• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش اسنو برد و فیکس و بوت بهمراه لباس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arash.GH

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
دوستان همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست ، باز هم قصد فروش یک ست دیگه اسنو برد رو دارم .
و اما توضیحات این ست :

برد سایز 145 مارک B.O.T که از استرالیا آوردند برام و فقط 4 بار باهاش اسکی شده .

فیکس Baxler که دوستان اسکیباز با این نام کاملاً آشنائی دارند و فیکس خیلی محکم و خوبی هستش .

بوت هم مارک Head هستش که سایز 39 میباشد و بسیار تمیز و نو مونده .

کلاً با این ست 4 بار بیشتر اسکی نشده و میتونید از نزدیک خود برد و متعلقات رو ببینید که باورتون بشه و اگر قصد خرید ست اسنو برد رو دارید پیشنهاد میکنم روی این مورد هم فکر کنید .

در ضمن یک دست لباس کامل هم موجوده که تا حالا باهاش اسکی نکردم و نوی نو مونده و فقط توی کمد نگه داری شده و کمی خاک گرفته ، البته این لباس رو همراه با ست قبلیم که توی فروم آگهی کرده بودم گزاشته بودم برای فروش ولی متاسفانه کسانی که برای خرید آمده بودند سایزشون با لباس هماهنگ نبود و به کارشون نیومد .
ضمناً مارک لباس Rossignal اصلی هست که ساخت کشور پرتقال میباشد و سایزش هم لارژ هستش.

قیمت ست رو هم کلاً 850 هزار تومان گزاشتم .
قیمت لباس هم 500 هزار تومان .

در ضمن یک عینک Anon کاملا نو موجود دارم که قصد فروشش رو ندارم ولی اگر کسی قیمت خوبی خریدار باشه اون رو هم شاید فروختم ، قیمت نوش الان توی بازار چیزی حدود 480 تومان هستش که من بالای 300 میفروشم...

این هم از عکس ها :
IMG_0018.jpg

IMG_0019.JPG

IMG_0020.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0023.JPG

IMG_0024.JPG

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
http://forum.persiantools.com/t318220.html
به منظور اجراي قانون عکس با# يوزر کاربري پرشين تولز همراه با اسم فروم و تاريخ کنار کالا#تاپيک شما تا زماني که يک عکس با اين مشخصات براي من پي ام کنيد(يوزر به صورت تايپ روي عکس قبول نيست)باز نخواهد شد
اول عکس تهيه کنيد بعد تاپيک بزنيد!!
در صورت ايجاد همين تاپيک مجددا بدون رعايت قوانين با شما برخورد خواهد شد
(نريد عکس از کارتن خالي نگيريد حداقل يه چيزايي از کالا مشخص باشه)
بعد از باز شدن تاپيک عکس ها رو توي پست اول بذاريد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا