برگزیده های پرشین تولز

فروش آیفون 5 آندرویدی فول کپی

botparast

Registered User
لایک‌ها
33
شرمنده داداش ولی الان تو انجمن همه گذاشتن و 400 به بالا قیمت دادن مگه این گوشی جاواست که 250 قیمت میدی ؟
به این قیمت اصلا نمیدم
خودتون مي دونيد اين مشخصات همه هك شده هست و فقط جنبه ظاهري دارن و شايد سي پي يو تك هسته باشه!!!!
اگه يه موقع نظرتون تغيير كرد من در خدمتم

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
داداش گلم این سوال هامو جواب بده تا بهت بگم این دقیقا چه مدلیه:
1. 3G داره؟
2.مموری 8 روشه؟
3.امتیاز بنچمارک چنده؟

ما هنوز ایفون 4 هسته ای نداریم دوسته عزیز همشون تک هستش
به این برنامه هم اکتفا نکن چون کاملا هک شده و دروغه
ارادت

البته اینم بگم هرچی هست زیر 350 به هیچ وجه نده دوسته عزیز

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
خودتون مي دونيد اين مشخصات همه هك شده هست و فقط جنبه ظاهري دارن و شايد سي پي يو تك هسته باشه!!!!
اگه يه موقع نظرتون تغيير كرد من در خدمتم

خب من که نوشتم تک هسته ای هست
ولی بازم هم قیمتش خیلی بالاتر از 250 تومنی که شما میگی هست
ایشالله گوشی که میخوای رو ارزونتر از این هم پیدا کنی ولی من به اون قیمت نمیدم اینم میدونم که قمت بیشتر از ایناست

داداش گلم این سوال هامو جواب بده تا بهت بگم این دقیقا چه مدلیه:
1. 3G داره؟
2.مموری 8 روشه؟
3.امتیاز بنچمارک چنده؟

ما هنوز ایفون 4 هسته ای نداریم دوسته عزیز همشون تک هستش
به این برنامه هم اکتفا نکن چون کاملا هک شده و دروغه
ارادت

البته اینم بگم هرچی هست زیر 350 به هیچ وجه نده دوسته عزیز

نمیدونم داداش سیم کارت 3g ندارم
بله مموری 8 گیگ بالاشه و امتیاز بنچمارک هم همونطور که تو عکس معلومه 4458 هست که از خیلی از گوشیهای کپی بازار بالاتر هست و به نظرم جزو بالاترین سطح هستش که این نشون از کیفت مناسب سخت افزار هست

botparast

Registered User
لایک‌ها
33
آیفون 5 گلد (طلایی) 16 گیگ
آیفون 5 با حافظه داخلی 16 گیگ
بهتره يه نگاهي به دو لينك بالا بندازي بعد دليل قيمت دادن منو مي فهمي *هرچند مشخصات واقعي نيست*
البته اگه بهشون زنگ بزني و در صورت پرداخت نقدي ميتونيد تا 80 تومان تخفيف بگيريد!!!
همينجور توي سايت آقا امير توي تاپيك باز هم فروش گوشیهای اندروید چینی با کیفیت عالی داره به قيمت 550 ميفروشن كه فكر كنم تخفيف نيز داشته باشن
شايد من قيمت پايين داده باشم اما شما نيز بهتره نگاهي به قيمتا داشته باشين بعد ابراز ناراحتي كنيد * قيمت شما 430*
ببري مغازه ميگه 35 تا 40 درصد از قيمت آك حالا ما فرض را بر 550 بگيريم برا قيمت آك قيمت شما؟
بهتره روي قيمت گذاشتنامون يه خورده تامل داشته باشيم،براي مثال من نوت 2 خريدم 2300 اما حالا شده 1600 امانمي تونم به قيمت خريدم بفروشم!!!
لطف كنيد قيمت آخر را برام بفرستيد

Last edited:

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
آیفون 5 گلد (طلایی) 16 گیگ
آیفون 5 با حافظه داخلی 16 گیگ
بهتره يه نگاهي به دو لينك بالا بندازي بعد دليل قيمت دادن منو مي فهمي *هرچند مشخصات واقعي نيست*
البته اگه بهشون زنگ بزني و در صورت پرداخت نقدي ميتونيد تا 80 تومان تخفيف بگيريد!!!
همينجور توي سايت آقا امير توي تاپيك باز هم فروش گوشیهای اندروید چینی با کیفیت عالی داره به قيمت 550 ميفروشن كه فكر كنم تخفيف نيز داشته باشن
شايد من قيمت پايين داده باشم اما شما نيز بهتره نگاهي به قيمتا داشته باشين بعد ابراز ناراحتي كنيد * قيمت شما 430*
ببري مغازه ميگه 35 تا 40 درصد از قيمت آك حالا ما فرض را بر 550 بگيريم برا قيمت آك قيمت شما؟
بهتره روي قيمت گذاشتنامون يه خورده تامل داشته باشيم،براي مثال من نوت 2 خريدم 2300 اما حالا شده 1600 امانمي تونم به قيمت خريدم بفروشم!!!
لطف كنيد قيمت آخر را برام بفرستيد

داداش من از قیمت شما ناراحت نشدم ولی شما دنبال گوشی ارزون قیمتی و اما چون گیرت نمیاد هی میزنی تو سر گوشیها بقیه وگرنه بعد این همه این ور و اون ور زدن تا حالا گوشی خریده بودی
لطفا دیگه این بحث رو ادامه نده وگر نه گزارش میکنم
من به این قیمتی که شما میخوای نمیدم

بالا..............

Last edited:

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
بستگی به گوشی شما داره
تایپیک داره که عکساشو ببینم ؟

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
والا من كه نميدونم اين چقدره قيمتش...من عكساشو همراه با قيمت سر براتون پ.خ ميكنم...

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
والا من كه نميدونم اين چقدره قيمتش...من عكساشو همراه با قيمت سر براتون پ.خ ميكنم...

باشه
فقط اگه میتونی زودتر بزار چون عازم مشهدیم و تا شنبه نمیام اونجوری زیاد دسترسی ندارم به اینترنت

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
به بالاترین یشنهاد تا 2 شنبه میفروشمش

oMidking

Registered User
لایک‌ها
23
باز هم بالا

تا فردا به بالاترین یشنهاد

بالا