برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپت هوشمند مزایده و حراجی آنلاین

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام. امروز قصد فروش یک پروژه 5 ماهه رو که فوق العاده حرفه ای هست رو به صورت محدود دارم.
یک اسکریپت که کاملا اختصاصی و از پایه برنامه نویسی و طراحی شده.
این سیستم از نظر امکانات کاربری و ادمین فوق العادست و حتی در بعضی آپشن ها به صورت هوشمند و خودکار عمل میکند.

یک قالب فوق العاده زیبا و استثنایی نیز دارد.
مهمتر از همه دارای 6 نوع روش مزایده هست که برای اولین بار در ایران اسکریپتی 6 نوع روش رو داره.

در حال حاضر تقریبا تمام سایت های مزایده از یک نوع اسکریپت و یک قالب استفاده میکنند در صورتی که اسکریپت ما هم قابلیت کم و زیاد شدن آپشن ها و هم تغییر قالب را دارا می باشد و با گروه های حرفه ای این اسکریپت نوشته و تکمیل شده.

این اسکریپت اولین اسکریپتی در ایران و جهان هست که همزمان 6 روش مزایده رو اجرا میکنه

دوستانی که علاقه مندند و اطلاعات بیشتر و اختصاصی میخوان میتونن در این تاپیک اعلام کنند و اطلاعات براشون پخ میشه.

لطفا فقط خریدارانی که قصد زدن سایت مزایده دارند اعلام کنند

پ ن : در ضمن گروه ما به زودی اسکریپت های اختصاصی و هوشمند دیگری را روانه بازار میکند که تمام نیاز شما را برطرف میکند. با طراحی بی نظیر و حرفه ای

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
آقا هیچ کس از این آقا اسکریپت نخره من خریدم به غلط کردن افتادم!
قرار شد قسطی بدم 100 دادم + 30 هاست که دسته این اقا موند
قالب که مشکل داشت چون سریه اولشو گرفتم صفحه اول هیچ مزایده ای نشون نمیداد هرکی میومد میگفت چرا مزایده نداری در حالی که بالای سایت باید بری تو مزایده های آینده که گفتن اگه اونطوری میخوای باید 200 بدی قالب اختصاصی بسازیم!
بعد از 2 روز بهشون گفتم که صفحه اولو با اون صفحه جا به جا کنن.
بعد رفت ساماندهی سایتو ثبت کنم خودشون به این ایمیل میفرستن تاییدرو [email protected] که به این اقا گفتم پنل ایمیل به بده که کلا هر کسیم خواست ایمیل بده به سایت یا بفرستم راحت باشم میگن نمیدم به خودم بگو بخونم هرکی هرچی داد بهت بگم!
هاست که واسه خودمه واسه امنیت ایشون پیشه خودش نگه داشت اولشم گفتن ولی دیگه شورشو دراوردن میگم پوله اولیه که دادم نمیخوام 100 تومن نوشه جونت اسکریپتتو پاک کن هاستمو بده یه اسکریپت دیگه میخرم میریزم میگه تازه تو 200 بدهکاری هیچیم بهت نمیدم.
خلاصه من بیخیال پولم شدم 130 تومن ارزش اینو نداره بخوام با همچین ادمی کل کل کنم شمام بشناسید که چه ادمیه

Last edited:

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
کلا خریدن اسکریپت مزایده اشتباه محضه
من هم قبلا از یه نفر دیگه خریدم و به چیز خودن افتادم 300 تومن پولم هم پرید
اینجور فروشنده ها قبل از خرید کلی به به و چه چه میکنن و بعد از خرید دیگه جواب آدم هم نمیدن

بالا