برگزیده های پرشین تولز

==>>فروش انواع مونوپاد و لنز های عکاسی مخصوص موبایل و تبلت

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
با سلام خدمت دوستان
بنا بر قولی که به یکسری از دوستان دادیم این محصول رو به سبد محصولاتمون اضافه کردیم و سعی کردیم بتونیم با در نظر گرفتن قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا امکان تهیه این لنز ها رو برای همه ی دوستان فراهم کنیم

ویژه ها: (قیمت پک ویژه شامل 5 محصول فقط 89000 تومان با ارسال رایگان)
فروش ویژه مونوپاد به همراه ریموت شاتر بیسیم و کاور شاتر و مجموعه لنز های 3 در 1 ( Magnetic 3in1 / Metal Clip 3in1) و 3 پایه منعطف به مدت زمان و تعداد محدود همراه با نازلترین قیمت و بهترین کیفت موجود به همراه ارسال رایگان به سرار ایران

کالا های موجود در این پکیج ویژه شامل:

مونوپاد حرفه ای : YunTeng C-188 Monopod

ریموت شاتر بیسیم برند AB shutter با بهترین کیفیت : Bluetooth Remote Shutter به همراه کاور شاتر جهت اتصال شاتر عکاسی روی دسته ی مونوپاد

با استفاده از کاور شاتر میتوانید در هر لحظه ای که نیاز داشتید شاتر را روی دسته متصل کنید و یا به راحتی آن را از دسته جدا کنید و در دست بگیرید

مجموعه لنز های 3 در 1 شامل لنز های واید ماکرو و فیش آی با بهترین کیفیت و طراحی جهت سهولت در استفاده و ثبت با کیفیت ترین تصویر : Magnetic 3in1 / Metal Clip 3in13

سه پایه منعطف کوچک مناسب موبایل و دوربین های خانگی (کامپکت)

بدنه ی لنز مدل Metal Clip 3in1 دارای 3 رنگ مشکی طلایی و سیلور میباشد. لطفا در صورت اهمیت اولویت رنگ مورد نظر خود را در توضیحات خرید ذکر نمایید
لینک خرید: http://www.mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=108_126&product_id=326

جدید ترین محصولات رو به همراه قیمت های به روز میتوید در سایت ما (مای دیوایس) مشاهده کنید:

http://www.mydevice.ir/index.php?route=product/category&path=108

همینطور میتوید ما رو در اینستاگرام با نام mydeviceir دنبال کنید و از جدید ترین تخفیفات دوره ای ما با خبر بشید

Enamad.jpg
aks jamee.png

لیست لنز های موجود:
Circle Clip (0.4X Super Wide) Lens (لنز سوپر واید با کستره دید بسیار زیاد)

Circle Clip (Fisheye 180°) Lens (لنز فیش آی با زاویه دید 180 درجه)

Circle Clip (Super Fisheye 235°) Lens (لنز فیش آی با زاویه دیده 230 درجه)

Circle Clip (Wide+Macro) Lens (لنز ماکرو و واید حلقه ای)

Clip 3in1 (Wide+Macro+Fisheye-180°) Lens ( پک لنز فیش آی 180 درجه و ماکرو و واید گیره ای 3 در 1)

Magnetic (Fisheye 180°) Lens (لنز فیش آی 180 درجه آهنربایی)

Magnetic 3in1 (Wide+Macro+Fisheye-180°) Lens (پک لنز فیش آی 180 درجه و ماکرو و واید آهن ربایی 3 در 1)

Metal Clip 3in1 (Wide+Macro+Fisheye-180°) Lens ( پک لنز فیش آی و ماکرو واید حلقه ای با حلقه فلزی و شفافیت و کیفیت بسیار بالای لنز)

Universal Magnetic Wide/Macro Lens (لنز ماکرو و واید آهن ربایی)

مونوپاد monopod :

Universal Monopod + shutter cable (مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث , قابل استفاده برای موبایل و دوربین های عکاسی)

Yunteng Monopod + Bluetooth Shutter
مونوپاد حرفه ای مخصوص گوشی های موبایل و دوربین های عکاسی به همراه ریموت شاتر بلوتوث مناسب برای عکس برداری آسان با مونوپاد

جدید ترین محصولات رو به همراه قیمت های به روز میتوید از لینک زیر مشاهده کنید:

http://www.mydevice.ir/index.php?route=product/category&path=108

معرفی لنز ها
Metal clip Wide Lens + Macro Lens + 180 Fish Eye Lens
دوستان پک جدید نمونه ی 3 در 1 آماده فروش هستش که به جای گیره از نمونه ی حقله ای در اون استفاده شده که محدودیت های نمونه ی گیره ای رو نداره و تقریبا با تمامی گوشی ها سازگاری کامل دارند و نکته ای که وجود داره اینه که حلقه های نمونه ی جدید به جای پلاستیک از فلز ساخته شدن که استحکام به مراتب بالاتری نسبت به نمونه ی پلاستیکی دارند
موجودی این محصول در رنگ مشکی به همراه حلقه ی سیلور میباشد
کیفیت این لنز بسیار مناسب میباشد و از وضوح تصاویر شما کم نمیکند

لینک خرید: http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=108&product_id=256

نمونه ی آهنربایی هم آماده فروش هستند که به زودی خدمت دوستان معرفی میکنیم

Circular Clip Fisheye 180 Lens
این لنز را ما برای کسانی در نظر گرفته ایم که می خواهند در هر لحظه ای که اراده کنند فارغ از اینکه از چه
گوشی موبایلی استفاده می کنند عکس های فیش آی کروی با درجه دید ۱۸۰ و کیفیت بسیار بالا بگیرند
به عنوان مثال با استفاده از این لنز میتوانید با یک موبایل ساده کل فضای یک سالن بزرگ را به تصویر بکشید

Circular Clip Wide/Macro Lens
با کمک این لنزه ماکرو/ واید می‌توان دوربین خنثی و معمولی تلفن همراه را به دوربینی با توانایی ثبت تصاویر واید و ماکرو تبدیل کرد. این لنزهای کوچک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوان آنها را به هر نوع تلفن همراهی نصب کرد.
این لنز را ما برای کسانی در نظر گرفته ایم که می خواهند در هر لحظه ای که اراده کنند فارغ از اینکه از چه گوشی موبایلی استفاده می کنند عکس های ماکرو با درجه وضوح بسیار بالا بگیرند یا هر وقت دوست داشتند از یک زاویه گسترده برای ثبت تصاویر خود استفاده کنند

در این پک یک لنز واید و یک لنز ماکرو وجود دارد

دوستان توجه کنید که همین لنز ها رو با تعویض بسته بندی و حتی با همین بسته بندی داره به قیمت های بسیار بالاتر (بالای 100 هزار تومان برای هر لنز) به فروش میرسه و به شما تضمین میدیم که دقیقا همین لنز ها هستند

نمونه عکس با خود لنز های ما:

آیفون 5اس لنز فیش آی 180 درجه:

آیفون 5اس لنز واید/ماکرو حال واید:

آیفون 5اس لنز واید/ماکرو حالت ماکرو:

محصول جدید لنز سوپر فیش آی 235 درجه:
90971926250264404008_thumb.jpg

نمونه عکسه های گرفته شده توسط یکی از دوستان:

داخل پک این لنز هم مانند سایر لنز های ما درپوش مخصوص لنز و یک بگ کوچیک برای نگه داری لنز وجود داره

http://mydevice.ir/index.php?route=product/category&path=108

در خدمت دوستان هستیم

فایل های ضمیمه

• Monopod+Shutter.jpg
    Monopod+Shutter.jpg
    113.3 KB · نمایش ها: 126
  • persian tools.png
    persian tools.png
    310.7 KB · نمایش ها: 251
  • Enamad.jpg
    Enamad.jpg
    158.1 KB · نمایش ها: 29
Last edited:

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز. آیا فلاش هم برای مبایل هست؟ .لنزهای گیره ای به سامسونگ اس۴ میخوره؟ گیره نگهدارنده موبایل هم دارید یابشه رو پای دوربین سوار کرد؟ و قیمت آخر مرسی.

