برگزیده های پرشین تولز

فروش آپلودسنتر

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
آپلود سنتر یو فور ام از چند مزیت برخورداره
اول دامنه کوتاه و سه حرفی u4m.ir
دوم طراحی بسیار زیبا و جذاب که باعث میشه کاربر مجددا برگرده
سوم جایگاه بسیار خوب در گوگل بین ده ها رقیب
داشتن ابزار آپلود برای وبلاگنویسان و قرارگرفتن ین ابزار در صدها وبلاگ
داشتن بک لینک در تمام وبلاگ های نیلو بلاگ و حامی بلاگ
داشتن جایگاه های تبلیغاتی بسیار جهت درآمدزایی
8 جایگاه تبلیغاتی برای بنر و 20 جایگاه برای بک لینک داره. همچنین دو جایگاه مجزا برای پاپ آپ داره که در هر کدوم میشه پاپ آپ دو سایت رو گذاشت یعنی در مجموع 4 پاپ در دو صفحه مجزا (صفحه اصلی و صفحه ی بعد از آپلود)
در مورد درآمدشم واقعیتش تا حالا اصلا تلاشی برای جذب تبلیغ نداشتم اما فکر میکنم اگه بتونید خوب تبلیغ جذب کنید درآمد مناسبی داشته باشه چون مجموعا بیش از 30 جایگاه تبلیغاتی داره و اگه تبلیغات خوبی برا سایت کنید و کاربر جذب کنید تنها از پاپ آپش میشه ماهی 500 درآورد.هر بنرش رو 30 و هر بک لینکم 10 بدید 500 هم از اونا درآمد حاصل میشه. بستگی به زنگی خودتون داره که چقدر بیشتر بشه
دلیل فروش: برای حذف تصاویر غیراخلاقی باید هر روز فایلها چک بشن و متاسفانه موقع بررسی مجبورید خیلی از تصاویر مث عکسهای شخصی که خانمها از خودشون گرفتن رو هم ببینید و من با این قضیه مشکل دارم و نمیتونم هر روز با این تصاویر مواجه بشم.
قیمت پایه برای فروش: 1,600,000 تومان . زرنگ باشید دو ماهه اینو ازش در میارید بعد هر ماه میتونید درآمد ثابتی از داشته باشید
u4m.ir جهت مذاکره میتونید پیام خصوصی بدید یا با این ایمیل در تماس باشید [email protected]

91355113763703596304.jpg

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
دلیل فروش: برای حذف تصاویر غیراخلاقی باید هر روز فایلها چک بشن و متاسفانه موقع بررسی مجبورید خیلی از تصاویر مث عکسهای شخصی که خانمها از خودشون گرفتن رو هم ببینید و من با این قضیه مشکل دارم و نمیتونم هر روز با این تصاویر مواجه بشم.

تو خیابون هم یعنی میری با چشم بسته میری ... !!!

با کی ها شدیم 70 میلیون !

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه عزیزجان. منظورم تصاویر لختیه. مردم تو خیابون لختن؟ من نمیتونم تصاویر لختی ناموس مردم رو ببینم و به حماقتشون فکر نکنم، هرچند دیدن این تصاویر عمدی نیست و اجبارا بخشی از کار مدیریت سایته،اما به هر حال.

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
دوست عزیز بنده خریدار هستم لطفا صندوق پیامتون رو خالی کنید که بشه بهتون پیام داد .. چندتا سوال دارم که پاسخ بدین انشاا.. میتونیم راجب خرید صحبت کنیم .
ممنون

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نیاز فوری به وجه نقد دارم اگه کسی بخواد تخفیف میدم

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حساب میکنیم شما هم اظهار نظری کردی،خوش باش.
امیدوارم هیچ موقع پول لازم نباشید تا توسط چنین افرادی مورد تمسخر قرار نگیرید
خدا بزرگه

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
حساب میکنیم شما هم اظهار نظری کردی،خوش باش.
امیدوارم هیچ موقع پول لازم نباشید تا توسط چنین افرادی مورد تمسخر قرار نگیرید
خدا بزرگه
چجوری حساب کردی میخوای 1600 بفروشی ؟؟؟؟

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
توضیحات رو بخونی متوجه میشی. سایت بیش از 30 جایگاه تبلیغاتی داره و تنها از بک لینکش میشه ماهی 200 درآورد. حالا اینهمه تبلیغ بنری و پاپ آپ جای خودش. یه مقدار دستت باز باشه سرمایه گذاری کنی روش راحت ماهی 500 بهت میده. اگه دستم خالی نبود و تحت فشار نبودم عمرا نمیفروختمش چون این سایتو برا اینکه درآمد ثابت ماهیانه داشته باشم به اینجا رسوندمش و حالا نیاز به یه مقدار سرمایه گذاری داره. اگه یه شریک پیدا میکردم نمیفروختمش

بالا