برگزیده های پرشین تولز

فروش اسپرسو میکر بتزرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
بنده یک دستگاه اسپرسو میکر بتزرا ساخت ایتالیا دارم دستگاه خیلی کم کار کرده حدودا یک سال و همش خاک خورده
کسانی که تو کار کافی شاپ هستند دیگه شهرت این دستگاه رو می دونن و نیاز به تعریف نیست
بهمراه مخزن تصفیه اورجینال بتزرا به تازگی ریزین هاشون رو عوض کردم به فروش میره
دستگاه یک ماه قبل سرویس شده و کاملا سالم هست
2 گروپه هست
قیمت فروش به همراه تصفیه اب 3,500,000 تومان می باشد خواهشمن است جهت خرید با شماره زیر تماس بفرمایید 09370037842 مطلبی
ellisse_2_de.jpg

دستگاه برای ارسال در جعبه های بزرگ چوبی ژاپنی وکیوم شده و به همراه همه وسایل ارسال می شود در ضمن خواهر بنده تهران هست و مشگلی از بابت فروش نیست می توانند حضوری با ایشان معامله کنند

عکس های داخل و بیرون و چگونگی سالم بودن دستگاه

3ndtdizk0csdvcdwkr.jpgDSCN5496.jpgDSCN5497.jpgDSCN5498.jpgDSCN5499.jpgDSCN5500.jpgDSCN5501.jpgDSCN5502.jpgDSCN5503.jpg

It comes into the world a new quality standard for espresso coffee machines: Ellisse is launched into the market. Bezzera, the company which invented the espresso coffee machine, has created a stunning new line.
Highly innovative for both design and function, the Ellisse line sets a new benchmark for quality.

AND COLOUR
A new design, an exclusive style: beauty is never meaningless. In fact, with the Ellisse line beauty is magnificent. Three years of research and design have produced a unique, visually striking shape, which gives Bezzera the first place. No other espresso machine can make the same style statement in your establishment. A choice of colours enhances the elegance. All Bezzera espresso machines have built in pumps to deliver water to ground coffee at 9 atm and automatic level control for incoming water with boiler element safety in case of low water.

MORE PROFITS
The Ellisse line combines all the best of Bezzera's traditional espresso machines with the finest modern design. For almost one hundred years Bezzera has kept up with her reputation about strength and reliability. From this unique tradition, the Ellisse line has been produced in three ranges, with one, two, or three group versions in each range. One of the Ellisse models will surely meet the most exacting needs.

STRENGTH AND FLEXIBILITY - SERIE P
The semi-automatic "P" series operates by means of a push button.
When pressed, coffee is delivered until the button is pressed again to stop delivery.

SERIE TE
The "TE" Series operates by timed delivery of water through the ground coffee in the filter holder. Symbols on a touch pad represent different lengths of coffee and whether single or double.The lengths of coffee can be programmed by varying the time of delivery.

SERIE DE
The "DE" Series is electronically controlled to allow consistent volumetric coffee delivery. Once programmed, each symbol on the touch pad will deliver an accurate, pre-set volume of coffee in the cup.

SERIE AL
Very easy to use.
No need to fit a booster pump, because the water pressure controls the lever to produce a perfect cup of coffee every time.

CONSTRUCTION DETAILS
• AISI 3040 stainless steel body.
• Elecctro-plated copper boiler.
• Thermocompensted groups.
• On request: automatic water supply into the boiler
• Elettric heating; on request gas heating.

فایل های ضمیمه

• Image002.jpg
    Image002.jpg
    342.4 KB · نمایش ها: 747
Last edited:

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
یک سوال دذوست عزیز این از delonghiبهتره آخه دلونگی قیمتش کمتره

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
این صنعتی هست دوست عزیز دلونگی خونگی هست و تو خونگی هم همچین مال نیست

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوسته عزیز شرمنده این سوالو در تاپیکت میپرسم عزیزجان برای خانگی شما چه پیشنهادی میدید

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
بر ای خانگی بنده مارک کروپس رو پیشنهاد می کنم
و بعد اگر پوله بیشتر دارید اریستون

baloteli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این که پرسیدن نداره عکس نمای خارجی دستگاه هست که تونسته با بدنه ی استیلش جلوه ی خاصی رو به آشپزخونه بده:D

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
نه عزیز اونو واسه کسایی کزاشتم که
یک بدونن بلف نمیزنم
دو بدونن دستگاه در آشپزخانه کافی شاپ مشغول به کار بوده و سالم است

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
میشه بگین اسپرسو ساز اصلا چیه ؟ چون یدونه خونگیشو میخوام بگیرم میخوام بدونم همین قهوه معمولیه که کف میکنه یا نه ؟

baloteli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میدونم که سوالم کمی بی ربطه ولی سوال مهمیه
1-قهوه ی اسپرسوی مرغوب رو از کجا میتونم تهیه کنم
2-من وقتی اسپرسو درست میکنم البته با دستگاه برقی قهوه درست شده یک جور طعم سوختگی داره به نظرت مشکل از کجا میتونه باشه

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
شما می تونی از جمهوری چهار راه استانبول و یا پله نوروز خان و یا روبروی ساختمان کاوه قهوه موکا اسپرسو تهیه کنی
چندید دلیل داره بیش از حد قهوتو فشار میدی که ای ازش خوب رد نمیشه و میسوزونه
و اینیکه زیاد اسیاب شده اگر خودت اسیاب کردی
مرغوب نیستش
و ....

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
میشه بگین اسپرسو ساز اصلا چیه ؟ چون یدونه خونگیشو میخوام بگیرم میخوام بدونم همین قهوه معمولیه که کف میکنه یا نه ؟

اسپرسو ساز نوعی دستگاه قهوه ساز هست که انواع قهوه رو توسط قهوه اسپرسو توسط فشار بخار اب درست میکند
بله انواع مختلفی قهوه داریم که روش کف می کنه

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
سيستم لوه كشي بخارش و شير برقي هاش عالين
اگه اين دستگاه قهوه هم درست نكنه به اين قيمتي كه داديد مي ارزه ولي فكر نكنم كسي اينجا كافي شاپ داشته باشه

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
حق با شماست
حالا گفتیم سنگی انداخته باشیم دیگه
این هفته داره میدم به روزنامه رو هوا می برند

ata_webmaker

Registered User
لایک‌ها
2
این قیمتی که گزاشتم قیمته نقدی هست بعضی ها زنگ میزنن میگن چکی
نه این قیمت رو پارسال گزاشتم تازه اول قیمت گزاشته بودم 3000000 تومان بعد کردم 2900000 و بعد کردم 2800000 اون موقع قیمت دستگاه نوش که البته برای من با نو هیچ فرقی نمی کنه بود 3800000 الان امروز قیمت گرفتم نمایندگیش میگه 5000000 تومان شده ولی باز من همون 2800000 میدم ولی نه یک قرون پایینتر میام و نه چکی میدم
در ضمن بازهم عکس های کاملتر هر کی خواست بگه تا براش ایمیل کنم
09370037842 مطلبی تماس بگیرید

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا