منتخب بازارچه

فروش ارشیو محصولات اینترنتی پر فروش

Black Scorpion

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
0
شما که می فروشید باید پشتیبانی بکنید و پاسخگو هم باشید من پاسخگوی شما هستم چون از من خرید می کنید و مشتریانی که از شما خرید می کنند شما باید خودتون پاسخگو باشید .
با سلام و احترام ،

از اون حرف ها بود دوست عزیز !

یعنی اگر از شما خرید شد و بعد فایل برای فروش گذاشته شد و ازش به فتا شکایت شد و پیگیر شدند ، کسی که فایل رو از شما خریده باید پاسخگو باشد !

حتما اون موقع هم شما میگوید از ما خرید نشده ؟

ممنونم.

reza- z

Registered User
امتیاز - 100%
39   0   0
لایک‌ها
79
با سلام و احترام ،

از اون حرف ها بود دوست عزیز !

یعنی اگر از شما خرید شد و بعد فایل برای فروش گذاشته شد و ازش به فتا شکایت شد و پیگیر شدند ، کسی که فایل رو از شما خریده باید پاسخگو باشد !

حتما اون موقع هم شما میگوید از ما خرید نشده ؟

ممنونم.
ببینید روش کار اینگونه هست ما در سایتمون درج کردیم در صورت نارضایتی شخصی که نویسنده مقاله باشد مقاله از سایت حذف می شود
و ما تمام فایل ها را همینطوری تهیه کردیدم بدون کپی رایت و شخص های که ازشون خرید شده هیچ مسعولیتی قبول نمی کنند در صورت مشکل ما خودمون پیگیر بودیم .

Black Scorpion

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
0
با سلام ،

دوست عزیز ، این کار بشدت مشکل ساز میشود !

ممنونم.

Black Scorpion

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
0
ببینید روش کار اینگونه هست ما در سایتمون درج کردیم در صورت نارضایتی شخصی که نویسنده مقاله باشد مقاله از سایت حذف می شود
و ما تمام فایل ها را همینطوری تهیه کردیدم بدون کپی رایت و شخص های که ازشون خرید شده هیچ مسعولیتی قبول نمی کنند در صورت مشکل ما خودمون پیگیر بودیم .
با سلام

دوست عزیز ، شما با قوانین حقوقی آشنا نیستید !

من چون دستی بر کار دارم ، نوشتم.

شکایت بشود از فایل و طرف رضایت ندهد و فتا پیگیری کند ، حذف کردن فایل یا مقاله و اینگونه موارد کمکی بهتون نمیکند و بشدت قانون کپی رایت پیگیری میشود.

خواهشا خودتان و دوستان را به دردسر و دادگاه و .... نیندازید.

ممنونم.

بالا