برگزیده های پرشین تولز

فروش استثنایی آرشیو فایلهای فلش انواع گوشی های موبایل

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام دوستان ... بنده تعمیرکار موبایل هستم و بنا به کارم طی این مدت اقدام به جمع اوری فایل های فلش برای کار نرم افزاری روی انواع گوشی ها رو جمع کردم
الان حدود 400 گیگ فایل فلش برای انواع مدل گوشی های : nokia - samsung - sonyericsson - lg از مدل های ابتدایی تا اخرین مدل ها رو دارم
اخرین زمان آپدیتم مخصوص اسفند ماه پارسال هست .. که این فایل ها شامل گوشی های آندرویدی و غیره نیز می باشد ..
تصمیم دارم این ارشیو رو در اختیار دیگر دوستانمم قرار بدم ..
بنده این 400 گیگ فایل فلش که به صورت برند و مدل طبقه بندی شده هستند رو 50 هزار تومان برای فروش قرار میدم .. که شما هارد میفرستید و بنده این فایل ها رو داخل هارد میریزم و تحویلتون میدم ..

ضمنا حدود 50-60 گیگ هم نقشه ایرانی و خارجی - عکس - آموزش سیم کشی - ترفند تعمیرات - آموزش باکس - فایلهای نصب باکس ها و ... هم دارم که اونا رو هم 30 تومن می فروشم .. این آرشیو خیلی کمیاب و بسیار کار آمد هست که فقط تعمیرکارها قدرشو می دونن ...

هرکدوم از دوستانی که مایل هستند بهم پیام خصوصی بدن تا هماهنگی ها صورت بگیره ..
با سپاس

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
فلش گوشی های اندرویدی چینی انجام میدید؟

SeNt from my iphone 1.5 using tapale HD

arashbox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فروش فایل های فلش گوشی های سامسونگ - سونی - اچ تی سی - هوآوی - نوکیا (لومیا) و تبلت های لنوو - ایسوز و بیش از 300 گیگ فایل فلش گوشی ها و تبلت های چینی با آموزش و ابزار فلش و ترمیم سریال و ...
کپی بر روی هارد و ارسال رایگان
نزدیک به 2 ترابایت
قیمت 000/500 تومان
برای دیدن عکس فایل ها پیام بدید
واتس اپ و تلگرام 09117982860

بالا