• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

@@@ فروش اسپیکر Logitech Z5500 @@@

dmohamad188

Registered User
تاریخ عضویت
1 می 2012
نوشته‌ها
1,159
لایک‌ها
257
محل سکونت
تهران
سلام به همه دوستان
اسپیکر ذکر شده برای فروش موجود.
تمیز تمیز و بدون گارانتی کارتن و لوازم تکمیله.
خصوصیات:
تمامی محدوده‌ی صداهای باس را پوشش می‌دهد و پاسخ سیستم در پایینی‌ترین فرکانس‌ها، از نقاط قوتش است.
مثل همیشه اگر نمی‌خواهید دچار سرخوردگی شوید، تمامی سطوح و قسمت‌ها تنظیم و بالانس کنید. می‌توانید از سیستم کالیبریشن که در کنترل سنتر است استفاده کنید و بالانس ساب‌ووفر را اصلا فراموش نکنید. پس از تکمیل این قسمت‌ها به یکباره کیفیت صدا بسیار خوشایند شد.

بازتولید صدا در این اسپیکر واقعا وسیع‌الطیف است و صداهای میدرنج در این اسپیکر، دقیق و بدون اضافات بود. می‌دانیم که صداهای زیر با فرکانس بالا در اسپیکرهای دوراهه (two-way) – نوعی اسپیکر برای صداهای زیر از توییتر استفاده می‌کند و برای صداهای بم از ووفر و درواقع دو نوع بلندگو برای دو نوع صدا دارد - تُردی و شکنندگیِ بیشتری را نسبت به اسپیکرهای وسیع‌الطیف دارند ولی فول‌رِنج‌ها هم مزایایی دارند: انسجامی می‌آفرینند که واقعا گوش‌نواز است.

باس هم بی‌نقص بود و ضمن این‌که تفکیک پذیری بالایی داشت، عمق و قدرت زیادی هم تولید می‌کرد. حواستان باشد که این سیستم را کنترل کنید وگرنه مثل کنه به جانتان می‌افتد. با تنظیماتی دقیق، پخش موسیقی‌های ریتمیک و موزون، بسیار با کیفیت و خوب و لذت‌بخش می شود و اسپیکر تمامی محتوای موسیقی را بازتولید می‌کند.

در فیلم‌های پر هزینه که جلوه‌های ویژه‌ی زیاد با صدای بلندی دارند، اسپیکر فول‌رنج می‌تواند تمامی دیالوگ‌ها را به‌خوبی پخش کند و ساب‌ووفر تمامی جزئیات و ابهت صداهای انفجار و شلیک را برای آن‌هایی که می‌خواهند این صحنه‌ها را حس کنند، بازتولید می‌کند. فقط به فکر همسایگانتان هم باشید که ممکن است از اینکه جلوه‌های ویژه دیوارهای خانه‌شان را بلرزاند خوششان نیاید.

16446145-ccf7-41a7-88a0-4528d446bd0e.jpg 1 (3).JPG 1 (2).JPG 1 (1).JPG
قیمت:850
هزینه ارسال به عهده خریدار محترم.
 
Last edited:
بالا