برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع تبلت و گوشی های ارزان قیمت چینی (تک و عمده) با پایینترین قیمت در سراسر اینترنت!

alkin_1987

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
داداش من یه تبلت می خوام برای کار با اسکایپ وایبر نیمباز و مسنجر های دیگه
و اینترنت گردی و چند تا عکس اینا دیدن
از 200 تا 400 چی رو معرفی میکنید
راسی برام باطری مهمه اذیت نشم و زود هم بازی در نیاره خراب نشه حالا از با سیم و بدون سیم ها کدوم ها رو ...؟ ممنون

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزیز
داداش من یه تبلت می خوام برای کار با اسکایپ وایبر نیمباز و مسنجر های دیگه
و اینترنت گردی و چند تا عکس اینا دیدن
از 200 تا 400 چی رو معرفی میکنید
راسی برام باطری مهمه اذیت نشم و زود هم بازی در نیاره خراب نشه حالا از با سیم و بدون سیم ها کدوم ها رو ...؟ ممنون

سلام برادر.. حاجی اینایی که گفتی تقریبا همه تبلت ها میتونن انجام بدن ولی خوب هیچکدوم از این تبلت ها عمر باطریشون خیلی زیاد نیست! فقط Q96 عمرباطریش نسبتا زیاده که خوب اونم یکم گرونتر از بودجته! من پیشنهادم اینه که اگر سیمکارت تو اولویتت نیست و با رزولوشن کمتر هم مشکلی نداری همین پیرگاردین تک دوربین بهترین انتخابه! چون حتی اگر بعدا پشیمون هم بشی میشه با ضرر خیلی کم ردش کرد و مدلهای دیگه رو گرفت! همیشه جنس های ارزون قیمتتر برای فروش هم راحتتر هستند!

-------------

در ضمن دوستان قیمتا و موجودی رو هم ترکوندم! اولا گیر دادید سر قیمت سیمکارت خور اونم اوردم 400 و زیر 400 تومن! تک دوربین پیرگاردین رو هم اضافه کردم اونم 10 تومن ارزونتر از 2دوربینش! بازم از تبلت های خوش قیمت بازار 3 مدل هلور و سوا کردم!:

1.wintouch Q96 که تقریبا بهترین تبلت تک هسته ایه! هه چی داره! از بزرگی تا باطری تا رزولوشن تا 3جی و حتی رم 1گیگ و رام 16 کیگ! قیمتشم نسبتا خوبه!

2.Wintouch Q93s رو هم اضافه کردم که باز برای خیلیا که بودجشون کم بود و سایز بزرگ میخواستن گزینه خوبیه!

3.یه مدل تبلت سیمکارت خور خیلی ارزون پیدا کردم که ساپورت رایتل هم داره! ولی بلوتوث نداره! همشون رو به پست اول اضافه کردم!

نکته اخر هم از محصولات جدیدی که اضافه میکنم و یا قدیمی ها به اولین مشتری تک و عمده 5تومن تخفیف میدم! فقط به اولین نفر البته!

alkin_1987

Registered User
لایک‌ها
18
سلام برادر.. حاجی اینایی که گفتی تقریبا همه تبلت ها میتونن انجام بدن ولی خوب هیچکدوم از این تبلت ها عمر باطریشون خیلی زیاد نیست! فقط Q96 عمرباطریش نسبتا زیاده که خوب اونم یکم گرونتر از بودجته! من پیشنهادم اینه که اگر سیمکارت تو اولویتت نیست و با رزولوشن کمتر هم مشکلی نداری همین پیرگاردین تک دوربین بهترین انتخابه! چون حتی اگر بعدا پشیمون هم بشی میشه با ضرر خیلی کم ردش کرد و مدلهای دیگه رو گرفت! همیشه جنس های ارزون قیمتتر برای فروش هم راحتتر هستند!

-------------

در ضمن دوستان قیمتا و موجودی رو هم ترکوندم! اولا گیر دادید سر قیمت سیمکارت خور اونم اوردم 400 و زیر 400 تومن! تک دوربین پیرگاردین رو هم اضافه کردم اونم 10 تومن ارزونتر از 2دوربینش! بازم از تبلت های خوش قیمت بازار 3 مدل هلور و سوا کردم!:

1.wintouch Q96 که تقریبا بهترین تبلت تک هسته ایه! هه چی داره! از بزرگی تا باطری تا رزولوشن تا 3جی و حتی رم 1گیگ و رام 16 کیگ! قیمتشم نسبتا خوبه!

2.Wintouch Q93s رو هم اضافه کردم که باز برای خیلیا که بودجشون کم بود و سایز بزرگ میخواستن گزینه خوبیه!

3.یه مدل تبلت سیمکارت خور خیلی ارزون پیدا کردم که ساپورت رایتل هم داره! ولی بلوتوث نداره! همشون رو به پست اول اضافه کردم!

نکته اخر هم از محصولات جدیدی که اضافه میکنم و یا قدیمی ها به اولین مشتری تک و عمده 5تومن تخفیف میدم! فقط به اولین نفر البته!

مرسی عزیز
بله من از تبلت توقع زیادی ندارم بازی هم در حد بیلیار بازی میکنم
ولی باتریش حد اقل 5 4 ساعت دوام داشته باشه
یکم هم خوشگل باشه یعنی از این جنس ها که پلاستیک های نا مرغوب نباشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
مرسی عزیز
بله من از تبلت توقع زیادی ندارم بازی هم در حد بیلیار بازی میکنم
ولی باتریش حد اقل 5 4 ساعت دوام داشته باشه
یکم هم خوشگل باشه یعنی از این جنس ها که پلاستیک های نا مرغوب نباشه

شاید برای بازی های سبک 4ساعت رو جواب بدن! شایدم بیشتر! ولی در هر حال تو رنج زیر 250 نمیشه انتظار کیفیت بدنه فوق العاده ازشون داشت! از طرف دیگه تا 1تومن هم چیزی نیست که واقعا از اینا بهتر باشه!

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
سلام عزیز
پیرکاردین کیفییت ساختش بهتره یاوینتاچ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام عزیز
پیرکاردین کیفییت ساختش بهتره یاوینتاچ؟

بدنه پیرگاردین تقریبا همون بدنه Q79 که یکم بهتر شده! جعبه و بسته بندبش به مراتب بهتره! سخت افزارشم قویتره!

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
اوکی! پس شد 25GT ! اگر نبود یا رنگش درست نبود چی؟ پیرگاردین؟ در ضمن برندهای دیگه هم مدلی به نظرت رسید بگو من چک کنم! مثلا Hyundai اگر داشته باشه مدلی تو بازار فراوونتره!

برادر مدلشو بگو و بکو کدوم تبلتو میخوای اگر شد خبر میدم!

خوب پخ کن
داداش یه زنگ بزن مطمئن باش ضرر نمی کنی
09370237342

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
وحید گوشی ها رو هم بزار دیگه ...

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
دوست عزیز شما گفتی که هر جا ارزون تر داد من ارزون تر از اون میدم ایشون الان دارن پیر گاردین رو 230 تومن میفروشند و گفتند که به زودی 170 تومن می اورند

فروش تبلت های PIERRE CARDIN سیم کارتخور فقط 315 تومان | JXD , Hyundai , GS-Pad , Archos...

پس الان شما هم باید قیمت رو کم کنی

منم منتظرم
یه پیرکاردین میخوام بگیرم
اگه پایین اومدن قیمتهادرست باشه100درصدخریدارم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
منم منتظرم

بابا مگه اینا با چه دلاری وارد میشن که اینقدر دیگه ارزون بشن ...... اختلاف 245 کجا 170 کجا ......

من که مبلغ برای همون 245 تومنی واریز کردم فردا هم وحید خان ارسال میکنن ...

در ضمن هر ارزونی بی حکمت نیست .....

پ ن : وحید جان فردا یادت نره .... بفرستی :) ( کد رهگیری یادت نره )

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دوست عزیز شما گفتی که هر جا ارزون تر داد من ارزون تر از اون میدم ایشون الان دارن پیر گاردین رو 230 تومن میفروشند و گفتند که به زودی 170 تومن می اورند

فروش تبلت های PIERRE CARDIN سیم کارتخور فقط 315 تومان | JXD , Hyundai , GS-Pad , Archos...

دوست عزیز بزودی رو ول کن ! اقا وحید گفتند موجود داشته باشه ! زنگ بزن ببین موجود داره یا وقتی دلار رسید 7.000 ت تازه جنساش میرسه :lol:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام آقا وحید
شماره موبایل رو براتون پ.خ. کردم همچین که پیدا کردید یه اس بدید سریع پولو بریزم به حسابتون.
البته جا برای پیشنهاد بازه هرچیزی با اون خصوصیات پیدا شد اگر کمی هم گرونتر بود اوکی هست.
ممنون

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

برادر ایشون سردرتاپیکش مگه نزده سیمخور 315 تومن؟ توش نوشته 410 تومن! اگر ایشون 2دوربین رو 230 فروختند و تحویل دوستان دادن من به همه کسایی که خرید کردن مابقی رو تا 230 تومن برمیگردونم! از این تضمین بهتر؟ تازه نوشتن که پایینتر هم میدن! اگر با کم کردن قیمت من ایشون پایینتر میدن من همین الانم میکن 200 تومن و شما برید 195 ازش بخرید!
وحید گوشی ها رو هم بزار دیگه ...
100 مدل حاجی! باید چند تا خوبشو سوا کنم!
منم منتظرم
بالاتر نوشتم! اگر ایشون زیر قیمت تحویل دادن من به همه خریدارها مبلغ اضافی رو برمیگردونم!
بابا مگه اینا با چه دلاری وارد میشن که اینقدر دیگه ارزون بشن ...... اختلاف 245 کجا 170 کجا ......

من که مبلغ برای همون 245 تومنی واریز کردم فردا هم وحید خان ارسال میکنن ...

در ضمن هر ارزونی بی حکمت نیست .....

پ ن : وحید جان فردا یادت نره .... بفرستی :) ( کد رهگیری یادت نره )
اخه بحث سر همه محصولات نیست! نمیشه یه نفر تو کل محصولاتش همه رو گرون بده و یکی رو ارزون! من ادمی نیستم که برای سود دروغ بگم! همه اینا نسبت به خرید از عمده فروش برای من 2الی 3 درصد سود داره! حالا حساب کن اگر کسی زیر قیمت عمده فروش بده من میرم به عمده فروش ادرس میدم و هر تعداد گرونتر خریده باشم باقیشو پس میگیرم! ولی مطمئنا 170 و 315تومن فقط حرفه! همین 230 تومن هم معادل اینه که خرید طرف زیر 220 باشه! اگر همچین چیزی شد من مبلغ اضافی رو به همه دوستان برمیگردونم!
دوست عزیز بزودی رو ول کن ! اقا وحید گفتند موجود داشته باشه ! زنگ بزن ببین موجود داره یا وقتی دلار رسید 7.000 ت تازه جنساش میرسه :lol:
شایدم موجود داشتن! دم عید امیرخان زده بود وینتاچ 2تا به بالا 215 تومن! من شخصا 20 نفر رو فرستادم ازشون بخرن! اسم هم خواستید میبرم که کیا بودن! 1نفر جنسی نخریده بود! نمیگم به هیچکس اون قیمت نفروختن ولی به اینایی که من فرستادم 1دونه هم نفروختن!
سلام آقا وحید
شماره موبایل رو براتون پ.خ. کردم همچین که پیدا کردید یه اس بدید سریع پولو بریزم به حسابتون.
البته جا برای پیشنهاد بازه هرچیزی با اون خصوصیات پیدا شد اگر کمی هم گرونتر بود اوکی هست.
ممنون
دیدم برادر.. فردا تماس میگیرم..

در ضمن دوستانی که میگن اقا این 1 مدل تبلت رو فلانی میده فلان تومن لطف کنند قیمت باقی محصولات مشترک رو هم قیاس بزنن! اگر من میخواستم دون بپاشم برای کسی نمیومدم % سود بزارم برای اجناس! الان جنس های مشترک چیاست؟ کیف (من 20% ارزونتر میدم) / q73 (من 10% ارزونتر میدم) / سیمخور (من 10% ارزونتر میدم) به دروغ هم نمیگم که اقا سودش همینقدره! سودش برای من 2 الی 3 درصده! خریدم هم با این احتساب مشخصه چقدره!

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
ببخشید q75 دارید؟
مقداری پیر گاردین را ارزون تر میدی اصلا کاری به تاپیک همسایه هم ندارم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ببخشید q75 دارید؟
مقداری پیر گاردین را ارزون تر میدی اصلا کاری به تاپیک همسایه هم ندارم

راستش Q75 یکم قیمتش پرت شده! وگرنه موجوده! اخرین بار برای دوستان 220 هم زدم! ولی الان کسی از عمده فروشای اصلی نداره که قیمت بدم! فکر میکنم بیاد تو بازار قیمت تک فروشیش بیاد رو 215 الی 220 تومن..پیرگاردین هم حاضرم بریم باهم دم مغازه عمده فروشا! شما اون اقایی که میده 230 و میگه پایینترم میده بگیر همونجا زنگ بزنیم و هر چقدر اعلام کرد من برات از عمده فروش 5تومن ارزونتر میگیرم! من از خدامه قیمتا افت کنه ولی قیمتا بلعکس تصور شما رو به بالاست نه رو به پایین! الان ReOdy رو که من 320 میدم باید 340 بفروشم اگر بخوام 2باره خرید جدید بکنم!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
وحید جون من که به شخصه شما رو قبول دارم کارم ندارم که تاپیک های دیگه چه قیمتی میدن ... درسته اولین بار بود که از شما خرید داشتم ولی خدا شاهده همیشه به تاپیک تون سر میزدم و میدیدم که قیمت های شما به نسبت تاپیک های دیگه مناسبتره ..........

در ضمن وحید جان نمیدونم چرا بعضی فروشندگان اینقدر تلاش میکنند مشتری پر بدن ( البته قبول دارم خدا روزی رسونه ) مثلا تا فهمیدن من از شما تبلت پیرکاردین خریدم پ خ دادن که چند خریدی و ما کمتر میدیمو و از این حرف ها ....

جالبه که من زمانیکه قصد خرید داشتم به همه فروشندگان تبلت برای خرید پ خ دادم که مناسبتربن قیمت برای شما بود . و بعد از شما خرید داشتم.....

میگم سفارش ما که فردا ارسال میشه دیگه منتظرم حاجی :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحید جون من که به شخصه شما رو قبول دارم کارم ندارم که تاپیک های دیگه چه قیمتی میدن ... درسته اولین بار بود که از شما خرید داشتم ولی خدا شاهده همیشه به تاپیک تون سر میزدم و میدیدم که قیمت های شما به نسبت تاپیک های دیگه مناسبتره ..........

در ضمن وحید جان نمیدونم چرا بعضی فروشندگان اینقدر تلاش میکنند مشتری پر بدن ( البته قبول دارم خدا روزی رسونه ) مثلا تا فهمیدن من از شما تبلت پیرکاردین خریدم پ خ دادن که چند خریدی و ما کمتر میدیمو و از این حرف ها ....

جالبه که من زمانیکه قصد خرید داشتم به همه فروشندگان تبلت برای خرید پ خ دادم که مناسبتربن قیمت برای شما بود . و بعد از شما خرید داشتم.....

میگم سفارش ما که فردا ارسال میشه دیگه منتظرم حاجی :D

باور کن من از خدامه بقیه ارزونتر از من بدن و واقعا بدن و کار ملتو راه بندازن! فراموش نکن تا وقتی من این تاپیک نزده بودم قیمتا چند بود! اگر بقیه کارشون درسته از اول قیمت واقعی رو با سود واقعی اعلام کنند! من که گفتم خدایی ترسی از اعلام قیمت خرید هم ندارم!
سفارشتم حتما فغردا ارسال میشه! در ضمن اگر اون اقا ارزونتر داد من وجدانا باقیشو برمیگردونم:D

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سفارشتم حتما فغردا ارسال میشه! در ضمن اگر اون اقا ارزونتر داد من وجدانا باقیشو برمیگردونم:D

سلام آقا وحید ..... سفارش من ارسال شد یانه ؟ اس ام اس دادم جواب ندادین ..... پ خ هم زدم نمیدونم چرا ارسال نشد ......

اگه ارسال شد کد رهگیری هم بفرستین ممنونم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام آقا وحید ..... سفارش من ارسال شد یانه ؟ اس ام اس دادم جواب ندادین ..... پ خ هم زدم نمیدونم چرا ارسال نشد ......

اگه ارسال شد کد رهگیری هم بفرستین ممنونم

سلام.. حاجی مسج کردم کد رهیگری رو برات.. قلم هم گذاشتم تو جعبه! فکر کنم 10 تومن طلب شما شد!

بالا