیپد ایر 16 رو 1590 میدن کی میاد به آیپد 2 1200 پول بده به قول خودتون با اون صفحه داغونش . هر وقت کسی بابت آیپد 2 1200 پول شمرد داد اونوقت بگید آیپد 2 1200 می ارزه . شما خودتم باشی 800 تومن بهش پول نمیدی.

mrfbest

Registered User
لایک‌ها
52
جائیکه آیپد ایر 16 رو 1590 میدن کی میاد به آیپد 2 1200 پول بده به قول خودتون با اون صفحه داغونش . هر وقت کسی بابت آیپد 2 1200 پول شمرد داد اونوقت بگید آیپد 2 1200 می ارزه . شما خودتم باشی 800 تومن بهش پول نمیدی.
بله من خودم دارم توي فروم ميبينم طرف١٦گيگ آيپد٢رو زده١٢٠٠ حالا بماند٦٤ بود چي ميزد حتما از مال من بالاتر بود قيمتش:))
قيمت منصفانه تر از اين وجود نداره همه ميدونن خودشون

tnt5124

Registered User
لایک‌ها
15
بله من خودم دارم توي فروم ميبينم طرف١٦گيگ آيپد٢رو زده١٢٠٠ حالا بماند٦٤ بود چي ميزد حتما از مال من بالاتر بود قيمتش:))
قيمت منصفانه تر از اين وجود نداره همه ميدونن خودشون

دوست عزیز بنده قصد برهم زدن تاپیک شمارو ندارم ولی حقیقت رو باید گفت.

بالا