برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپت پاپ آپ xdev.ir + دامنه فقط و فقط 110 هزار تومان (200 هزار تومن زیر قیمت دارم میدم )

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
با سلام و عرض ادب
دوستان عزیز لایسنس اسکریپت کسب درآمد از پاپ آپ xdev.ir به همراه دامنه 300 هزار تومان ارزش دارد که
من به علت عدم نیاز به اسکریپت در حال حاظر اسکریپت را فقط وفقط به قیمت 110 هزار تومان واگذار میکنم ...

قیمت پایه : 110 هزار تومان ( 200 هزار تومان زیر قیمت دارم میدم )
دامنه لایسنس : eshghooli.ir میباشد که در صورت تمایل میتوانید به پشتیبانی درخواست بدید عوض کن براتون

علت فروش : توجه بفرمایید قیمت این لایسنس 295 هزار تومان است که بنده خریداری کرده ام و الآن چون استفاده نمیکنم ازش
خاظرم زیر قیمت بدم با دامنه ، یعنی شما با فقط و فقط 110 تومان صاحب یک اسکریپت 300 هزار تومانی خواهید شد ....

نکته مهم : خریدار صددرصد واقعی فقط پیام بدهد چون قیمت خیلی خیلی ویژه است ، در ضمن با توجه به اعتباری که تو پرشین تولز دارم
و از امتیازات بازارچه میتونید اینو متوجه بشید ، پول نقد میگیرم بعد اس ام اس میزنم به پشتیبانی که انتقال شروع بشود ...
نکته مهم : قیمت پایه 110 تومن ، یعنی اگر کسی بالاتر خواست به اون داده میشود ، مگر این که نفر اول پولو ریخته باشد که دیگر
نفر دوم ده میلیونم بخواهد اسکریپت + دامنه برای نفر اول است ...

نحوه انتقال: هزینه انتقال لایسنس + دو ماه پشتیبانی 45 هزار تومان که میپردازید به پشتیبانی ، در ضمن فقط کافی من
یک اس ام اس بزنم به پشتیبانی کامل منتقل میکنند به شما لایسنس رو ، خودشونم میان نصب میکنند براتون رایگان

شماره تماس : 09196928521
با تشکر

Last edited:
بالا