برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع مموری کارت های Patriot, Silicon Power, Team

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
سلام.میکرو اس دی 64 گیگ بهترین مارک و کیفیت موجود + قیمت و گارانتی رو بفرمایین

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93

M_Hitler_1988

Registered User
لایک‌ها
14
قیمت 32 کلاس 4؟

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
سلام. چند سؤال در مورد مموری 32 گیگ مارک سن دیسک کلاس10 پلاس uhs-i :قیمت135تومن
1. ساخت کجاست؟
2. گارانتی داره؟
3. این مموری با همین مشخصات دو نوع داره، یکی For Cameras و دیگری For Mobile Devices؛ جنس شما کدوم هست؟
4. از لحاظ ساپورت تفاوتی با کلاس 10 های معمولی که نداره؟ یعنی گوشی ای که کلاس 10 معمولی (10 مگ بر ثانیه) رو ساپورت کنه اینم ساپورت می کنه دیگه؟
تشکر.

داداش اصلا ربطی نداره. من کلاس 10 گلد سندیسک دیدم 90 مگ!

کلاس 6 دارم سرعتش به 4 مگ نمیرسه!
اتفاقاً خیلی هم ربط داره! اساس کلاس بندی رم ها همین هست. کلاس 4 یعنی سرعت نوشتن حداقل 4 مگابایت بر ثانیه، کلاس 10 یعنی حداقل 10 مگابایت بر ثانیه. کلاس 10 گلد SanDisk سرعتش تا 95 مگابایت بر ثانیه هم میرسه.
در مورد مموری کلاس 6 شما هم،‌ مسئله برمیگرده به کیفیت ساخت و یا اینکه فایل های ریزی توش نوشتید که مسلماً سرعت نوشتن مثلاً 1000 فایل با حجم کلی 1 گیگابایت از نوشتن یک فایل با حجم 1 گیگابایت خیلی خیلی خیلی کمتره.

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93
سلام. چند سؤال در مورد مموری 32 گیگ مارک سن دیسک کلاس10 پلاس uhs-i :قیمت135تومن
1. ساخت کجاست؟
2. گارانتی داره؟
3. این مموری با همین مشخصات دو نوع داره، یکی For Cameras و دیگری For Mobile Devices؛ جنس شما کدوم هست؟
4. از لحاظ ساپورت تفاوتی با کلاس 10 های معمولی که نداره؟ یعنی گوشی ای که کلاس 10 معمولی (10 مگ بر ثانیه) رو ساپورت کنه اینم ساپورت می کنه دیگه؟
تشکر.

اتفاقاً خیلی هم ربط داره! اساس کلاس بندی رم ها همین هست. کلاس 4 یعنی سرعت نوشتن حداقل 4 مگابایت بر ثانیه، کلاس 10 یعنی حداقل 10 مگابایت بر ثانیه. کلاس 10 گلد SanDisk سرعتش تا 95 مگابایت بر ثانیه هم میرسه.
در مورد مموری کلاس 6 شما هم،‌ مسئله برمیگرده به کیفیت ساخت و یا اینکه فایل های ریزی توش نوشتید که مسلماً سرعت نوشتن مثلاً 1000 فایل با حجم کلی 1 گیگابایت از نوشتن یک فایل با حجم 1 گیگابایت خیلی خیلی خیلی کمتره.

با اجازه دوست عزیزمون که لطف کردن و صحبت های بنده رو تایید کردن ،باید ابتدا عرض کنم سرعتشون ""حد اکثر"" اون چیزی هست که کلاسشون میگه و نه حد اقل.

مموری ساخت چین هست.
6 ماه هم گارانتی داره.

در مورد سوالتون ، باید عرض کنم که این مموری ها برای مورد خاصی نیستن ، ولی روی جلدشون نوشته که یک برنامه به نام "San disk Memory Zone" روی خود مموری هست که تحت پلتفرم اندروید نوشته شده ، پس شما با خیال راحت میتونی روی گوشیتون ازش استفاده کنید.

یک نکته رو هم عرض کنم که ، وقتی کمپانی سازنده مقدار حافظه جانبی قابل پشتیبانی رو ذکر میکنه ، با توجه به توان آدرس دهی Cpu و Ram اون رو در نظر میگیره.

پس زمانی که یک گوشی توانایی پشتیبانی از مثلا (32) گیگا بایت حافظه جانبی رو داره ، توانایی پشتیبانی از کلاس 4 ، کلاس 10 ، کلاس 10+ و بی کلاساش :D رو هم داره.

