• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش اسکناس هایی با سریالی خاص

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
والا برو بچ که اسکناس های منو رند نمی دونند...شما هم شاید به این شکل باشه!
اصلا فلسفه ی که از جمع اوری اینا دارم برای دل خودمه ! .... ولی همینطوری تاپیک زدم دور هم باشیم :D
مثلا این 099000 خیلی دوست داشتنیه واسم و می دونم برای سال 99 خیلی ارزش داره... اینا رفتند در البومم...
از نگاه اکثرمردم همین 5 هزارتومنیه فقط 5 هزارتومن ارزش داره... از نظر من ارزش مالی دقیقی براش ندارم چون بیشتر واسم یادگاریه!
ولی شاید کسی اومد پیشنهاد داد و دیدم که با تفکرخوبی جلو اومده بفروشم!(حالا یکی این وسط تفکرخوبو تعریف کنه :eek:)
دقيقا همين طوره !
ممكنه بعضي از اسكناس يا سكه ها خيلي براي ما ارزش داشته باشن و حتي حاضر به فروششون با هر قيمتي نباشيم ....

براي مثال اين اسكناس شايد 5 هزار تومن هم ارزش نداشته باشه اما براي من با ارزش هست و نميشه روش قيمت كذاشت براي اينكه اصلا راضي به فروشش نيستم !

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1389456227934.jpg
    uploadfromtaptalk1389456227934.jpg
    19.3 KB · نمایش ها: 11

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
دقيقا همين طوره !
ممكنه بعضي از اسكناس يا سكه ها خيلي براي ما ارزش داشته باشن و حتي حاضر به فروششون با هر قيمتي نباشيم ....

براي مثال اين اسكناس شايد 5 هزار تومن هم ارزش نداشته باشه اما براي من با ارزش هست و نميشه روش قيمت كذاشت براي اينكه اصلا راضي به فروشش نيستم !
اره داداش خیلی خوشگله! کیفیتشم خوبه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا