برگزیده های پرشین تولز

:::فروش انواع کفش وکتونی برند(آدیداس.سالامون.کلمبیا. نایک.پوما...).. جدید..ویژه عید93 ..:::::::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad_7292

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دادا اگه داری یه چند تا نایک فری ام بزار
دمت گرم

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563

mosomi19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه میشه از مدل 8 چندتا عکس بزارین

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
سلام رضا جان
بدستم رسید خیلی ممنون
دیروز ارسال شد امروز رسید (فوق العاده سریع)
قیمت اینی که من خریدم دو جا نزدیک خودمون قیمت کردم(بدون ساق) 160 تومن میدادن از این با ساقش رو 118 تومن

چون کاربر تازه وارد بحساب میام :/ نشد فیدبک + بدم بخاطر همین همه ی تعریف تمجیدارو اینجا میکنم

دوخت کفش خیلی خوب بود با اینکه اصل نیست ولی مشخص درجه یک هست(من خودم خیلی حساسیت دارم نسبت به دوخت و چسبایی که خورده به لژ) چسبا خیلی تمیز کار شده بود. جنسشم خوب بود.
فقط جعبه ی کفش یه خورده از جنگ برگشته میزد ولی خب جعبه رو که قرار نیست پا کنم که :)
فوق العاده راحت بود امتحان که کردم توو خونه حالا باید دید بیرون از خونه چند مرده حلاجه :D

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
سلام رضا جان
بدستم رسید خیلی ممنون
دیروز ارسال شد امروز رسید (فوق العاده سریع)
قیمت اینی که من خریدم دو جا نزدیک خودمون قیمت کردم(بدون ساق) 160 تومن میدادن از این با ساقش رو 118 تومن

چون کاربر تازه وارد بحساب میام :/ نشد فیدبک + بدم بخاطر همین همه ی تعریف تمجیدارو اینجا میکنم

دوخت کفش خیلی خوب بود با اینکه اصل نیست ولی مشخص درجه یک هست(من خودم خیلی حساسیت دارم نسبت به دوخت و چسبایی که خورده به لژ) چسبا خیلی تمیز کار شده بود. جنسشم خوب بود.
فقط جعبه ی کفش یه خورده از جنگ برگشته میزد ولی خب جعبه رو که قرار نیست پا کنم که :)
فوق العاده راحت بود امتحان که کردم توو خونه حالا باید دید بیرون از خونه چند مرده حلاجه :D

مبارکتون باشه داداشم....ايشالا به خوبى بپوشين....در مورد کارتن هم راستش ما سالم ميفرستيم معلوم نيس اين مامورا پست چجور برخورد ميکنن...اين دومين بار که اينجور شده تعجب کردم...؟!؟!؟اما موردى نداره کارتنش که مهم نيست....در خدمتم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
داداش رضا اون کفش ادیداسی که بهت گفتم داداش بازم بگرد شاید به پستت خورد:(
اونی هم که پخ کردی اصلا یه ذره شبیش نبود;)

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
داداش رضا اون کفش ادیداسی که بهت گفتم داداش بازم بگرد شاید به پستت خورد:(
اونی هم که پخ کردی اصلا یه ذره شبیش نبود;)

باش دادا حتما موردى نداره اخه همه لژدار داشتن همکارا حالا ايشالا براتون پيدا ميکنم با قيمت مناسب ....در خدمتم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
باش دادا حتما موردى نداره اخه همه لژدار داشتن همکارا حالا ايشالا براتون پيدا ميکنم با قيمت مناسب ....در خدمتم
نوکرتم لطف میکنی
تو سایت علی اکسپرس داشت که 170 درمیومد ولی میترسم بنجل باشه و پس هم نمیتونم بدم اینجوری پولم میپره
بازم دمت گرم

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
مبارکتون باشه داداشم....ايشالا به خوبى بپوشين....در مورد کارتن هم راستش ما سالم ميفرستيم معلوم نيس اين مامورا پست چجور برخورد ميکنن...اين دومين بار که اينجور شده تعجب کردم...؟!؟!؟اما موردى نداره کارتنش که مهم نيست....در خدمتم
مهم اصل کاری بود که خوبِ
امیدوارم خوبم بمونه :)

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
کفش برای ایروبیک چی دارین و پیاده روی

Sent from my iPad using Tapatalk

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
درخواست عکس شده بود از کفشی که خریده بودم با اجازه ی استارتر (رضاجان) عکسارو میذارم اینجا تا دوستان ببینن
DSC_0022 [1024x768].JPG DSC_0023 [1024x768].JPG DSC_0024 [1024x768].JPG DSC_0025 [1024x768].JPG DSC_0025 [1024x768].JPG DSC_0026 [1024x768].JPG DSC_0027 [1024x768].JPG DSC_0028 [1024x768].JPG DSC_0029 [1024x768].JPG DSC_0030 [1024x768].JPG DSC_0031 [1024x768].JPG DSC_0033 [1024x768].JPG DSC_0034 [1024x768].JPG DSC_0035 [1024x768].JPG

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
اقا دستت درد نکنه بابت سرعت عملت عکسها عالی بود همونا که مد نظر بود:)
اقا رضا از این مدل ساقدار موجود دارید ؟ رنگ های قرمز پست اول رو ؟

پ . ن :

اگه از همه مدل ها امکان گذاشتن عکس سایز بالا و متنوع بود خیلی خوب میشد چون اینطوری ادم براش با بودن تو مغازهع و برسی همه جای کفش تفاوتی نمکینه اونوقت :D

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
اقا دستت درد نکنه بابت سرعت عملت عکسها عالی بود همونا که مد نظر بود:)
اقا رضا از این مدل ساقدار موجود دارید ؟ رنگ های قرمز پست اول رو ؟

پ . ن :

اگه از همه مدل ها امکان گذاشتن عکس سایز بالا و متنوع بود خیلی خوب میشد چون اینطوری ادم براش با بودن تو مغازهع و برسی همه جای کفش تفاوتی نمکینه اونوقت :D

مدل ساقدارش موجود نیست دادا چون فصل سرما دیگه تموم شده...ولی مدل بدون ساقش همین جنسو کیفیت موجوده که تو عکسهاست دادا....

پ.ن
بنده با حرفتون کاملا موافقم اما یکم به دلیل تنوع مدل ورنگ امکام حجم زیاد از عکس متاسفانه نیست....چون حدوده 30 مدل میشه هر کدومم ده تاعکس حدوده 300 عکس میشه که این کار تو این سایت شدنی نیست دادا....

ایشالا یه سایت بزنم به زودی همه مشکلات حل میشه دادا...در خدمتم....

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
بنده با حرفتون کاملا موافقم اما یکم به دلیل تنوع مدل ورنگ امکام حجم زیاد از عکس متاسفانه نیست....چون حدوده 30 مدل میشه هر کدومم ده تاعکس حدوده 300 عکس میشه که این کار تو این سایت شدنی نیست دادا....

ایشالا یه سایت بزنم به زودی همه مشکلات حل میشه دادا...در خدمتم....
نه دادا منظورم نبود از هر کدوم 10 تا عکس بزنی:p
منظورم سایز عکس بود مثلا همین عکس های پست اولت کافیه .
فقط از هر مدل فقط سایزش بالا باشه که بشه جزییات کفش رو دید
مثلا برای خود من شخصا دور دوزی کفش و داخل کفش و زیرش و و جنس و طرح بند تو قسمت های مختلفش مهمه
که اینا با خرید از راه دور و اینترنی فقط با سایز بالای عکس معلوم میشه
بازم شما خودتون بهتر میدونید :)

پ.ن :

امروز رفته بودم بازار عجب بازاری شده:D
برداشتن از طرح و محبوبیت salomon هر جور میشه سو استفاده میکنن انواع و اقسام کفش دقیقا با همین طراحی معروف سالومون یعنی اون خط ها و نوشته ها و بندش زدن اما به جای salomon نوشته knup و speedtest و majeen و ... :D
با قیمت های 120 و 140 که از نزدیک میبینیشون زار میزنن
بد تر از اینا این شرکت های تابلوی ایرانی که ورداشتن به بدترین شکل کپی کردن
به جای salomon نوشتن salaman
اونم با یک font خیلی تابلو و متفاوت با اصلی قیمتشون 55 و 60
یکییشون رو گرفتم دستم از زندگی داشتم نا امید میشدم بس که بد جنس و بد طرح بود:(

خداوند همه را به راه راست هدایت کند :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا