برگزیده های پرشین تولز

فروش اپتیک سلسترون ( تلسکوپ)

Behnam2211

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون از پاسخ شما برا پسرم میخوام بگیرم نه تو قیمتهای بالا . و با فرمایش شما تا 400 اسباب بازی باشه بایست خیلی قیمت رو ببرم بالا که فعلا نمیشه . ممنون

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون از پاسخ شما برا پسرم میخوام بگیرم نه تو قیمتهای بالا . و با فرمایش شما تا 400 اسباب بازی باشه بایست خیلی قیمت رو ببرم بالا که فعلا نمیشه . ممنون

خواهش میکنم انجام وظیفه بود که پول اتون رو هدر ندید دوست عزیز

shkeyvan

Registered User
لایک‌ها
8
http://forum.persiantools.com/t409363.html

سلام داداش
به نظر میاد شما منجم باشی اینجا باشی. آ[ه تلسکوپت قد کل تکنولوژی ما میارزه. ببین اون شهاب سنگه رو لینکشو دادم از کجا باید ببینیم راسته. میخوام کادو بگیرمش. دمت گرم. اینم آپ حساب کن از طرف یه ستاره دوست

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
http://forum.persiantools.com/t409363.html

سلام داداش
به نظر میاد شما منجم باشی اینجا باشی. آ[ه تلسکوپت قد کل تکنولوژی ما میارزه. ببین اون شهاب سنگه رو لینکشو دادم از کجا باید ببینیم راسته. میخوام کادو بگیرمش. دمت گرم. اینم آپ حساب کن از طرف یه ستاره دوست
خواهش میکنم دوست عزیزم
والا راست و دروغ اش با خوده فروشنده اما من که خودم دنیال چنین چیز هایی نمیرم حداقل دنبال چیزیمیرم که ارزش داشته باشه! یه تیکه سنگ حالا شهاب باشه هر چی باشه چه ارزشی میتونه داشته باشه که 200 تومان پول پاش داده بشه! موفق باشید

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
با ایفون 5 هم تعویض میشه بقیه اش سر داده بشه

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
به دوستی که بتونه این ست مارو به قیمت پایه بفروشه 100 هزار تومان هدیه داده خواهد شد ( پیشنهاد عالی برای دوستان )

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
بیا بالا تاپیک

به دوستی که بتونه این ست مارو به قیمت پایه بفروشه 100 هزار تومان هدیه داده خواهد شد ( پیشنهاد عالی برای دوستان )

Last edited:
بالا