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوست عزیز. آیا فلاش هم برای مبایل هست؟ .لنزهای گیره ای به سامسونگ اس۴ میخوره؟ گیره نگهدارنده موبایل هم دارید یابشه رو پای دوربین سوار کرد؟ و قیمت آخر مرسی.
سلام عزیز
متاسفانه فلش و پایه فعلا موجود نداریم
لنز های که با گوشی شما سازگاری دارند این سبک لنز ها هستند:
WWWMYDEVICEIR.jpg

و همچنین مدل گیره ای 3 تیکه

WvM7SCp.jpg

کدوم مدل مد نظرتون هستش؟
در خدمتتون هستم

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز فلاش و پایه کی میارید که با لنزها باهم خریداری کنم؟

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
نمونه عکسی که با لنز ماکرو خودتون ثبت کرده باشید دارید؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
نمونه عکسی که با لنز ماکرو خودتون ثبت کرده باشید دارید؟
این خدمت شما:
عکس با گوشی گلکسی گرند گرفته شده

خیالتون راحت باشه. تفاوتش رو کاملا احساس میکنید و با گوشیتون حتی حدودا با فاصله کمتر از 1سانت هم میتونید فوکوس کنید.

Albate moshtritonam. Ghablanam. Ghab tablet tf101 azaton. Kharidam
پس یک تخفیف ویژه تقدیمتون میکنم :)
والا فعلا برنامه ای برای فلاش و پایه نداریم
این لنز ها رو هم به تعداد خیلی کمی آوردیمکه البته موجودیمون رو به اتمام هستش (البته مجدد برامون اوایل فروردین ماه میرسه)
در خدمتتون هستم

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
خرید قبلی که. خودتون کد تخفیف بهم دادید که از فروشگاه خرید کردم. اگر براتون مقدوره قیمت فلاش و پایه عکاسی برای سامسونگ اس۴ بهم بدین که اگر ممکنه بیانه بدم که با خرید فروردین ماه تون برام خرید کنید. ممنون میشم

psysoul

Registered User
لایک‌ها
14
من یک پک سه تایی میخواهم
باید چیکار کنم؟

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست. عزیز دیگه. چیز جالب واسه گوشی s4 سامسون چی داری؟ بعد. یه کابل شارژر tf101 esuz ham. Mikham. Mojode? با. لنزهای عکاسی گوشی. قیمت. آخر

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
سلام مجدد دوست عزیز من. زیاد. داخل سایت. ممکنه. نتونم بیام.در صورت امکان. اومدید یه. Sms. Bedid 09370242122

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
من اصلا متوجه نشدم در مورد این لنزها. یعنی دوربین خود گوشی کاره ای نیست ؟
این به نوع دوربینه ؟
مثلا چند مگاپیکسل هست. ممنون میشم یکم توضیح بدید.

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
من اصلا متوجه نشدم در مورد این لنزها. یعنی دوربین خود گوشی کاره ای نیست ؟
این به نوع دوربینه ؟
مثلا چند مگاپیکسل هست. ممنون میشم یکم توضیح بدید.
شما این لنز ها بسته به محلی که میخواید عکس برداری کنید انتخاب میکنید و اونها رو مقابل دوربین گوشیتون قرار میدید و با دوربین خودتون عکاسی میکنید.
این لنز ها در اصل به کمک لنز گوشی شما میان.
مثلا شما به هیچ عنوان نمیتونید از فاصله ی حدود 1 سانتی متری روی شیئی با گوشیتون فوکوس کنید و عکستون حتما تار میشه اما همونطور که میبیند با این لنز ها میتونید عکس های بسیاز زیبا و با کیفیت و جزییات زیاد از فاصله های خیلی خیلی کم تهیه کنید...
یا اینکه دوست دارید از یک محل عکس تهیه کنید اما نمیتونید با دوربین گوشی فضای زیادی رو تحت پوشش قرار بدید که اینجاست که لنز های واید و لنز فیش آی به کمک شما میاد
در خدمتتون هستم

