برگزیده های پرشین تولز

فروش آیپاد کلاسیک اپل(Ipod Apple)

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
قیمت به 290 هزار تومان کاهش یافت

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من موندم اخه 160 گیگ به چه درد ادم میخوره؟ اون صفرش اضافست.

آپ حساب کن.

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
داداش من دقیقا دنبال یه 160 گیگ کلاسیک تمیز و سالم بودم همه هم شاهدن یه 3-4 ماهی هم تو امضام بود کلی هم وسیله برای تعویض دارم از گوشی گرفته تا پلییر و هدفون خوب خرید نقدی هم دارم
خیلی دنبال این پلییر بودم و هستم قیمتت بالاست من مشتری واقعی هستم ولی به خاطر امتیاز بازارچه اول ارسال بعد واریز به هر کی هم میخوای بگم بیاد تایید کنه
منتظر پیشنهادت هستم یه قیمتی بگو چون اصلا اهله چونه نیستم اگه خوب باشه همین الان میخرم

باطریشم باید محلت تست بدی که باطریش خراب نشده باشه ...

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
داداش من دقیقا دنبال یه 160 گیگ کلاسیک تمیز و سالم بودم همه هم شاهدن یه 3-4 ماهی هم تو امضام بود کلی هم وسیله برای تعویض دارم از گوشی گرفته تا پلییر و هدفون خوب خرید نقدی هم دارم
خیلی دنبال این پلییر بودم و هستم قیمتت بالاست من مشتری واقعی هستم ولی به خاطر امتیاز بازارچه اول ارسال بعد واریز به هر کی هم میخوای بگم بیاد تایید کنه
منتظر پیشنهادت هستم یه قیمتی بگو چون اصلا اهله چونه نیستم اگه خوب باشه همین الان میخرم

باطریشم باید محلت تست بدی که باطریش خراب نشده باشه ...
مشکلی نداره دوست من ،من در خدمتم من از این پایین تر نمیتونم بدم آخرین قیمت من همین هست چون تازه قیمتم رو کاهش دادم 30 هزار تومان هزینه ارسال هم با خودتون
خواستید در خدمتم دوست عزیز

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
مشکلی نداره دوست من ،من در خدمتم من از این پایین تر نمیتونم بدم آخرین قیمت من همین هست چون تازه قیمتم رو کاهش دادم 30 هزار تومان هزینه ارسال هم با خودتون

آقا یاشار کارشون درسته و هر کی باهاش معامله ای انجام داده راحت تاییدش میکنه !

Sent from my iPod touch using Tapatalk

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
آقا یاشار کارشون درسته و هر کی باهاش معامله ای انجام داده راحت تاییدش میکنه !

Sent from my iPod touch using Tapatalk

مخلصم داداش شما و دوستان لطف دارید

ما که چیزی نگفتیم
داداش هر روز دارم میام به عشق این که اینو ببینم فروختی یا نه خدایی چیز دیگه ای بود این جوری نمیگفتم ولی چشم دنبالشه هر کی بخره جر من میپکه چون چش من دنبالشه

:دی :D شوخی کردم دوستان ها جدی نگیرید اینقدر هم بخیل نیستیم شما در مورد پلییر cowon x7 160 گیگ بی زحمت یه تحقیقی کن حتی مقایسه هاش با ایپاد کلاسیکم بخون تا چند روز اینده یه x7 اکبند احتمالا برسه به دستم قیمتش رو 350 هست نوش اگه بخوای خیلی کم سر میگیرم میدم اگه که نه 350 تومن نمیزارم میزارمش 320 تومن که زود فروش بره اینو بخرمش بزار ببینم چی میشه چون نقدینگیم هم کمه خدایی طراحی این کلاسیک منو کشته همه میدونن من دشمن ایپادم ها همیشه عشق کاون بودم و بهترینش میدونم ولی این کلاسیک رفته رو مخم

این صفحه رو هم یه مطالعه کن بررسی و معرفی پلیر جدید Cowon مدل X7 (تاپیک اختصاصی)

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
مخلصم داداش شما و دوستان لطف دارید

داداش هر روز دارم میام به عشق این که اینو ببینم فروختی یا نه خدایی چیز دیگه ای بود این جوری نمیگفتم ولی چشم دنبالشه هر کی بخره جر من میپکه چون چش من دنبالشه

:دی :D شوخی کردم دوستان ها جدی نگیرید اینقدر هم بخیل نیستیم شما در مورد پلییر cowon x7 160 گیگ بی زحمت یه تحقیقی کن حتی مقایسه هاش با ایپاد کلاسیکم بخون تا چند روز اینده یه x7 اکبند احتمالا برسه به دستم قیمتش رو 350 هست نوش اگه بخوای خیلی کم سر میگیرم میدم اگه که نه 350 تومن نمیزارم میزارمش 320 تومن که زود فروش بره اینو بخرمش بزار ببینم چی میشه چون نقدینگیم هم کمه خدایی طراحی این کلاسیک منو کشته همه میدونن من دشمن ایپادم ها همیشه عشق کاون بودم و بهترینش میدونم ولی این کلاسیک رفته رو مخم

این صفحه رو هم یه مطالعه کن بررسی و معرفی پلیر جدید Cowon مدل X7 (تاپیک اختصاصی)
مرسی دوست عزیز
من تا آخر هفته صبر میکنم اگه قیمت بالایی نبود باهاتون تعویض میکنم حالا یا با گوشی یا با پلیر
دوستان من تا آخر هفته نیستم اگه پیشنهادی دارید من میتونم جمعه یا شنبه جواب بدم باید برم یه مسافرت اجباری (شرمنده)
پس منتظر پیشنهاداتون اگه موردی هم واسه تعویض دارید بگید
موفق باشد

iman_n21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

30 هــــــــــــــــــــــــزار ؟!
مگه میخوای بفرستی شرکت سازنده !

آپ حساب کنید

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
بیا بالا دارم میرم تا شنبه بالا بمون!!!!!!!!دمت گرم قول میدم اگه بالا بمونی تا آخز هفته واست دو تا 0 و 1 میخرم(خطاب به تاپیک):lol::D

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
من اومدم
اینم آخرین آپ

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
چند روز منتظر شنبه بودم تا بیایی که اوکی کنیم که دیروز http://forum.persiantools.com/t274951.html این اومد شرایط بررسی و تمام شد ...... :D

قسمت رو میبینی 6 ماه منتظر این بودیم

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
چند روز منتظر شنبه بودم تا بیایی که اوکی کنیم که دیروز http://forum.persiantools.com/t274951.html این اومد شرایط بررسی و تمام شد ...... :D

قسمت رو میبینی 6 ماه منتظر این بودیم
خریدید من گفتم اگه امروز پیشنهادی نبود باهاتون تعویض کنم . من نبودم همین امروز رسیدم
ایبی نداره مبارکتون باشه

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
منتظر شما بودما اقا تشریف بیارین شمارتو پی ام کن اقا

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
ممنون از همه دوستان دستگاه به کاربر(اشوزدنگهه)فروحته شد به امید خدا فردا بهشون حضوری تحویل میدم.

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
بله تایید میشه بنده به توافق رسیدم با این دوست عزیز

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اولا میشه بپرسم چند؟ بعدشم یه سئوال من یه ارم بند میخوام برای این کلاسیک تهران گیر میاد؟ کسی میتونه برام بگیره زحمتش رو بکشه ؟

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
دوستان من این دستکاه رو فروختم ولی مثل اینکه ایشون راضی نیستن از دستگاه و قرار ازشو پس یگیرم به گفته ایشون رو ال سی دی یه مقدار خش افتاده که من خودم ندید بودم چون دستم نبود یه مدت
دوستان هرکی خواست دستگاه هنوز موجوده
اگه موردی برای تعویض هم باشه در خدمتم .پیشنهاداتون رو بگید
دوستان خواهشا نگید گرونه و مثل اینو جایه دیگه ارزونتر دادن من همین قیمت میدم و ظاهر و باطن هم همین
خواستید میتونتید ازشون بپرسید که دستگاه چه شکلی هست و کاملا سالمه.

Last edited:
بالا