برگزیده های پرشین تولز

:::فروش انواع کفش وکتونی برند(آدیداس.سالامون.کلمبیا. نایک.پوما...).. جدید..ویژه عید93 ..:::::::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
قطعا یه سری تفاوت هایی داره خب همونطور که اشاره کردم. منم چون مشکل پسندم باید چندتا عکسی بیشتر ازش ببینم تا راضی شم :)
مثل اینا:

http://esam.ir/itemView.aspx/212156/کتونی-سالامون-Salomon-مدل-speed-cross3.htm
http://esam.ir/itemView.aspx/261938/کتانی-دخترانه-salomon-speedcross-3.htm

جواب کلی:هم تو عکس های کپیه وخود کفشای بنده هست...هم من گفتم اولین پست بنده تو یکی از بندا توضیح کامل وواضح دادم///

دقیقا همین مدلی وهمین جنس هست کفشای بنده وایشون هم تو ایسام که دوست عزیز وهمکار بنده هستند از سمنان....

از بنده هم دقیقا همون مدل هست اصلا فک کنین عکسا ازمنه دادا چون جنس دقیق از بنده هست:rolleyes:....وهای کپیه کفشا همونطور که گفتم.....ونایک ایرمکس مدل اول همه میگن اصله ولی من که باور نمیکنم بازم..:rolleyes:.تا 270 هم میفروشن همکارا...دلیلی نمیبینم که بخام سیاه نمایی یا خدای نکرده کپایا جااصل بفروشم....وفک کنم با شما هم تو پ.خ صحبت کردم یک بار البته ..در خدمتم....

این کفشای ما ظاهر وباطن ...قیمتام همینه نه پایینتر نه بالاتر....همشم های کپی اصلا ....دیگه چی باید بگم دادا.....:rolleyes::)قرار نیست چیری ثابت بشه....

هر دوستی هم اصل پوشه 500 میزاره گوشه جیبش میره نمایندگی اونجام های کپی میخره 400تومن...در این رابطم بحثی نیستو ندارم....

در مورد قیمت گرونی یاارزونیشم تو پ.خ صحبت کنین نظری دارین...در خدمت دوستان هستیم...

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
رضا جان نیازی به عکس نیست عزیزم همونه من خودم داخل مغازه عموم دیدم
مطمعن باش دوسته عزیز من خودم تضمین میکنم یکیه

مخلصم دادا...والا چی بگم....حرف بنده رو کسی قبول نداره اینارو 270 میفروشن راحت...میگیم های کپیه بازم قبول ندارن..بگیمم اصله قبول ندارن.؟!؟!؟موندم چی بگم دیگه....:)

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
جواب کلی:هم تو عکس های کپیه وخود کفشای بنده هست...هم من گفتم اولین پست بنده تو یکی از بندا توضیح کامل وواضح دادم///

دقیقا همین مدلی وهمین جنس هست کفشای بنده وایشون هم تو ایسام که دوست عزیز وهمکار بنده هستند از سمنان....

از بنده هم دقیقا همون مدل هست اصلا فک کنین عکسا ازمنه دادا چون جنس دقیق از بنده هست:rolleyes:....وهای کپیه کفشا همونطور که گفتم.....ونایک ایرمکس مدل اول همه میگن اصله ولی من که باور نمیکنم بازم..:rolleyes:.تا 270 هم میفروشن همکارا...دلیلی نمیبینم که بخام سیاه نمایی یا خدای نکرده کپایا جااصل بفروشم....وفک کنم با شما هم تو پ.خ صحبت کردم یک بار البته ..در خدمتم....

این کفشای ما ظاهر وباطن ...قیمتام همینه نه پایینتر نه بالاتر....همشم های کپی اصلا ....دیگه چی باید بگم دادا.....:rolleyes::)قرار نیست چیری ثابت بشه....

هر دوستی هم اصل پوشه 500 میزاره گوشه جیبش میره نمایندگی اونجام های کپی میخره 400تومن...در این رابطم بحثی نیستو ندارم....

در مورد قیمت گرونی یاارزونیشم تو پ.خ صحبت کنین نظری دارین...در خدمت دوستان هستیم...
خدمت از ماست
نه صحبت نکردیم خصوصی
من که در مورد اصل و فرع بودن جایی حرف نزدم. درسته؟ قبول دارم همینو من
.
منتهی با سه تا عکس که نمیشه کفش خرید. سلیقه ای هست دیگه. مگه اینکه یه نفر کفشی رو داشته باشه قبلا با شکل و شمایل-ش آشنا بوده باشه بازم بخواد از همون نوع بخره.
حالا شما آوردین یه خبری بدین

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
مخلصم دادا...والا چی بگم....حرف بنده رو کسی قبول نداره اینارو 270 میفروشن راحت...میگیم های کپیه بازم قبول ندارن..بگیمم اصله قبول ندارن.؟!؟!؟موندم چی بگم دیگه....:)
داداش یجارو نشون بده که من در مورد کپی یا اصل بودن کار حرف زده باشم و گفته باشم چرا فرع جای اصل میفروشی؟ :D
نگفتم خب ذهنخونی میکنی ها :D توو پست اول تاپیک به وضوح دیده میشه نوشته ها و توضیحات دیگه. جای سوال نداره که :)

عکس از نماهای مختلف خواستم فقط :D

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
خدمت از ماست
نه صحبت نکردیم خصوصی
من که در مورد اصل و فرع بودن جایی حرف نزدم. درسته؟ قبول دارم همینو من
.
منتهی با سه تا عکس که نمیشه کفش خرید. سلیقه ای هست دیگه. مگه اینکه یه نفر کفشی رو داشته باشه قبلا با شکل و شمایل-ش آشنا بوده باشه بازم بخواد از همون نوع بخره.
حالا شما آوردین یه خبری بدین

عکس بیشتر ایشالا اضافه میکنم....در خدمتم....

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
داداش یجارو نشون بده که من در مورد کپی یا اصل بودن کار حرف زده باشم و گفته باشم چرا فرع جای اصل میفروشی؟ :D
نگفتم خب ذهنخونی میکنی ها :D توو پست اول تاپیک به وضوح دیده میشه نوشته ها و توضیحات دیگه. جای سوال نداره که :)
عکس از نماهای مختلف خواستم فقط :D

نگفتین دادا...ولی تامیگین یه تفاوتایی داره ....یعنی فرق داره در صورتی که حتی اون کفشم مال خود بندست...اخه مسلما کفش های کپی بااصل یه سری تفاوت داره
اون سالامون تو ایسام هم مثل ازمنه دادا.....در خدمتم.....

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
اقا رسيد دستمون كفشا ممنون
سايت نبودم اين چند روز
ممنون

سايز ٤٦ مدل ١ نداريد
يا كدوم مدلا سايز ٤٦ داره

Sent from my iPad air using Tapatalk

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
اقا رسيد دستمون كفشا ممنون
سايت نبودم اين چند روز
ممنون

سايز ٤٦ مدل ١ نداريد
يا كدوم مدلا سايز ٤٦ داره

Sent from my iPad air using Tapatalk

سلام مجدد دادا...اینم تاپیکش

:::::::فروش کتونی سالامون مدل speedcross3.......سایز بزرگ پا...45 - 48....بیا ببین...::::::::::

این مدل سالامون موجوده فقط دادا در خدمتم....

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
سلام. دوست عزیز من زیاد توی مدلا وارد نیتسم. این مدل نایک رو دارین؟ اسم مدلش چیه؟ همین رنگ ترجیحا. و قیمت
اورجینالن دیگه؟
http://www.up2www.com/uploads/1391404818041.jpg

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
سلام. دوست عزیز من زیاد توی مدلا وارد نیتسم. این مدل نایک رو دارین؟ اسم مدلش چیه؟ همین رنگ ترجیحا. و قیمت
اورجینالن دیگه؟
http://www.up2www.com/uploads/1391404818041.jpg
سلام وعرض ادب....خير اين مدلا نداريم....در مورد کفشاى موجود هم بنده ميگم هاى کپيه ولى بعضا ميگن اورجينال سفارش اسيا وتا270ميفرروشن....در خدمتم

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
سلام
سالامون ساقدار مشکی قرمز موجود نشد دوستم؟

reza javid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش نایک و ادیداس مدل های دیگه میشه بزاری اینا پسندم نیست ممنون میشم.
خریدارم

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
داداش ادرس مغازه را پخ کن
سلام وعرض ادب فعلا امکان فروش حضورى مهيا نيست...ولی اگه موردی باشه میتونم با پیک براتون بفرستم..بنده هم اصفهانم..در خدمتم

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا