برگزیده های پرشین تولز

فروش آیفون 4s آکبند + گارانتی 1 ساله>>> قیمت 1200

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
عزیز اگر شمایی که این همه زحمت کشیدی و عکس گرفتی یعنی نمیتونستی عکس با نام کاربریتو روی یه کاغذ بنویسی تا بهتر شفاف سازی بشه !!!!!!!
اول اینکه کافر همه را به کیش خود پندارد
بعدشم من مخلص همه دوستان عزیزی که بلدن چجوری یک چیزی رو درست و با لحن مناسب و غیرطلبکار بخوان هستم کما اینکه بیشتر از یه ساعت وقت گزاشتم برا این عکسا از بقیه دوستان خوبم اگر کسی خواست عکس با نام کاربری هم میزارم گرچند که لزومی هم نمیبینم شما هم بهتره بیشتر از این تاپیک رو به انحراف نکشید وگرنه موضوع به مدیران منعکس میشه

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
اول اینکه کافر همه را به کیش خود پندارد
بعدشم من مخلص همه دوستان عزیزی که بلدن چجوری یک چیزی رو درست و با لحن مناسب و غیرطلبکار بخوان هستم کما اینکه بیشتر از یه ساعت وقت گزاشتم برا این عکسا از بقیه دوستان خوبم اگر کسی خواست عکس با نام کاربری هم میزارم گرچند که لزومی هم نمیبینم شما هم بهتره بیشتر از این تاپیک رو به انحراف نکشید وگرنه موضوع به مدیران منعکس میشه
اولا شما استارتر این تاپیک نیستی که منو گزارش کنی یا هر چیزه دیگه
لطفا برای شفاف سازی عکس با نام کاربریتون در تاپیک قرار دهید
ممنون

Po0oya

Registered User
لایک‌ها
57
مخلص آقا پویا هم هستیم
یعنی با ریستور و آیتونز و دانلود فایل هم نمیتونم؟آخه اونوقت نمیتونم جیل کنم که:(
شما سروري
نه فدات شم نميشه موقع رستور ارور 3194 بهت ميده اينو گفتم كه 1 گيگ از اينترنتت هدر نره فعلا خبري از جيلبريك 7.1 نيست ولي خيلي خيلي بهتره از ورژن هاي قبلش.

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
شما سروري
نه فدات شم نميشه موقع رستور ارور 3194 بهت ميده اينو گفتم كه 1 گيگ از اينترنتت هدر نره فعلا خبري از جيلبريك 7.1 نيست ولي خيلي خيلي بهتره از ورژن هاي قبلش.

مرسی داداش پویا من که همیشه از اطلاعات شما استفاده کردم ok الان ورژن 7.1 رو دان میکنم ایشالا جیلش میاد البته فقط بخاطر بلوتوثش وگرنه برنامه ها رو میشه یه کاریش کرد

Po0oya

Registered User
لایک‌ها
57
اولا شما استارتر این تاپیک نیستی که منو گزارش کنی یا هر چیزه دیگه
لطفا برای شفاف سازی عکس با نام کاربریتون در تاپیک قرار دهید
ممنون
داداش ميخوايي من چند تا عكس با نام كاربري از ايفون اكبند برات بزارم بگم اينه؟؟
كسي كه بخواد بپيچونه عكس كه هيچ حضوري هم بري مي پيچونه.
من با شناختي كه طي يكي دو هفته اخير از علي جون دارم ميگم كه ادم بسيار محترمي هستن.

m_karbalai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Salam agha ali (206) chera imei ro khat zadin?v goshi ta ingha hich moshkeli nadashte?kogha sokonat darin?

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
سلام علی آقا(206)
اگه میشه فقط یه دونه عکس با نام کاربری و تاریخ بذار که کسانی مثل من شاید قصد خرید از آقا میثم رو دارن خیالشون راحت بشه.ممنون از وقتی که گذاشتی.

Sent from my GT-N7100

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام علی آقا(206)
اگه میشه فقط یه دونه عکس با نام کاربری و تاریخ بذار که کسانی مثل من شاید قصد خرید از آقا میثم رو دارن خیالشون راحت بشه.ممنون از وقتی که گذاشتی.

Sent from my GT-N7100
وقتی که شما منطقی و درست صحبت میکنید چرا که نه داداش
یه چیزی هم همینجا بگم با توجه به یه سری مسائل و کم لطفی هائی که بخصوص در پیام خصوصی بهم میشه دیگه با اجازه همه دوستان من کاری ندارم و هر چه رو که لازم بوده و حتی نبوده فکر کنم اینجا گفتم هیچ نفع خاصی هم بجز اطمینان خودم برام نداشته و با توجه به جو قدیمی که در سایت داشتیم تصمیمم این بود که با دوستان همفکری بکنیم و هم خودم و هم دیگران خرید خوبی داشته باشیم اما ظاهرا اون جو سالهاست که از بین رفته و جولانگاه دلالان حرفه ای شده ..و پس از زحمت یکی دو ساعت عکس و ویرایش و...بدهکار بعضی ها هم شدیم بنابراین از این به بعد لطفا با خود فروشنده هماهنگ شید و خودتون هم فقط از برداشت های خودتون استفاده کنید و تصمیم به خریدن یا نخریدن بگیرید کیفیت کلیه اجناس ایشون به خودشون مربوطه و من هیچ مسولیتی رو قبول نمیکنم عزت همگی زیاد این عکس هم خطاب به یه سری از افراد که در پیام خصوصی با هم صحبت کردیم وگرنه ارادتمند همه عزیزان سایت پرشین تولز هستم

فایل های ضمیمه

• 2.jpg
    2.jpg
    798.5 KB · نمایش ها: 39
Last edited:

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
یه چیزی هم همینجا بگم با توجه به یه سری مسائل و کم لطفی هائی که بخصوص در پیام خصوصی بهم میشه دیگه با اجازه همه دوستان من کاری ندارم و هر چه رو که لازم بوده و حتی نبوده فکر کنم اینجا گفتم هیچ نفع خاصی هم بجز اطمینان خودم برام نداشته و با توجه به جو قدیمی که در سایت داشتیم تصمیمم این بود که با دوستان همفکری بکنیم و هم خودم و هم دیگران خرید خوبی داشته باشیم اما ظاهرا اون جو سالهاست که از بین رفته و جولانگاه دلالان حرفه ای شده ..و پس از زحمت یکی دو ساعت عکس و ویرایش و...بدهکار بعضی ها هم شدیم بنابراین از این به بعد لطفا با خود فروشنده هماهنگ شید و خودتون هم فقط از برداشت های خودتون استفاده کنید و تصمیم به خریدن یا نخریدن بگیرید عزت همگی زیاد این عکس هم خطاب به یه سری از افراد که در پیام خصوصی با هم صحبت کردیم وگرنه ارادتمند همه عزیزان سایت پرشین تولز هستم
ممنون علی آقا

meysam10

Registered User
لایک‌ها
58
یه چیزی هم همینجا بگم با توجه به یه سری مسائل و کم لطفی هائی که بخصوص در پیام خصوصی بهم میشه دیگه با اجازه همه دوستان من کاری ندارم و هر چه رو که لازم بوده و حتی نبوده فکر کنم اینجا گفتم هیچ نفع خاصی هم بجز اطمینان خودم برام نداشته و با توجه به جو قدیمی که در سایت داشتیم تصمیمم این بود که با دوستان همفکری بکنیم و هم خودم و هم دیگران خرید خوبی داشته باشیم اما ظاهرا اون جو سالهاست که از بین رفته و جولانگاه دلالان حرفه ای شده ..و پس از زحمت یکی دو ساعت عکس و ویرایش و...بدهکار بعضی ها هم شدیم بنابراین از این به بعد لطفا با خود فروشنده هماهنگ شید و خودتون هم فقط از برداشت های خودتون استفاده کنید و تصمیم به خریدن یا نخریدن بگیرید کیفیت کلیه اجناس ایشون به خودشون مربوطه و من هیچ مسولیتی رو قبول نمیکنم عزت همگی زیاد این عکس هم خطاب به یه سری از افراد که در پیام خصوصی با هم صحبت کردیم وگرنه ارادتمند همه عزیزان سایت پرشین تولز هستم

علی آقا به خدا شرمنده کردی منو همین که این همه زحمت کشیدی برای شفاف سازی ممنونم ازت انشالله که جبران کنم ;)

meysam10

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان عزیز برای اعتماد سازی یا به صورت حضوری شخصی از طرف شما باشد که من رسید دریافت وجه بدم بعد از اینکه شما جنس تحویل گرفتید رسید از بین ببرید و یا به وسیله ی کاربر امتیاز بالا که ایشون وسطات بنده را کنند ;) من در هر صورت مشکلی از بابت اعتمادسازی ندارم و جای نگرانی نیست

Last edited:

bad_boy8993

Registered User
لایک‌ها
50
یدونه هم ما میخوایم مشکی
ایشالا بعده عید

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

OM!D

Registered User
لایک‌ها
130
با سلام
اگر هنوز موجوده و امکان ارسال سپس واریز رو دارید به بنده اطلاع بدید تا هماهنگی لازم جهت خرید رو انجام بدیم

با تشکر

helsa

Registered User
لایک‌ها
84
یه 5S میخوام. چه قیمتیه؟
شما محصولات دیگه ی اپل رو هم میتئنید بیارید؟
مثل مک بوک و آی پد؟

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
دزود
قیمت 5s و 5c هر سفید و 16 گیگ لطفا
یا حق

meysam10

Registered User
لایک‌ها
58