• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آکواریوم گیاهی با قیمت پایه هزار تومان !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
قصد فوضولی ندارم اما برادر شما مشهدی هستی و این آکواریوم پیشتر ب درد کسی می خوره که تهران باشه

اگر هم شما مزائده رو برنده بشی فکر رفت و آمد تا تهران رو کردی ؟ و اینکه چقدر زمان باید صرف کنید که برید این رو بیارید

تازه اونم اگه کاریش نشه

به خریدار هم حق بدید کلی زحمت و سلیقه به خرج داده و این آکواریوم زیبا رو جمع کرده واقعا اعصاب خوردی داره ببینه یکی داره 100 تومن 100 تومن بالا میره

جانا سخن از زبان ما می گویی

Like

تا الان مال شما

فروشنده عزیز قیمتی رو برای فروش فوری هم در نظر گرفتید یا برای فروش عجله ندارید و از طریق مزایده باید شرکت کنیم؟
برای دیسکاس می شه از آکواریم گیاهی استفاده کرد؟

در مورد قیمت : این آکواریومو تازه جمع کردم و 380 تومن بدون خرج های جانبیش پام در اومده . 100 تومن کم میکنم خارج از مزایده تقدیم میکنم

اتفاقن یکی از آپشن های تانک دیسکاس گیاه طبیعی هست که شرایط آب رو نرمال میکنه ، آکواریومم زیبا تر میکنه و محلی برای تخم گذاری دیسکاس روی برگها ایجاد میکنه

fish2007.1.jpg

Discus-Aquarium.jpg

planted%20tank%20with%20discus%20shutterstock_48694048.jpg

discus.jpg

Last edited:

sir-mammad

Registered User
لایک‌ها
101
شما انتظار دارید با افزارش 100 تک تومنی برنده مزایده باشید؟ فکر می کنم شما هم تو درک مفهوم مزایده مشکل دارید.
اینجا قانون داره ! مزایده یک قیمت پایه داره ، یک گام افزایش ، حتی تو سایت های مزایده هم این قضیه هست
وقتی فروشنده میگه گام افزایشی :‌ هرچی دلتون میخواد :دی یک دی هم آخرش اضافه می کنه ، نباید ناراحت بشه چرا یک نفر 100 تومان افزایش داده
حتی افزایش 1 ریال هم طبیعی و جز همون شرایطی هست که گذاشته شده !

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
در مورد قیمت هم این آکواریومو تازه جمع کردم و 380 تومن بدون خرج های جانبیش پام در اومده . 100 تومن کم میکنم خارج از مزایده تقدیم میکنم

دادا به نظره خودت خیلی گرون نخریدی ؟

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
دادا به نظره خودت خیلی گرون نخریدی ؟

نه اون خاک بستر یکی از بهترین و غنی ترین خاک بستر هاست که نیاز های جانبی گیاه به آهن و نیترات و کود رو به حداقل میرسونه و نیازی به رسیدگی زیاد نداره
میتونستم به جای این خاک بستر ، مانادو بگیرم بریزم که هیچ ارزش آلی نداره و باید مدام با مواد آلی گیاها رو تغذیه کنی که خرجش سر به فلک میزد
همینطور خود گیاها که میدونید گیاه خیلی گرون هستش . دسته ای ۸-۱۰ تومن گیاهاست . همینطور کنده و شن ریزو و مهتابی ۱۰۰۰۰ لوکس
دیگه خودت آکواریوم باز هستی میدونی تانک گیاهی با تانک معمولی فروق داره و خیلی گرونتر در میاد

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان بشینن که با قیمتهای پیشنهادیشون حتما حتما مزایده رو برنده می شن. متاسفم که هنوز نمی دونید مزایده یعنی چی. خوشبختانه وقتم بیشتر از اینا ارزش داره که مفهوم مزایده رو برای اینجور افراد باز کنم, هرچند که قیمتهای پرت بقیه, برگ برنده ای برای کسانی هست که طبق اصول مزایده قیمت می دن.
خدا به استارتر صبر بده.

--------------------------------------------------

استارتر عزیز از همیشه از مطلب خوبتون تو بخش آکواریوم استفاده کردم و مشخص هست که بهترین متریال و وسایل رو برای تانک تهیه کردید. قیمتی که فعلا برام مقدور هست 200 تومنه, البته اگه موافق باشید.
تهران هستم می تونم حضوری بیام.

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان بشینن که با قیمتهای پیشنهادیشون حتما حتما مزایده رو برنده می شن. متاسفم که هنوز نمی دونید مزایده یعنی چی. خوشبختانه وقتم بیشتر از اینا ارزش داره که مفهوم مزایده رو برای اینجور افراد باز کنم, هرچند که قیمتهای پرت بقیه, برگ برنده ای برای کسانی هست که طبق اصول مزایده قیمت می دن.
خدا به استارتر صبر بده.

--------------------------------------------------

استارتر عزیز از همیشه از مطلب خوبتون تو بخش آکواریوم استفاده کردم و مشخص هست که بهترین متریال و وسایل رو برای تانک تهیه کردید. قیمتی که فعلا برام مقدور هست 200 تومنه, البته اگه موافق باشید.
تهران هستم می تونم حضوری بیام.

شما لطف داری
۲۰۰ تومن برای قیمت نهایی خیلی خیلی کمه ولی اگر کسی پیشنهاد بالاتری نداد تقدیم میکنم
فعلن ۲۰۰ مال شما :D

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
بیا بالا :D

بالااااااااااا :)

Last edited:

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
خدا از آپی کمت نکنه :دی
آخرین قیمت : ۲۰۰ هزار تومان توسط Portre.ir
فقط ۴ روز به پایان مزایده مونده بشتابید :D

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
اقا اگه به زودی پولدار میشی میتونم صبر کنم :D

ss.soheil66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
201hezar toman kharidaaram

زنگ بزن

09384932696

Last edited:

chacha

Registered User
لایک‌ها
0
220 خریدارم

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
بدون ماهی و گیاه میفروشم به همراه سیستم co2 دست سازم و یک بسته قرص co2 و غذای ماهی و خلاصه هرچی که دارم و ندارم
پیشنهاداتتون رو تا ۲ روز دیگه بدید چون دارم میرم سربازی میخوام در اسرع وقت بفروشمش

modi1362

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
20
با پیشنهاد من موافق نبودی

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
نه دوست عزیز خیلی خیلی ضرر میکنم با این قیمت در ضمن ممکنه توی بار هم بشکنه

وضعیت