• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آیفون 5 و یا معاوضه فقط با 4S

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
باسلام دوستان
به علت نیاز مالی و خرید دوربین که پول کم اوردم میخوام ایفون 5 ام رو بفروشم و یا با ایفون 4 اس تمیز( فقط تمیز بدون خط و خش و آنلاک فکتوری) معاوضه کنم
ایفون 5 بنده 16 گیگ سفید پارت نامبر کانادا هست که حال خواه یا ناخواه از پارت هنگ کنگ و امریکا مبلغی گران تر هست . گوشی از روز اول که از پمپ باز شد برچشب پشت روی شفاف sgp چسبانده شد و گوشی فاقد خط و خش و زدگی میباشد
به همراه گوشی لوازمی هست که با خوده گوشی فروخته میشه( لطفا تقاظای قیمت تنها گوشی بی لوازم نفرمایید چون پس از فروش ایفون 5 دیگه لوازم به درد ام نمیخوره!!!)
-بامپر SPG طلایی مسی (قیمت نوش 60 تومان هست*) : نو و استفاده نشده
-بامپر معمولی سفید ایفون 5 ( قیمت اش 15 تومان هست ولی تو اینترنت تا 30 تومان هم میفروشند!!! ولی خوب من از بازار همون 15 خریدم نه اینترنت) : نو و استفاده نشده
-داک ایفون 5 سفید (قیمت اش بازار اش 50 هست اگر گیر بیارید) : این آکبند هست و استفاده نشده
-در اخر به خریدار یک عدد شیلد شفاف رو( آک بند و باز نشده از بسته اش و همین طور یک کابل Lighting های کپی درجه یک اشانتیون داده میشود)

و اما قیمت : قیمت پایه فروش 2400 و معاوضه با 4 اس تمیز 700 هست
زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید لطفا . خواهشا و باز هم خواهشا و درخواست تخفیف و قیمت آخر هم نفرمایید.با تشکر از شما

Last edited:

amin697

Registered User
لایک‌ها
108
چقدر نوار دورش خش داره ؟

rahattar

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز پ.خ. دادم

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
خش كه نداره ولي اگر منظورتون زدگي و پريدگي هست خير نداره

منظورش قسمت برش خورده و براق لبه هست یه خشای ریز ریز داره این علامت سوال اشتباه بوده ...:D

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
منظورش قسمت برش خورده و براق لبه هست یه خشای ریز ریز داره این علامت سوال اشتباه بوده ...:D

حالا باز نگاه میکنم ولی من ام خش ندیدم! چون گوشی همه اش تو قاب و بامپر بوده بدون قاب و بامپر اصلا نبوده پس به احتمال 90 درصد اشتباه دیدید . حالا باز میبینم . خریدار واقعی کسی خواست براش به طور کامل شرح میدم

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
حالا باز نگاه میکنم ولی من ام خش ندیدم! چون گوشی همه اش تو قاب و بامپر بوده بدون قاب و بامپر اصلا نبوده پس به احتمال 90 درصد اشتباه دیدید . حالا باز میبینم . خریدار واقعی کسی خواست براش به طور کامل شرح میدم

نه چون خیلی اون قسمتا براق هست احتمالا تو عکس بد افتاده گوشی که واقعا معلومه در چه حدیه

pryousefi

Registered User
لایک‌ها
0
ba 4s 32 sefid khato khash jozei
part australia

bezani chand sar migiri?

Last edited:

jawad22

Registered User
لایک‌ها
12
با 4 اس 16 گیگ سفید رنگ پارت آمریکا آنلاک فکتوری و یه کم رد بامپر جزئی داره ...چند سر میگیری؟؟؟؟خط و خش اصلآ نداره

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
با سفید 16 چقدر سر میخوای ؟ (ماله یکی از دوستانه)

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان گوشی با دوست امون قرار بود معاوضه بشه که نشد موکول شد به فردا
گوشی بنده با ایفون 4 اس مشکی جناب rahattar معاوضه شد

mehrdad.f.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با گلکسی اس 4 تعویض داری؟

ariavt