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز از اونجا که مشتری قبلیتون هستم قیمت این لنزها 3 لنز ماکرو و واید و لنز فیش آی و کابل شارژ tf101 چند میشه که خرید کنم. سپاس

Last edited:

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز از اونجا که مشتری قبلیتون هستم قیمت این لنزها 3 لنز ماکرو و واید و لنز فیش آی و کابل شارژ tf101 چند میشه که خرید کنم. سپاس
بسته ارسال شد خدمتتون مبارکتون باشه عزیز

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
دوست عزیز چه مارکیه لنزها؟
بعد من چند جای دیگه دیدم قیمت لنز ها حداقل 3-4 برابر شما بود.کیفیت مال شما در چه حدیه که اینقدر قیمت پایینه؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز چه مارکیه لنزها؟
بعد من چند جای دیگه دیدم قیمت لنز ها حداقل 3-4 برابر شما بود.کیفیت مال شما در چه حدیه که اینقدر قیمت پایینه؟
ib روشون نوشته شده
بله متاسفانه این لنز ها داخل اینستاگرام و سایت های دیگه به قیمت های فوق نجومی فروخته میشن اما بهتون اطمینان میدم حتی 1% هم فرق ندارند. و همشون ساخت چین و یک کارخانه هستند که بسته بندی هاشون متفاوته و بعضا همینجا بسته بندی میشم. کیفیت همشون هم یکی هستش و انصافا کیفیت خوبی هم دارند اما نه به قیمتی که بعضی از دوستان دادند!! این پارت از اجناس ما تقریبا تمام شده و فقط 1 ست از لنز های حلقه ای باقی مونده و خدارو شکر حتی یک نفر هم ناراضی نبوده!
http://dc725.4shared.com/img/W5FH7V-5ba/144c5d1a618/Screenshot_2014-03-15-15-35-08.jpg
این عکسی که بالا میبینید نمونه عکس ماکرو هستش و نه با گوشی خیلی قوی, با گوشی گلکس گرند گرفته شده اما باز هم عکس بسیار قابل قبول و خوبی شده!!
عکس بعدی:

این عکس با آیفون گرفته شده و همونطور که میبینید ماکرو گرافی بسیار خوبی هستش

هر 2 عکس بالا با لنز های ما گرفته شدن و همونطور که دیدید کیفیت بسیار خوبی دارند و در واقع هیچ فرقی با لنز هایی که با قیمت 3-4 برابر فروخته میشن ندارند دلیلش یک چیز هستش اون هم اینکه همشون از یک کارخانه بیرون اومدند و جز پک هیچ تفاوتی ندارند!! یعنی در اصل چیز خاصی برای متفاوت بودن ندارند
در هر صورت اگر لنز ها رسیدند به دست شما و شما کوچکترین تفاوتی در محتویات داخل بسته دیدید و کیفیت عکاسی با لنز های 3-4 برابر قیمت تفاوت داشت با برگشت بزنید محصول رو.

دوست عزیز شرایط رو بفرستین بنده یه پک 3 تایی میخوام...
روی ایفون 5C که مشکلی نداره ؟
سلام عزیز
همونطور که تلفنی صحبت کردیم متاسفانه پک 3 تایی تمام شده اما برای خرید لنز های حلقه ای پیام خصوصی ارسال شد خدمتتون
خوشحال میشم در خدمتتون باشم

بالا