در ضمن ، از آواترت هم همه جوره خوشم میاد داداش گل.

mobile centers

Registered User
لایک‌ها
150
32 گیگ سان دیسک کلاس10 پلاس موجوده چند

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
با اجازه دوست عزیزمون که لطف کردن و صحبت های بنده رو تایید کردن ،باید ابتدا عرض کنم سرعتشون ""حد اکثر"" اون چیزی هست که کلاسشون میگه و نه حد اقل.

مموری ساخت چین هست.
6 ماه هم گارانتی داره.

در مورد سوالتون ، باید عرض کنم که این مموری ها برای مورد خاصی نیستن ، ولی روی جلدشون نوشته که یک برنامه به نام "San disk Memory Zone" روی خود مموری هست که تحت پلتفرم اندروید نوشته شده ، پس شما با خیال راحت میتونی روی گوشیتون ازش استفاده کنید.

یک نکته رو هم عرض کنم که ، وقتی کمپانی سازنده مقدار حافظه جانبی قابل پشتیبانی رو ذکر میکنه ، با توجه به توان آدرس دهی Cpu و Ram اون رو در نظر میگیره.

پس زمانی که یک گوشی توانایی پشتیبانی از مثلا (32) گیگا بایت حافظه جانبی رو داره ، توانایی پشتیبانی از کلاس 4 ، کلاس 10 ، کلاس 10+ و بی کلاساش :D رو هم داره.

در ضمن ، از آواترت هم همه جوره خوشم میاد داداش گل.
با وجود اینکه اطلاعات شما قطعاً بیشتر از من هست ولی متأسفانه حرفتون در مورد "حد اکثر" قبول ندارم چون "حد اقل" درست هست. (اگر اینطور بود کلاس 10 گلد تا 95 مگابایت بر ثانیه سرعت نداشت!)
مدرکم هم این جمله و جداول زیر هست که توی همه ی اون ها از کلمه ی minimum استفاده شده:
The SD Association defines standard speed classes indicating minimum performance to record video. Both read and write speeds must exceed the specified value.

sd.png

که هر دو از ویکی پدیا در آدرس زیر برداشته شدن:
Secure Digital - Wikipedia, the free encyclopedia

همچنین این جدول که از سایت خود SanDisk به آدرس: Difference between Speed Class, UHS Speed Class, and Speed Ratings (performance) for SD/SDHC/SDXC cards برداشته شده:

sd2.png

بابت باقی پاسخ هاتون خیلی خیلی تشکر می کنم ازتون.
آواتار هم قابل شما رو نداره داداشی. :rolleyes:
ضمناً اگر ممکنه حداقل (و نه حد اکثر :D) قیمتی که میتونید برای این مدل با من حساب کنید رو برام پخ کنید داداشی.

Last edited:

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
جناب 16کلاس4 وکلاس10 قیمتای مدلای موجودتون رو پ خ کنین مرسی

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93
با وجود اینکه اطلاعات شما قطعاً بیشتر از من هست ولی متأسفانه حرفتون در مورد "حد اکثر" قبول ندارم چون "حد اقل" درست هست. (اگر اینطور بود کلاس 10 گلد تا 95 مگابایت بر ثانیه سرعت نداشت!)
مدرکم هم این جمله و جداول زیر هست که توی همه ی اون ها از کلمه ی minimum استفاده شده:

sd.png

که هر دو از ویکی پدیا در آدرس زیر برداشته شدن:
Secure Digital - Wikipedia, the free encyclopedia

همچنین این جدول که از سایت خود SanDisk به آدرس: Difference between Speed Class, UHS Speed Class, and Speed Ratings (performance) for SD/SDHC/SDXC cards برداشته شده:

sd2.png

بابت باقی پاسخ هاتون خیلی خیلی تشکر می کنم ازتون.
آواتار هم قابل شما رو نداره داداشی. :rolleyes:
ضمناً اگر ممکنه حداقل (و نه حد اکثر :D) قیمتی که میتونید برای این مدل با من حساب کنید رو برام پخ کنید داداشی.

ممنونم ، اینو خودم هم نمیدونستم.

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
منتظر پخ شما هستم قربان.

یک عدد مموری SanDisk MicroSD 32GB Class 10+ UHS 1 از ایشون خریداری شد و منتظر ارسالشون هستم.
قیمتشون مناسب هست.

Last edited:

vahids1639

Registered User
لایک‌ها
11
دادا 64 سندیسک موجود داری؟
قیمت رو برام بفرست. البته کف قیمت رو.

M€HRAN

Registered User
لایک‌ها
71