برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع قهوه STARBUCKS - قهوه بازا بیان تو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
با سلام خدمت دوستان

یه سری قهوه به تعداد محدود موجوده با مارک STARBUCKS , اهل قهوه خوب این مارک رو میشناسن ;)

تازه تولید شده و بهترین زمان مصرفش هم تا چند ماه هستش . یه توضیح کوچیک میدم بابت زمان مصرف قهوه . معمولا شرکت هایی که قهوه های معروف تولید میکنند حدودا تا 6-7 ماه بعد از تولید روی بسته عبارت " بهترین زمان مصرف " رو میزنند . شما اگه تو این محدوده زمانی قهوه رو استفاده کنید دقیقا میشه همون قهوه ای که بهترین طعم رو داره و بوش باعث مستی میشه . تا 3 سال بعد هم قابل استفاده هستش ولی کم کم اون بوی تازگیش رو از دست میده

و اما مدل ها :

همگی وکیوم شده و به وزن 227 گرم , تولید انگلیس قهوه خوار

MEDIUM - COLOMBIA - BALANCED & NUTTY - GROUND COFFEE

MEDIUM - HOUSE BLEND - LIVELY & BALANCED - GROUND COFFEE

DARK - FRENCH ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - INTENSE & SMOKY - WHOLE BEAN COFFEE

MEDIUM - KENYA - JUICY & COMPLEX - WHOLE BEAN COFFEE

DARK ITALIAN ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - ROASTY & SWEET - WHOLE BEAN COFFEE

سه موردی که آخرش عبارت WHOLE BEAN COFFEE داره حتما باید قهوه جوش داشته باشید چون به صورت دانه هستش ولی بقیه موارد همینجوری هم عمل میاد

اینم وبسایتش : Starbucks Coffee Company

و اما قیمت :

WHOLE BEAN COFFEE...............هر بسته 42 تومان

GROUND COFFEE.....................هر بسته 40 تومان

اینم عکس ها :

در آخر شما رو به خوردن یک فنجان قهوه در پاسی از شب دعوت میکنم , هر چند در این تایم ضرر داره ولی حس لذت بخش و عجیبی هم داره
mornincoffee.gif

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
کاشکی فرق بین این موارد را میگفتی
مثلا فرق بین dark و medium
یا مثلا فرق DARK - FRENCH ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - INTENSE & SMOKY با DARK ITALIAN ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - ROASTY & SWEET را میگفتی؟
هر بسته چند فنجون قهوه داره؟
ممنون از شما

Last edited:

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
اسپرسو ندارید؟

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
داداش اینها سبک دم کردنشون شبیه ترک هست ، یعنی با آب قاطی می کنیم و میزاریم یک جوش بزنه ، یا روش خاصی داره
سوالات 2 تا پست بالاتر هم جواب بدی ممنون می شوم

K-PAX

Registered User
لایک‌ها
3
سلام. اگر سوالات پست دو رو جواب بدی عالی میشه.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
کاشکی فرق بین این موارد را میگفتی
مثلا فرق بین dark و medium
یا مثلا DARK - FRENCH ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - INTENSE & SMOKY با DARK ITALIAN ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - ROASTY & SWEET را میگفتی؟
هر بسته چند فنجون قهوه داره؟
ممنون از شما

دارک تلخ تر از مدیوم هستش

ایتالیا از نظر طعم و شیرینی تلخ تر از اسپرسو برشته ( espresso roast ) هستش ولی از نظر طعم دودی مثل FRENCH ROAST نیست , تلخ ترین و قوی ترین مزه میشه FRENCH ROAST . این مدل برای قلب خوب نیستش و پیشنهاد میکنم کسایی که مشکل قلبی دارن طرفش نرن چون اعتیاد آوره , بیشتر دانشجوها مشتری این مدل هستن . دانه های این مدل قهوه خیلی با کیفیت هستش و در برابر حرارت بالا خیلی مقاوم هستن با این حال تا جایی که شده برشتش کردن به خاطر همین هم شاید خوشمزه ترین نوعش همین باشه ولی باز سلیقه ای هستش

هر بسته هم بستگی داره که شما مصرفتون برای هر فنجون چقدره . دقیق نمیشه گفت , بعضیا هستن که اینقدر غلیظ میکنن اگه کسی که عادت نداشته باشه بخوره چپه میشه

اسپرسو ندارید؟
اسپرسوی اصل اگه خورده باشید مدل زیر هم همون میشه با بوی خیلی بیشتر

DARK ITALIAN ROAST FAIRTRADE CERTIFIED - ROASTY & SWEET - WHOLE BEAN COFFEE

داداش اینها سبک دم کردنشون شبیه ترک هست ، یعنی با آب قاطی می کنیم و میزاریم یک جوش بزنه ، یا روش خاصی داره
سوالات 2 تا پست بالاتر هم جواب بدی ممنون می شوم

ببین برادر اونایی که دانه هستن و پودر نیستن رو باید تو مرحله اول ببرید براتون پودرش کنن . مشتری دانه بیشتره چون طرف 100% مطمئنه که دیگه اون قهوه ای که میخوره قاطیش چیز دیگه ای نیست

بعد اینکه براتون پودر کردن و شدش مثل مدل های GROUND COFFEE اونوقت پیشنهاد من اینه که حتما قهوه جوش داشته باشید . چون شما وقتی دارید یه همچین قهوه ای با یه همچین قیمتی میخورید اگه بخواین فقط با آب جوش قاطیش کنید و بخورید اون طعم اصلیش در نمیاد , اینا همه در صورتیه که قهوه خور حرفه ای باشید وگرنه دم جوش کردن معمولی با آب جوش هم طعم لذیذی داره ولی پیشنهادم اینه که با قهوه جوش آمادش کنید و بخورید سری بعدی دیگه با دم جوش کردن خالی حال نمیکنید

همون قهوه ترک هم اگه اصل باشه طمع دم جوش و دستگاه قهوه جوشش فرق میکنه

سلام. اگر سوالات پست دو رو جواب بدی عالی میشه.

