برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع کتونی و کفش به قیمت عمده، زیر قیمت بین المللی (آدیداس، نایک، زارا، دوتی، ورساچ، دیزل...)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali.De

Registered User
لایک‌ها
28
وااااااااااااااااااااااااااای چقد قشنگن بعضی مدلاش
قیمتا عالین!
منم میخوام!
بیا بالا

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
حاجی یه سوال این مدل اولی ادیداس ( عکس اولی ) زیرش چند تا سوراخ داره این توش اب نمیره ؟ :rolleyes:

از این مدل داری؟

adidas-daroga-two-11-lea-outdoor-shoes-2_1.jpg

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
دادا آخرین کفش تک رنگه/؟؟

چند مورد اضافه شده بخاطر همین نمیدونم دقیقا کدوم رو میگی. عکس بده تا بگم بهت

وااااااااااااااااااااااااااای چقد قشنگن بعضی مدلاش
قیمتا عالین!
منم میخوام!
بیا بالا

مرسی دوست عزیز.
دوستان توجه کنن که در حال حاضر تمام مدلها بغیر از 1 مدل رو قرار دادم. فقط 3-4 تا رنگ بندی از همین مدلهای موجود هست که با اون یکی مدل فردا میزارم

داداش بوت (پوتین) نداری؟

نورث فیس هست

این نورث فیس تقریبا تموم شد. خیلی استقبال شد. مدلهای ارزونترش هم داشتم تا حدود 65 تومن :( همه رو دیروز دادم رفت. کاش از North face بیشتر نگه میداشتم، فقط بهترین و گرونترین مدلش رو نگه داشتم که اونم تقریبا تموم شد

حاجی یه سوال این مدل اولی ادیداس ( عکس اولی ) زیرش چند تا سوراخ داره این توش اب نمیره ؟ :rolleyes:

از این مدل داری؟

adidas-daroga-two-11-lea-outdoor-shoes-2_1.jpg

من ازینا پام نکردم ولی آب نمیره. ولی 2 سال پیش مدل مشابهی به کد Adidas Water Grip آورده بودم که به یکی از دوستان دادم، یه چسب آکواریوم کفش زد. ولی به خیلی های دیگه دادم مشکلی گزارش نشد. طراحی ایران نیست که بگیم نسجیده بوده. حتما همه چیز رو در نظر گرفتن

اینم دقیقا مدلی که شما سوالی کردی که به پست 1 اضافه شده، فقط یه تفاوت رنگی کوچیک داره ولی دقیقا همون مدله

Adidas Daroga Two 11 2.0 Climacool 2012
قیمت بین المللی: $69.80
قیمت: 83،000 تومان
توضیحات: بسیار سبک، قیمت در نمایندگی تهران 175،000 تومان

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
نورث فیس هست

این نورث فیس تقریبا تموم شد. خیلی استقبال شد. مدلهای ارزونترش هم داشتم تا حدود 65 تومن همه رو دیروز دادم رفت. کاش از North face بیشتر نگه میداشتم، فقط بهترین و گرونترین مدلش رو نگه داشتم که اونم تقریبا تموم شد

ای شانس مارو صلوات ، این کتونی های نورث قیس هم تموم کردی:

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
ای شانس مارو صلوات ، این کتونی های نورث قیس هم تموم کردی:

نه 24 تا بود تقریبا 5 تا مونده اگه اشتباه نکنم. سایز بدی میتونم بگم دارم یا نه. فکر کنم فقط 40 و 41 و 43 مونده. مابقی رفتن. از همین North Face یه سری داشتم رنگ های دیگه که سبز و نارنجی هم بود یه خورده از نظر کلی سبک تر از این مدل بود ولی اروزنتر بود از حدود 60 تومن. کاش ازونا نگه داشته بودم!

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
نه 24 تا بود تقریبا 5 تا مونده اگه اشتباه نکنم. سایز بدی میتونم بگم دارم یا نه. فکر کنم فقط 40 و 41 و 43 مونده. مابقی رفتن. از همین North Face یه سری داشتم رنگ های دیگه که سبز و نارنجی هم بود یه خورده از نظر کلی سبک تر از این مدل بود ولی اروزنتر بود از حدود 60 تومن. کاش ازونا نگه داشته بودم!

من چی بگم الان؟ :eek: سایز من 44 ...جان عزیز اگه 44 داری من امشب هزینشو واربز می کنم

gogogy

Registered User
لایک‌ها
8
Nike Air Presto
قیمت بین المللی: 118$
قیمت: 85،000 تومان
توضیحات: بسیار سبک، مناسب رانینگ

من یدونه سایز 41 میخوام

فقط یه سوال 118 دلار چجوری شده 85 تومان؟

با دلار 700 تومنی خریدید؟

mohsenoo

Registered User
لایک‌ها
78
مدلا واقعا خوشگلن.آدم میمونه کدوم رو انتخاب کنه.تا بخوای تصمیم بگیری هم تموم میشه:دی

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
من یدونه سایز 41 میخوام

فقط یه سوال 118 دلار چجوری شده 85 تومان؟

با دلار 700 تومنی خریدید؟

نه دوست عزیز داستان داره. ما این جنس هارو در یه جور Auction میخریم اونم با قیمتی خیلی پایین تر. این سایت مثلا 118 دلار زده حداقل داره 40% از خریدار سود میگیره، Tax هم بهش اضافه شده. ما اینارو بصورت حراجی عمده میخریم مثلا در یک خرید 300 جین (بیشتر از 3000 جفت) و بین خودمون تقسیم میکنیم. شما همین کار رو تو فروشگاه های تاپ مثل کویتی ها یا اونایی که مدعی هستند نمایندگی ادیداس و نایک هستن باید 160 به بالا پول بدین، ولی جنسی که ما میاریم از مبادی گمرکی رد نشده و هیچ تعرفه ای بهش نخورده.
لینک هم که از محصول دادم. شما تصاویری که گذاشتم رو با تصاویر لینک ها مقایسه کنید کاملا مشخصه اصلا نیاز به توضیح نداره.
این پارت جنس با دلار 1910 خریداری شده ولی با افزایش قیمت دلار من 1 ریال هم گرونش نکردم، فقط برای بچه های پرشین تولز وگرنه دیروز 400 جفت فروختم روی همشون کشیدم

یه مساله رو در نظر داشته باشید، اینکه ریال ما پست و ذلیل شده دلیل نمیشه ارزش واقعی یه کتونی که مثلا 80 دلاره (که قبلا به ریال 80 هزار میارزید) بیشتر بشه و ما فکر کنیم که چون پول ما بی ارزش شده روی کل اقتصاد جهانی تاثیر گذاشته. ما بدبخت های جهان سومی باید کتونی که یارو تو امریکا با درامد ماهیانه 3-4 هزار دلار میخره 80 دلار رو باید اینجا بریم تو یه فروشگاه (از یه جهان سومی دیگه) که مدعیه نمایندگی رسمی از یه کمپانی بلاد کفر داره رو بخریم 200 هزار تومن (50% از درآمد ماهیانه یه کارگر) . خب چرا باید اینجوری باشه.

MoHamMAD_jOon

Registered User
لایک‌ها
5
سلام داداش
کتونی های بسکتبالی و فوتبالی نایک&ادیداس رو هم داری

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
مدلا واقعا خوشگلن.آدم میمونه کدوم رو انتخاب کنه.تا بخوای تصمیم بگیری هم تموم میشه:دی

دیگه تمام مدلهارو زدم بغیر از 1 مدل. فردا اونو میزنم + 3-4 تا رنگ بندی از این کتونی:

سلام داداش
کتونی های بسکتبالی و فوتبالی نایک&ادیداس رو هم داری

دوست عزیز فعلا فقط همین مدلهایی که مشاهده میکنید. سعی میکنم دفعه بعد قبل از سفارش یه نظرسنجی بزارم یه 40-50 تا مدل دوستان انتخاب کنم همونارو میارم.

gogogy

Registered User
لایک‌ها
8
نه دوست عزیز داستان داره. ما این جنس هارو در یه جور Auction میخریم اونم با قیمتی خیلی پایین تر. این سایت مثلا 118 دلار زده حداقل داره 40% از خریدار سود میگیره، Tax هم بهش اضافه شده. ما اینارو بصورت حراجی عمده میخریم مثلا در یک خرید 300 جین (بیشتر از 3000 جفت) و بین خودمون تقسیم میکنیم. شما همین کار رو تو فروشگاه های تاپ مثل کویتی ها یا اونایی که مدعی هستند نمایندگی ادیداس و نایک هستن باید 160 به بالا پول بدین، ولی جنسی که ما میاریم از مبادی گمرکی رد نشده و هیچ تعرفه ای بهش نخورده.
لینک هم که از محصول دادم. شما تصاویری که گذاشتم رو با تصاویر لینک ها مقایسه کنید کاملا مشخصه اصلا نیاز به توضیح نداره.
این پارت جنس با دلار 1910 خریداری شده ولی با افزایش قیمت دلار من 1 ریال هم گرونش نکردم، فقط برای بچه های پرشین تولز وگرنه دیروز 400 جفت فروختم روی همشون کشیدم

لطفا شماره حساب رو پی ام کن

یدونه سایز 41 هم برای من بزار کنار

Jacob7

Registered User
لایک‌ها
228
تاپیک خوب و جامعی داری ایشالا خوب بفروش

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153

amione

Registered User
لایک‌ها
30
دستت درد نکنه
من از اینا فقط از اون seven خوشم اومد البته اون تاپ ایکس ها هم خوبن اما واسه مرفه های ماشین سوار٫ شماره حساب و اینا رو برام پیام خصوصی کن که واریز کنم خدمتت
(یه قولی هم بده اگه برات امکان داشت واسه زمستون یه چند تا کتونی تو مایه های همین نورس فیس (یه خورده شیکتر) بیاری)
الان نمی دونم چرا کسی به این سون (7) علاقه نشون نمیده

فقط یه چیزی من پام (سر پنجه پام) یخورده به خاطر ژنتیک و یخورده به خاطر بستکتبال همچین پهن هست (تو این کفشه که جا می شه؟؟)

drsamy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

ببخشید این مدل Adidas Climacool Rideرنگای دیگه هم داره؟

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
ارش اینا کل کفشاتن؟
یا بازم مونده لیست کنی؟

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341
قسمت ما که procshe نشد این nike air presto رنگ نارنجی شو نداری ؟؟؟؟ داش این مدل رو من خریدارم . راستی داداشی دفعه بد کی جنس دوباره میاری اگر زود میاری که من واسم همون procshe برام بیاری خیلی گلی دادا به مولا من منیریه بودم 85 تومن نصف این کفشم بهتون نمی دن بچه ها .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا