برگزیده های پرشین تولز

فروش امپ 4 کانال ساند استریم RUB4.500

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
فروش امپ 4 کانال ساند استریم RUB4.500 خیلی تمیز ....سلام یک آمپ موجوده و از سری رابیکان ساند استریم هست که دیگه نیازی به توضیح نیست .........خیلی قوی تر از اونی هست که تو کاغذ نوشته ....یعنی در عمل بازدهیش خیلی خیلی بیشتر هستش ........قیمت مد نظزم 200 هستش که کاملا مفته واسه این امپ ...........اینم لینکش :http://www.sonicelectronix.com/item_23980_Soundstream-RUB4.500.htmlعکس از خود آمپ هم تا غروب میزارم ........یا علی

اینم عکساش :
عکس۰۴۵۰.jpgعکس۰۴۵۳.jpgعکس۰۴۵۲.jpgعکس۰۴۴۹.jpg

Last edited:

peymoon

Registered User
لایک‌ها
11
اميد جان آمپ مونو رو 2 اهم 900 وات بده چيزي تو دستو بالت هست اخوي؟!

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
اميد جان آمپ مونو رو 2 اهم 900 وات بده چيزي تو دستو بالت هست اخوي؟!
امپ آکبند ابسلوت هست ...ساخت امریکا مال 4 سال پیش ..... مدل d3200اینم لینکش :http://www.sonicelectronix.com/item_16675_Absolute-PRO-D3200-PROD3200.htmlقیمت هم 440 .... من دارم قیمت قدیم میدم ...... الان فکر نکنم زیر 700 باشه !!!!!!!!!!

peymoon

Registered User
لایک‌ها
11
كلا تو كاره وسايله خفنيا!!ايول!!ولي اين خيلي فراتر از نيازه منه..همون 800 تا رو 2 اهم كافيه..طرفايه 200 250 هم باشه كه چه بهتر..دستت طلا بهم خبرشو بده داداشي..اين پستمم به حساب آپ در نظر بگير..
آآآآآپ

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
به نقل از Omid_Rms :
فروش امپ 4 کانال ساند استریم RUB4.500 خیلی تمیز ....سلام یک آمپ موجوده و از سری رابیکان ساند استریم هست که دیگه نیازی به توضیح نیست .........خیلی قوی تر از اونی هست که تو کاغذ نوشته ....یعنی در عمل بازدهیش خیلی خیلی بیشتر هستش ........قیمت مد نظزم 200 هستش که کاملا مفته واسه این امپ ...........اینم لینکش :http://www.sonicelectronix.com/item_23980_Soundstream-RUB4.500.htmlعکس از خود آمپ هم تا غروب میزارم ........یا علی

سلام
چقدر كار كرده؟ تميزه؟ كدوم شهريد؟ تخفيف هم داره؟

Sent from my iPod touch using Forum Runner

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
کاملا تمیزه ...کلا 2-3 ماه کار کرد و بعدش تو ویترین مغازم بودش ...... بنده شمال بابلسر هستم ...تخفیف هم داره .....

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
عمو امید این ابسلوت چشم مارو گرفت
با lw1100 در حد میزنی؟
داداش قابلتم نداره به مولا ...ارزش تو بیشتر از این حرفاست واسه ما !!!!!!!!! ولی میلاد جان دارم قیمت کف و خرید قدیم میدم بره جنسایی که خوابیده هستند اینجا !!!!!!!!!

قصد فقط فروشه ...... اگه کسی میخواد سریع تر اقدام کنه .... چون قراره بپره ..... اگه روبیکان 2500 بود حتما تعویض میکردم چون واسه یکی از دوستان میخوام ...اک یا کار کرد

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
ما هر چي سرچ ميكنم سري هاي ديگه ساندو ميگن كيفيت خوبي داره بالاخره نفهميديم اين سري در چه وتبه اي هست!

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
ما هر چي سرچ ميكنم سري هاي ديگه ساندو ميگن كيفيت خوبي داره بالاخره نفهميديم اين سري در چه وتبه اي هست!

خوب پس برید همون سری هارو بخرید ..... هر چی پول بدی اش میخوری ..... بله شما برو 700 تومن بده رفرنس بگیر اونوقت اون از این بهتره ....اصلا برو تو سایت خود ساند به ترتیب نگاه کن ........

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
150 بر حسب بی پولی ما;)

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
150 بر حسب بی پولی ما;)

داداش قابل دار هم نیست منتها ..... ولی به این قیمتا من جنس دست کسی نمیدم ......شما هم سراغ داری در خریدش معطل نکن ..... کجا این امپو به این قیمت میدن ؟

عزیزان امپ فروخته شد ......

بالا