سلام دوست عزیز

پاسخ دادم

Last edited:

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
قهوه جوش چی پیشنهاد می کنی ؟ خودت نداری

arar195511

Registered User
لایک‌ها
20

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
داداش از لحاظ طعم و عطر خوب کدومو پیشنهاد میدی

omidzaman

Registered User
لایک‌ها
37
\سلام خوبی‌؟ باید به دوستان که زیاد به قهوه وارد نیستن بگم که قهوه استار باکس بهترین قهوه دنیا هست و تنها شرکتی هم که تمام قهوه هاش تولید خودش هست یعنی‌ خودشون تو جاهای مختلف دنیا مزرعه قهوه دارن و هیچ مارک قهوه رو نمی‌شه مقایسه کرد با استار باکس،واسه محبوبیتش هم این که وقتی‌ داشتن چند سال پیش اولین کافی‌ شاپشون رو تو ژاپن بزنه مردم از چن روز قبل صف کشیده بودن و شب هم همون جا میخوابیدن،اما تجربه من در مورد این قهوه‌ها باید حتما دستگاه اسپرسو ساز داشته باشین اون هم از نوع حرفه ای‌ وگر اگه مدل معمولی‌ باشه حیف هست این قهوه رو توش استفاده کرد،نکته بعدی هم اینکه من تا الان که ۱۰سال هست قهوه مصرف می‌کنم نشنیدم که این مدل قهوه رو با آب جوش قاطی‌ کنن،حرف آخر اینکه شک نکنید بهترین قهوه دنیا هست\

آقا اگه یک تخفیف بعدی من ۴ بسته می‌خوام،البته دون می‌خوام نه پودز

در ضمن اگه بسته ای‌ ۳۵ میتونی‌ حساب کنی‌ من ۱۰تا می‌خوام

Last edited:

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
این قهوه ها از نوع آماده هستن یا احتیاج به قهوه ساز هست ؟ا

amirem99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من می خوام ، پ.خ بدم؟!

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
داداش از لحاظ طعم و عطر خوب کدومو پیشنهاد میدی
برادر اون عطر و طعمش بستگی به ذائقه شما داره

من خودم FRENCH ROAST FAIRTRADE CERTIFIED رو دوست دارم ولی سعی میکنم هیچ وقت تنهایی نخورم معمولا با HOUSE BLEND مخلوط کنم ولی بازم بستگی به ذائفه شما داره

\سلام خوبی‌؟ باید به دوستان که زیاد به قهوه وارد نیستن بگم که قهوه استار باکس بهترین قهوه دنیا هست و تنها شرکتی هم که تمام قهوه هاش تولید خودش هست یعنی‌ خودشون تو جاهای مختلف دنیا مزرعه قهوه دارن و هیچ مارک قهوه رو نمی‌شه مقایسه کرد با استار باکس،واسه محبوبیتش هم این که وقتی‌ داشتن چند سال پیش اولین کافی‌ شاپشون رو تو ژاپن بزنه مردم از چن روز قبل صف کشیده بودن و شب هم همون جا میخوابیدن،اما تجربه من در مورد این قهوه‌ها باید حتما دستگاه اسپرسو ساز داشته باشین اون هم از نوع حرفه ای‌ وگر اگه مدل معمولی‌ باشه حیف هست این قهوه رو توش استفاده کرد،نکته بعدی هم اینکه من تا الان که ۱۰سال هست قهوه مصرف می‌کنم نشنیدم که این مدل قهوه رو با آب جوش قاطی‌ کنن،حرف آخر اینکه شک نکنید بهترین قهوه دنیا هست\

آقا اگه یک تخفیف بعدی من ۴ بسته می‌خوام،البته دون می‌خوام نه پودز

در ضمن اگه بسته ای‌ ۳۵ میتونی‌ حساب کنی‌ من ۱۰تا می‌خوام

سلام برادر

ممنون از توضیحاتتون

35 رو شرمندم ولی روی 10 تا هر کدوم رو 2 تومانش رو براتون میزنم . شما که اینکاره ای که دیگه میدونی قیمتشون تو بازار اینجا چنده;)

این قهوه ها از نوع آماده هستن یا احتیاج به قهوه ساز هست ؟ا

قهوه ساز برادر قهوه ساز . قهوه ساز نداشته باشی نهایت لذت رو نمیتونی ازش ببری
من می خوام ، پ.خ بدم؟!

خواهش میکنم بفرمائید:blush:

amirem99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هرکاری میکنم پ خ نمیشه!!
اینارو می خوام:
Dark Italian Roast
Dark French Roast