برگزیده های پرشین تولز

فروش آپلودسنتر قدیمی و بزرگ

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
با سلام و درود

قصد فروش یک آپلودسنتر قدیمی و بزرگ رو دارم علت فروش فقط کمبود وقت و مشکلات شخصی که باعث شد متاسفانه برنامه ریزی هایی که براش کردم رو نتونم اجرا کنم .

مشخصات:
الکسا امروز: 1,932
آخرین گوگل رنک: 3
DA: 30
PA: 38
عمر : 5 سال
تعداد اعضا: بیش از 2000 نفر
در کلمه آپلود عکس: صفحه اول رتبه دو !

سابقه:
رسیدن به الکسا 250 ایران
رنک 5 گوگل
زمانی به عنوان اولین آپلودسنتر عکس ایران بود که متاسفانه به علت سوختن هارد و کم تجربگی مجددا از صفر آغاز به کار کرد.
قالب اختصاصی و اسکریپت اختصاصی
هیچ هزینه ای بابت تبلیغات و یا بک لینک صرف نشده است.

درآمد و مخارج:
با توجه به اینکه درآمد از این سایت برام مهم نبود هیچ تلاشی برای آن انجام نشده است.
هزینه سرور: 0 تومن (تا 6 ماه هزینه فایلهای فعلی به صورت رایگان برعهده من خواهد بود و بعد از آن با هزینه ناچیز فایلها نگهداری خواهند شد. برای شروع میتوانید یک هاست 5 گیگ تهیه کنید و یا به صورت رایگان و تا 6 ماه برروی همان سرور میزبانی شوید. )

آینده:
راه های بسیاری برای افزایش درآمد وجود دارد که چند تای آنها را پیشنهاد میکنم:
1- با خرج یه مقدار هزینه میتوینید به رتبه یک در کلمه آپلود عکس برسید که در حال حاضر این سایت رتبه اوله و درآمد و الکساتون این مقدار میشه.
2- فروش بک لینک ، پاپ آپ و انواع تبلیغات بنری
3- تبدیل آپلودسنتر عکس به آپلودسنتر فایل با پشتیبانی از تمامی فرمت ها که بنده پیشنهاد میکنم با نصب یک اسکریپت آپلود فایل مانند آپلودها و غیره این کاررو انجام بدید.
4- فروش اکانت VIP

دامین :
دامین قبلی سایت u p c i t y . i r بوده که این دامین همراه با دامین u p l o a d 2 . i r به عنوان هدیه به خریدار محترم واگذار میشود. در واقع سه دامین به خریدار محترم واگذار خواهد شد.

توضیحات بیشتر:
زمانی این آپلودسنتر به در ایران اول بود و بازدید بسیار بالا و درآمد بسیار خوبی داشت که متاسفانه به علت سوختن هارد سرور همه اطلاعات آن حذف شد و سایت مجددا از صفر شروع به کار کرد و بعدها هم به علت کم تجربگی دائما در حال تغییر سرور بود که مانع رشدش شد.
به نظرم بهترین راه نصب یک اسکریپت آپلودسنتر همانند سایت آپلودها و آپلودبوی می باشد و یا رساندن آن به رتبه یک گوگل.

هدف من از داشتن این سایت درآمدزایی با ثبت بک لینک و پاپ آپ نبود و قصد داشتم کارهایی روی این سایت انجام بدم که متاسفانه بعد از 2 سال به علت مشکلات عدیده ای که دارم نتونستم و حالا با توجه به این مشکلات میخوام سایت رو بفروشم تا خریدار جدید بتونه سایت رو به جایگاه واقعیش تو ایران برسونه.

قیمت:
2,190,000 تومان
فوری:
2,500,000 تومان

آدرس سایت:
http://vvw.ir/3yw9

تماس با من:
برای تماس و ثبت پیشنهاداتون میتوانید از سه روش زیر استفاده کنید:
- 0930-001-1212 محمودی (تلگرام هم میتونید پیام ارسال کنید)
- maysam69 [at] gmail [dot] com
- پیغام خصوصی این انجمن

لطفا از ثبت اسپم و نظرات غیرکارشناسی خودداری کنید و در صورتی که واقعا خریدار هستید پیام خودتون رو ثبت کنید.
از آوردن نام و دامین سایت جدا خودداری کنید.

متشکرم

Last edited:

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام ؛

بازدید ؟

زیر قیمت پایه ام راه داره ؟!

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
ورودی روزانه چقدره؟
حجم سرور چقدره؟
چدر عکس اپلود شده؟
روزانه چقدر عکس اپلود میسه؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
سلام

سلام ؛

بازدید ؟

زیر قیمت پایه ام راه داره ؟!
پ.خ شد.
ورودی روزانه چقدره؟
حجم سرور چقدره؟
چدر عکس اپلود شده؟
روزانه چقدر عکس اپلود میسه؟
پ.خ شد.

آخرین پیشنهاد تا این لحظه زیر قیمت پایه بوده که در صورت نرسیدن به قیمت پایه ممکن سایت واگذار نشود.
بهترین فرصت برای داشتن یک سایت بدون نیاز به صرف وقت برای بروزرسانی ومدیریت و یک جهش بزرگ در وب فارسی از لحاظ بازدید و درآمد برای شما.

نکته : سایت بدون اسکریپت واگذار خواهد شد و هزینه اسکریپت و قالب اختصاصی 1 تومن خواهد بود.
نکته 2: زمان این پیشنهاد محدود است و ممکن است از فروش سایت منصرف شوم بنابراین در صورتی که قصد خرید دارید سریعتر اقدام کنید.

در تلگرام هم میتونید سوالاتتون رو بپرسید:
0930-001-1212

mssp

Registered User
لایک‌ها
44
بعله این هاستینگ بود که ضرر میلیونی به ما وارد کرد .
ماهم سرور مجازی داشتیم ازشون(مدریت شده) کل sql server رفت روی هوا.
سایت آپ سیتی رو میشناختم اون موقع الکساش 300 بود. حیف شد.

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
الان یعنی تقریبا دامنه + فایلایی که روی اون هست را فقط میفروشید؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
ببخشید شما گفتید سایت رو بدون اسکریپت واگذار میکنید
یعنی تمام فایل هایی که اپلود شدن بعد از تغییر اسکریپت از بین میرن؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
ماهم سرور مجازی داشتیم ازشون(مدریت شده) کل sql server رفت روی هوا.
سایت آپ سیتی رو میشناختم اون موقع الکساش 300 بود. حیف شد.
متاسفانه تک کلود خیلی از وبمسترها رو نابود کرد.
ممنونم از نظر شما

سلام
الان یعنی تقریبا دامنه + فایلایی که روی اون هست را فقط میفروشید؟

ببخشید شما گفتید سایت رو بدون اسکریپت واگذار میکنید
یعنی تمام فایل هایی که اپلود شدن بعد از تغییر اسکریپت از بین میرن؟

سایت بدون اسکریپت واگذار میشود و حتی میتونید دامین سایت رو مجددا به up city dot ir تغییر بدید و روش میهالیسم نصب کنید که هیچ مشکلی توی سئو براتون پیش نمیاد (این مراحل رو خودم براتون در صورت نیاز انجام میدم)
در صورتی که اسکریپت رو هم بخواهید میتونم با یه قیمت خوب اسکریپت رو به صورت کد شده بهتون تحویل بدم.

با توجه به ساختار اسکریپت، فایلها در چند ساب دامین آپلود شده اند که میتوان همه فایلها را در سروری جداگانه میزبانی کرد .
تمام فایلهای فعلی سایت به صورت رایگان تا 6 ماه توسط بنده در یک سرور جداگانه میزبانی خواهد شد و شما میتونید یه هاست با یه فضا و هزینه کم برای شروع تهیه کنید. تو این مورد خودم کمکتون میکنم نگران نباشید.
البته امکان میزبانی سایت هم یه صورت رایگان تا 6 ماه توسط بنده وجود داره اما نه با قیمت های پیشنهادی زیر قیمت پایه.

زمان فروش این سایت محدوده و ممکن تا چند روزه آینده در صورت نرسیدن پیشنهادات به قیمت پایه و با توجه به زمانی که پروسه فروش و پاسخ به سوالات از من گرفته و اینکه سایت مخارجی پایینی داره ، فروش سایت رو متوقف کنم.

متشکرم

بالا