برگزیده های پرشین تولز

فروش استثنایی سایت موزیک تمام اتوماتیک و سایت قالب و ابزاردهی وبلاگ +2سایت علمی و 3دامنه رند (هدیه)

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام و درود فراوان خدمت دوستان عزیز انجمن
بنده بدلیل مشغله زیاد کاری و درگیربودن برای پایان نامه ارشد دیگه هیچ فرصتی برای فعالیت وبمستری ندارم
و قصد دارم تمامی مجموعه سایت ها و دامنه هایی که در اختیار دارم برای فروش قرار دهم .

در مجموع بنده دارای 1 سایت موزیک + 1 سایت قالبدهی + 1 انجمن علمی + 1 سایت محیط زیستی + 3 دامنه رند و کاربردی هستم
که در زیر به صورت کامل به شرح هر کدام میپردازم

1. سایت موزیک تمام اتوماتیک (www.mymusics.ir)
- این سایت دارای دامنه ای زیبا و رند و سابقه فعالیت آن 3سال 7ماه است.
- در این مدت سایت هم دوران طلایی خوبی داشته هم دوران افت داشته که بدلیل عدم رسیدگی بوده ( رنج ثابت آیپی درطول3 سال گذشته از 2 تا 10 هزار آیپی بوده که توسط آمارگیرهای هیستیت، وبگذر و آمارفا ثبت شده و قابل ارائه به خریدار هست) - تغییرات بازدیدهای سایت رو میتونید از الکسای سایت هم مشاهده کنید ( مشخصات الکسا )
- در حال حاضر میانگین 4000 آیپی در روز داره، همچنین به دلیل گرایش به موضوعات مذهبی در ماه محرم، رمضان و روزهای گناه همیشه آیپی سایت 2 برابر میشود ( آمارگیر ارائه میشه ) .
- سایت در تمام شبکه های اجتماعی خارجی و داخلی فعال بوده و هست ( فیسبوک،تویتر،لینکدین،گوگل پلاس،پینتراست، آپارات،فیس نما، کلوب و تلگرام ) آدرس شبکه ها در خصوصی ارسال میشه . همچنین تمام شبکه ها به خریدار داده میشه . پیج اینستاگرام نیز با 2.5k به خریدار منتقل میشه
- در مجموع سایت از سال92 تاکنون بیش از 11 هزار پست و آهنگ داره و هم اکنون نیز روزانه به صورت اتوماتیک آپدیت می شود .
- سئوی کامل سایت و بهینه سازی سرعت و قالب نیز توسط سئوکار انجام شده
- یک اسکریپ تمام اتوماتیک برای سایت خریداری شده و در حال حاضر این اسکریپ به صورت اختصاصی روی سایت فعال هست ( این اسکریپ در هر لحظه که آهنگ مجاز جدیدی منتشر بشه یک پست به صورت اختصاصی( متن،عکس،تگ پست،لینک آهنگ، تگ روی لینک آهنگ،پر کردن افزونه سئو و ...) منتشر میکنه. جزیئات کامل و نحوه کار به خریدار داده میشه
- سایت دارای یک سرویس هاستینگ قوی ( پلن طلایی نت افراز بامیزان رم سفارشی) و همچنین یک سرور وی پی اس حرفه ای 4گیگ Win2008 R2 با کانفینگ اختصاصی از نیراکلود که مبلغی از هزینه آن نیز به صورت اسپانسری هست می باشد.
- در آمد فعلی سایت ماهانه حدود 200 تا 300 تومان هست که در ماه های خاصی که اشاره شد به 500 تومان هم رسیده - درآمد فعلی از تبلیغات پاپ آپ ، کلیکی و تبلیغات بنری و متنی می باشد . تعدای زیادی از مشتریان قدیمی و ثابت هستند . ( درآمد فعلی در حالی است که فقط 1 روز در هفته فعالیت دارم و فعالیت مستمر سایت بوسیله اتومات بودن سایت هست ) ( تمام درآمد ها مستند هست و به خریدار ارائه میشه )

2. سایت قالبدهی شیک وبلاگ ( shikthemes.ir )
- سابقه فعالیت بیش از 3 سال، مدیریت محتوا وردپرس.
- تعدادی قالب وبلاگ برای سیستم های وبلاگدهی کدنویسی کردم ولی دیگه فرصتی برای تکمیل قسمت ابزاردهی و بخش آموزش رو نداشتم . بیش از 40 قالب کدنویسی شده ( عمومی و VIp ) که تمام کدها برای درج آن ها در سایت به خریدار داده میشه .
- سایت با کلمات " قالب شیک - قالب های شیک - قالب شیک وبلاگ، قالب و ابزار شیک وبلاگ و ... " در سرچ گوگل اول هست . بازدید سایت تا چند ماه پیش بدلیل اندکی فعالیت بیش از 200 آیپی در روز بود و درآمد از لینک گذاری در قالب ها داشتم ولی در حال حاضر بدلیل غیرفعال بودن بازدید زیادی نداره و درامد به گرفتن تبلیغات متنی در سایت محدود شده
- تمام زیر ساخت های سایت آماده هست و سایت پتانسیل خوبی داره و اگر کسی بتونه بخش های مختلف سایت رو راه اندازی و بروزرسانی کنه رشد بسیار عالی داره و میتونه از لینک گذاری در قالب ها درآمد خوب داشته باشه
- هاست این سایت با سایت موزیک بالا یکی هست . سئوی قالب و سرعت سایت نیز بهینه شده است

در ادامه به معرفی خیلی مختصری از 2 سایت علمی می پردازم
1. انجمن علمی کهکشان سبز ( www.green-galaxy.ir )
- این سایت برپایه ویبولتین راه اندازی شده - عمر سایت و دامنه بیش از 3 سال و 6 ماه هست
- قالب و امکانات سایت به صورت اختصاصی ویرایش شده است .
- تعداد موضوع های ایجاد شده :1833 - تعداد مطالب : 5895 - تعداد کاربران : 654
البته مدتی هست فعالیتی داخل آن انجام نمیشه ولی همانطور که از رتبه الکسای سایت مشخصه قابلیت فعال شدن مجدد رو داره
2. پرتال علمی با موضوع محیط زیست ( با دو دامنه ی young-environmentalists.ir و ecoi.ir )
- عمر دامنه بیش از 4 سال
- با توجه به بروز بودن موضوع محیط زیست سایت قابلیت مانوور خوبی داره که از رتبه در حال رشد الکسا نیز به وضوح مشخص هست

همچنین 2 دامنه رند، کاربردی و زیبای زیر هم رایگان به خریدار منتقل خواهد شد .
1. دامنه سافت بروز (farsbrooz.ir) عمر دامنه 3 سال
2. دامنه فارس بروز ( Softbrooz.ir) عمر دامنه 3 سال

پوزش بدلیل طولانی شدن توضیحات .
سعی کردم به تمام اطلاعات مورد نیاز اشاره کنم و صادقانه تمام چیزهایی که بوده و هست رو بنویسم.

نکته: اولویت فروش من، فروش این مجموعه به صورت کامل به یک نفر هست اما در صورت درخواست جداگانه نیز فروش میره

با توجه به توضیحات بالا قیمت پیشنهادی خودتون رو در پ.خ اعلام کنید .
(هزینه های خرج شده برای سایت مثل هاست، وی پی اس، اسکریپ ربات موزیک و .. رو در اختیار خریدار خواهم گذاشت . )
جهت ارتباط با بنده به آیدی تلگرام @ Rainbow_m پیام دهید و یا پ.خ ارسال کنید .
لطفا اگر خریدار هستید پیام دهید . با تشکر

Last edited:

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام قیمت فروش سایت موزیک رو برای من ارسال کنید.

باتشکر

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
برای من هم ارسال کنید لطفا.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
لطفا قیمت و اطلاعات سایت موزیک رو برام ارسال کنید
هزینه ماهانه سایت
ممنون

emperator16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
قیمت سایت موزیک اگه موجود میباشد لطفا

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
سلام امارتون چرا انقدر افت کرده ؟

با سلام
اگر منظورتون آیپی فعلی هست خیر افتی نداشتیم و میانگین 4000 هست که در پست ذکر شده .
اگر هم روند کلی سایت منظورتونه بدلیل این هست چندین ماه فرصتی نبوده و رسیدگی نشده و به غیر از اتومات بودن سایت به صورت دستی مطلبی ارسال نشده که با این شرایط نیز درآمدی بیش از 200 داشته
سوال و یا توضیحاتی نیاز داشتید در پ.خ پاسخگو خواهم بود .

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
لطف میکنید قیمت سایت موزیک رو به صورت تکی برای من پ.خ کنید.
ممنونم

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
سلام
قیمت سایت ابزاردهی رو برام ارسال کنید

mihanmember

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام قیمت سایت موزیک؟